Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 343 / 3 / 1

czyli w skrócie - sniffem działa tak samo, tylko szybciej wchodzi :)
  • 952 / 2 / 0

i mocniej jak walniesz dobra dawke w nosa i odrazu przepijesz to seta i piwem w 2 min to odrazu inny stan, a takto czekac 5 lat...

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Handlarz dopalaczami w rękach policji. Detektywi obserwowali go od kilku dni

Sądził, że uda mu się pozostać anonimowym. Z błędu bardzo szybko wyprowadzili go policyjni detektywi, codziennie zbierający informacje oraz wszelkie sygnały o pojawiających się na rynku narkotykach.
  • 343 / 3 / 1

nie mam 5 lat na czekanie, wale w klame! zwłaszcza ze lekka gorycz towarzysząca przy spływach to istna słodycz w porównaniu z takową przy fuce albo RC b-k ^_^
  • 5302 / 64 / 0

Walił ktoś rolki doklamkowo? Jakie efekty? W sumie w nochal dawno nic nie ładowałem, więc to kwestia kilku godzin jak stestuję, acz chciałbym pierwiej wiedzieć czy to sens ma jakiś sens :)
  • 343 / 3 / 1

i podobne pytanie odnośnie walenia bromazepamu (lexotan 6mg) donosowo? czy są jakieś negatywy poza zielonymi smarkami, czy tez jest to bez sensu? ^^
  • 825 / 12 / 0

pilleater pisze:
Walił ktoś rolki doklamkowo? Jakie efekty? W sumie w nochal dawno nic nie ładowałem, więc to kwestia kilku godzin jak stestuję, acz chciałbym pierwiej wiedzieć czy to sens ma jakiś sens :)
Dobrze, waliłem przez tydzień rolki 20-30mg, żebym po tym tyg. miał pozapychaną kichawę nie przepominam sobie
  • 343 / 3 / 1

alprox donosowo działa jak talala, zoldpidem także, chociaż jest nieprzyjemny, lexotan nie działa, jedytnie spływy robią robote, a zaraz stestuje estazolam ;3
  • 2633 / 144 / 0

klonazepam podany donosowo (2mg) faktycznie działa znacznie szybciej, rozpuściłem pod jęzorem 2mg, po godzinie prawie nic nie czułem (na pusty żołądek zarzuciłem), dojebałem 2mg w klamę i jest si ;]
  • 343 / 3 / 1

diazepam- nie wiem, nie kusi żeby spróbować..
clonazepam- działa bardzooo dobrze, i smacznie :*)
Bromazepam- cośtam działa, cośtam nie.. raczej spływ robi robote
alprazolam - działa, działa, DZIAŁA!
estazolam - jak dla mnie obrzydliwe w smaku i ciężko ocenić czy działa (z tego co pamiętam..)
  • 521 / 2 / 0

alpra w klame wali ewidentnie, zolpidem to oczywista oczywistość jak mawiał klasyk, ze łupie, natomiast co do klona to cały czas nie mam pewności...dzisiaj sprawdzę dokładniej :)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata