Benzo + Psychodelik = masakra?

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2006
 • 881 / 6 / 0

Cześć.Ostatnio zdarzyło mi się niefortunnie dokonać takiego miksu. Skutki tego były opłakane.
Najpierw była spora ilość klonów - pierwszy raz i w ogóle do tego był alkohol. Tak mnie złe ludzie wkręciły. po około 24 godzinach zarzuciłem 30mg hometa. Zaraz po załadowaniu urwał mi się film, zacząłem się zachowywać bezmyślnie. Zrobiłem się bardzo agresywny i właściwie nie było ze mną kontaktu. Dopiero po jakimś bliżej nieokreślonym czasie ocknąłem się i miałem bardzo psychodeliczno-delirycznego tripa. Wówczas też miałem tendencje do nadmiernego kozaczenia. Dopiero parę małych przypałów (kurwa miałem szczęście :/) mnie uspokoiło.
Zastanawia mnie czy takie działanie da się wyjaśnić jakąś mało znaną interakcją tryptamin z benzo czy może po prostu moja słaba głowa tak zareagowała na dużą ilość tryptaminy? Osobiście skłaniałbym się ku pierwszej opcji, bo nie słyszałem, żeby takie akcje się działy po przedawkowaniu tryptaminy, aczkolwiek wolę się zapytać bardziej obeznanych w farmakologii osób. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Rejestracja: 2008
 • 2180 / 11 / 0

jasne że jak dodasz benzo to można srogo naodpierdalać, małe dawki uspakajają i dają wytchnienie na mocnym tripie ale już większe i pomieszane z alko to ZUO WCIELONE

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Rząd RPA pracuje nad przepisami legalizującymi marihuanę

Departament Rozwoju Społecznego RPA poinformował, że jest w trakcie opracowywania nowych przepisów prawnych dotyczących posiadania i używania marihuany w państwie. Prawo, decyzją trybunału konstytucyjnego sprzed 2 lat, ma ulec złagodzeniu i de facto oznaczać będzie legalizację konopi indyjskich.
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 4 / 0

Może jakby nie było tego alko to by się tak nie skończyło.
Rejestracja: 2006
 • 3490 / 35 / 0

Ale był odstęp 24 godzin. alkoholu był jeden kieliszek wódki. Benzo łącznie 2,5 mg klona, przyjęcie rozłożone na 3-4 godziny.
Rejestracja: 2009
 • 5237 / 272 / 10

Wtf? Adwokat, świadek, podwójne konto czy medyk sądowy? xD
Rejestracja: 2006
 • 3490 / 35 / 0

Świadek, jeden z wielu.
Rejestracja: 2007
 • 1047 / 12 / 0

benzo + psychodelik =/= masakra

najadlam sie ostatnio benzosow, pozniej zjadlam Boskiego kwasa poprzedzonego spidem i bylo TAAAK FAAAAJNIEEE, tak leciutko, tak blogo, taki usmiech, radosc, AHHHH, kolega ktory byl po 3 nockach i dniach bez snu na totalnej paranoi tez zjadl kwasa, lecz bez benzo i tez mial TAAAK MULUSIO, ze nie wiem jak benzo mogloby zepsuc tripa, ale to moze zalezy od psychodelika. Ja pierdole te wszystkie nowe literkocyferko cos, LSD i koniec. Dodam, ze akohol byl rowniez spozywany.
Rejestracja: 2006
 • 3490 / 35 / 0

Twoje doświadczenie nic nie wnosi do tematu ze względu na spida.
Rejestracja: 2009
 • 990 / 19 / 0

160mg klonow + 0.7l wodki + 10 browarów + 75mg hometa. W przeciągu jakichś 3 dni. Masakra? Trochę. Zbiłem okno i wezwałem psy żeby wejść do domu.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: politomax__ i 0 gości