Barwa światła

Moderator: Konopia

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2012
  • 157 / / 0


Po lekturze tego poradnika http://www.wiki.haszysz.com/index.php/P ... Bwietleniu dalej nie wiem w jakiego koloru światło się zaopatrzyć. Z tego co widze to każda barwa ma swoje zalety.
Lepiej kupić 3 "normalne" świetlówki (3700-4000), czy lepiej wziąć dla przykładu dwie po 5500 i jedną 2700(a może odwrotnie?-2 czerwone + 1 niebieska)?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 45 / / 0


Ja bym kupił 2 świetlówki o barwie ciepłej 2700Ki i jedną o barwię zimnej 5500K,

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Zmarła na imprezie. Kolega nagrywał jej konanie telefonem

Tragedia wydarzyła się rok temu w Mirowszczyźnie koło Rudnik. Po zażyciu narkotyków na imprezie zmarła 33-letnia Agnieszka. Jej towarzysz Marcin Z. zamiast udzielić koleżance pomocy, nagrywał jej konanie telefonem. Usłyszał zarzuty.
Rejestracja: 2009
  • 1067 / 14 / 0


Moja modeleczka sativa ładnie rosła, jak ją wystawiałem na balkon, ale wtedy dopiero zaczynała kwitnąć, choć mam wrażenie, że obecne oświetlenie jej nie zadowala. Stała pod CFL dual 250 W i rozwijała się ledwo co, teraz jest pod LED 250W (2 dzień dopiero), niestety CFL się potłukł.

Czy jest jakikolwiek sposób, żeby sprawdzić, czy dostaje właściwe spektrum? Kolor światła to jaskrawy róż, dokupione dwie małe lampki mają bardziej fioletową barwę.
Jednak może to wynikać ze stosunku niebieskich chipów (SMD 2835) do czerwonych.

Może po prostu wolno się rozwija, bo tak wygląda u niej (Grapefruit x Easy Sativa) kwitnięcie?
Naprawdę nie widzę prawie żadnych zmian od tygodnia, a automacik w ciągu 2-3 tygodni z takiego stanu, w jakim jest ona - małe włochate kulki - napuchł do konkretnych topików (outdoor, doskonała pogoda).
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości