Barwa światła

Moderator: Konopia

• 157 / / 0

Po lekturze tego poradnika http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Podstawowe_informacje_o_o%C5%9Bwietleniu dalej nie wiem w jakiego koloru światło się zaopatrzyć. Z tego co widze to każda barwa ma swoje zalety.
Lepiej kupić 3 "normalne" świetlówki (3700-4000), czy lepiej wziąć dla przykładu dwie po 5500 i jedną 2700(a może odwrotnie?-2 czerwone + 1 niebieska)?
Użytkownik nieaktywny
  • 45 / / 0

Ja bym kupił 2 świetlówki o barwie ciepłej 2700Ki i jedną o barwię zimnej 5500K,

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Kolejne uderzenie Policji w narkobiznes

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze z Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego zabezpieczyli ponad 300 roślin konopi oraz 30 kg marihuany.
  • 949 / 11 / 0

Moja modeleczka sativa ładnie rosła, jak ją wystawiałem na balkon, ale wtedy dopiero zaczynała kwitnąć, choć mam wrażenie, że obecne oświetlenie jej nie zadowala. Stała pod CFL dual 250 W i rozwijała się ledwo co, teraz jest pod LED 250W (2 dzień dopiero), niestety CFL się potłukł.

Czy jest jakikolwiek sposób, żeby sprawdzić, czy dostaje właściwe spektrum? Kolor światła to jaskrawy róż, dokupione dwie małe lampki mają bardziej fioletową barwę.
Jednak może to wynikać ze stosunku niebieskich chipów (SMD 2835) do czerwonych.

Może po prostu wolno się rozwija, bo tak wygląda u niej (Grapefruit x Easy Sativa) kwitnięcie?
Naprawdę nie widzę prawie żadnych zmian od tygodnia, a automacik w ciągu 2-3 tygodni z takiego stanu, w jakim jest ona - małe włochate kulki - napuchł do konkretnych topików (outdoor, doskonała pogoda).
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata