Barbiturany - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7241 / 732 / 0

Czy w ogole jakis psychiatra przepisuje jeszcze barbiturany ? Czy juz tylko benzodiazepiny ?
  • 2440 / 403 / 3

Aktywność w tym wątku dobitnie świadczy o tym, że nie.
Chyba jedyny dostępny barbituran w Polsce to fenobarbital, raczej nie spotkałem się z sytuacją, gdzie psychiatra by go przepisał bez "ingerencji" pacjenta. Oczywiście nie mam żadnych statystyk, więc nie jest to rzetelna odpowiedź, ale myślę, że pokrywa się z rzeczywistością.

Możliwe, że jeszcze jakiś psychiatra pamiętający czasy dinozaurów trudni się leczeniem tym środkiem... :rolleyes:

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Marihuana i grzybki halucynogenne w ukrytych pokojach. Plantacja w centrum Łodzi

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Rośliny ukryte były w dwóch specjalnie zaadaptowanych pomieszczeniach, które znajdowały się w kamienicy mieszczącej się w centrum Łodzi.
Użytkownik zbanowany
  • 1294 / 15 / 0

luminal setki, nie sa problem w dostaniu. czesto od weterynarzy dostawalem po paczke czy dwie, od rodzinnego bellergot, od psychiatry szkoda bibuł na barbi, lepiej klony/lora/alpra
  • 20 / / 0

W tamtym tygodniu podkradłem 4 fiolki tiopentalu sodu po 500 mg. Usnąłem, wstałem i po zabawie :D. Może w jakimś miksie by sie nadało
  • 524 / 29 / 2

18 września 2017UJebany pisze:
Czy w ogole jakis psychiatra przepisuje jeszcze barbiturany ? Czy juz tylko benzodiazepiny ?
fenobarbital - i dostaniesz go prędzej od neurologa. To jest lek ostatniego rzutu przy padaczce. Już nawet po fenytoinie. Ewentualnie weterynarza. Załatw sobie psa, kota, krowę, konia z padaczką i podpierdol mu tabletkę. fenobarbital jest mocno nasenny i działa wybitnie długo ok 100h połowiczny rozkład, także takiej fazy trzeba się spodziewać. 2 dni zmuły.
  • 343 / 45 / 0

moja mama ładnie poprosiła i dostała od rodzinnego :D pare lat wstecz jak z panny heleny schodziłam w domu...

edit:// a jak sie ma zdrowego psa to mozna wkrecic ze pies ma padaczke :D? tylko akurat teraz u weterynarza jest spokojny i nie telepie nim ?? %-D ha ha
  • 319 / 15 / 0

mozna tak zrobic ale fenobarbital to gowno lepiej brac klony na psa
Użytkownik nieaktywny
  • 52 / 3 / 0

Brałem w życiu Veramid i fenobarbital, nie jest to coś oszałamiającego. Odurzenie przypomina odurzenie alkoholowe, lekki rausz i sedacja. Jak dla mnie średnio wypadły te leki, gorzej z odstawieniem i objawami odstawiennymi po ciągu.
  • 5 / / 0

odpowiedzcie proszę który z barbituranów nada się do wyleczenia się z życia? dlatego stosuję takie metafory żeby uniknąć konfliktu - jeśli kogoś uraziłem to przykro mi . Proszę o zrozumienie, że to też są leki na to , powszechnie stosuję się w krajach cywilizowanych różne lekarstwa tego typu. Jak to zdobyć, od weterynarza? z zagranicy? pieniądze są na wszystko ale lepiej żeby zostały w rodzinie. środek się nada który był wspomniany fenobarbital ? dużo go trzeba zjeść (nie ma się odruchu wymiotnego)?
P.S nie interesują mnie środki podawane i.v. , tylko drogą pokarmową .
  • 7241 / 732 / 0

Barbiturany czy benzodiazepiny maja wiekszy potencjal rekreacyjny ?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 142 uczestników Wejdź na czata