Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0

Miła pluszowa faza w połączeniu z lampką wina.
  • 3 / / 0

Ogółem było spoko na zawale po władzie ale dzisiaj (2 dni po oraz po kilkunastu godzinach snu) nadal mi skurcza mięśnie calego ciała, nie wiem czy to przez mix (3 kolory wlada + hydro + trazodon + baklofen + alko) czy coś innego. Ogółem 80mg przy lekkiej tolerancji działa spoko ALE cały czas mam tak że gdy wstaje czy to z fotela czy z łóżka to mam efekt zamroczenia w oczach i nie mogę się ruszać. Kiedyś efekt ten spowodował że po drodze do łazienki kucnalem sobie na korytarzu i tak pół godziny. Miał ktoś tak?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
  • 350 / 21 / 0

30 grudnia 2018kowolt pisze:
Ogółem było spoko na zawale po władzie ale dzisiaj (2 dni po oraz po kilkunastu godzinach snu) nadal mi skurcza mięśnie calego ciała, nie wiem czy to przez mix (3 kolory wlada + hydro + trazodon + baklofen + alko) czy coś innego. Ogółem 80mg przy lekkiej tolerancji działa spoko ALE cały czas mam tak że gdy wstaje czy to z fotela czy z łóżka to mam efekt zamroczenia w oczach i nie mogę się ruszać. Kiedyś efekt ten spowodował że po drodze do łazienki kucnalem sobie na korytarzu i tak pół godziny. Miał ktoś tak?
Ja tak mam po neuroleptykach nasennych (amitryptylina, kiedys chlorptoxien) + zauwazylem ze po jaraniu mj to sie lubi nasilić a nawet dorowadzic do omdlenia.
  • 251 / 14 / 0

Miałem tak parę nocy po mj baklo i trochę alko, Ale na zasadzie dyskomfortu od ramion do dłoni, w nocy jakbym nie mógł się na tyle skupić żeby zacząć kontrolować mimowolne zaciskanie mięśni. Tyle prochów nasennych a i tak się z 4-5 godzin w łóżku męczyłem bez snu
  • 827 / 32 / 0

30 grudnia 2018kowolt pisze:

:cojest: ulotke trazadona nawet nieczytales? poco wogole to jadles?
  • 39 / 2 / 0

Od kilku dni zażywam baclofen z przepisu neurologa, ale widzę ze przy okazji działa na moją łepetynę też.
Z 4 tabletek zolpidemu udało mi się w ciągu tygodnia zejśc do 2,5. Myśle ze pomoże mi w walce z uzależnieniem a przy okazji fajnie rozluźnia a nie otumania, mogę normalnie pracować , a pracę mam biurową. Rano odwożę męża na rehabilitację i siły mam jakoś więcej w podnoszeniu go z wózka i taszczenia potem na łózko rehabilitanta. a ja zmykam do pracy , zajmuję się tłumaczeniem tekstów w firmie z niemca na pl i odwrotnie. wiec przytomna musze byc .
Ogolnie czuje sie po tym fajnie a kregoslup sie uspokoil przy wiekszej dawce mianowice 25mg na noc i 2x 10 mg w ciagu dnia. takze działa:-) procz sraczki reszta do przezyci.
  • 177 / 2 / 0

Pregabalina w jakimkolwiek stopniu zalecza skręta? Chyba nie, benzyna owszem pomaga. Da się w ogóle jakoś z tego bezboleśnie zejść? Dawka 25mg zalecza kompletnie, na koniec stycznia mam tydzień urlopu, więc będę próbować rozgryzać tabletki na pół. IMO przydałoby się podforum dla tej substancji, jak i zarówno pregabaliny.
  • 721 / 94 / 0

Pregabalina pomaga. Neurolepy pomagają- polecam chlorprotiksen. mianseryna też jest przydatna.
  • 177 / 2 / 0

Specjalnie dzisiaj trzymałem się na skręcie, żeby sprawdzić, czy pomoże. Null, kompletnie, co mnie bardzo zdziwiło, bo byłem przekonany, że okaże się moim wybawieniem. No nic, będę powoli schodzić z dawek, neuroleptyków i mianseryny nie tykam.
  • 721 / 94 / 0

Pomaga tylko nie na wszystko. Prega znosi to takie niedojebanie, lekko dodaje energii, zmniejsza deprechę, która się pojawia w ciągu 2-3dni od przestania baklofenowania.
Niby czemu miansy miałbyś nie tykać? Na sen jest zajebista, a ja to i w dzień mniejszą dawkę wrzucam bo ogólnie uspokaja.
Neuroleptyki eliminują te cholerne prądy w baniaku i też działają sedacyjnie. Nie trzeba brać dawek przeciwpsychotycznych jak świry. Np. ten chlor przepisywany jest przy problemach z nerwicą - 3x15mg/d. I tyle w zupełności wystarcza.

W sumie to można te kilka dnia przekutasić na benzo tylko to często kończy się tak, że wpadamy w kolejny ciąg. No i wtedy nadal obciążasz GABA. Ja tam wolę opcję, którą opisałem wyżej. Rób jak chcesz.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata