Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1520 / 295 / 0

[mention]kasiulka8555[/mention] absolutnie NIE rezygnuj z brana leku tylko dlatego, że jest o nim temat na forum dla ćpunów! Mydocalm (tolperyzon) również ma zastosowania rekreacyjne, a przecież jest skutecznie przepisany na zmniejszenie napięcia mięśni. Thiocodin (zawierający kodeinę i sulfogwajakol) również, i to oj, w jakich ilościach! A jednak jest naprawdę dobry na kaszel niewymagający ingerencji specjalisty. Ba, nawet Tantum Rosa (benzydamina) ma tu swoje miejsce, choć może wydawać się to obrzydliwe. Dawka czyni truciznę.

Omnia sunt venena, nihil est sine veneno. Sola dosis facit venenum. :-)

Dawkowanie 10-5-5 (rozumiem, że mówisz o miligramach) to nic strasznego; o ile pamiętam, baclofen ma tabletki również w wersji 50 oraz, chyba, 25. Najważniejsza rzecz, to pomóc Twojemu ciału, by nie odczuwało bólu - aż takiego - a jego skalę ocenisz przy kolejnej wizycie w PLB albo u swojego lekarza. Nie łącz baclofenu z alkoholem oraz pamiętaj, że przez te kilka pierwszych dni dawki MOGĄ dawać efekt lekkiego oszołomienia, zachwiań równowagi, zaburzeń widzenia i tak dalej, ale nie MUSZĄ. Zobacz, jak długie są ulotki leków. Czy jak brałaś Apap (paracetamol) to wystąpiły u Ciebie choć z, no nie wiem, pięć? A wymienionych jest znacznie więcej, podczas gdy miliony Polaków z uwielbieniem faszerują się tym lekiem niczym dania na święta i zapewniam, że nie doznają skutków ubocznych.

Gdyby stan o którym pisałam - zaburzenia mowy, równowagi, oszołomienie, lekkie problemy - utrzymywał się po kilku dniach adaptacji, które są niezbędne, to napisz, będziemy myśleć. Ale wtedy najrozsądniejsze będzie zmniejszenie odrobinkę dawki baclofenu lub zmodyfikowanie godzin jego brania plus konsultacja z lekarzem. Zacznij jednak od dawek ustalonych od lekarza i spokojnie, nie ma się czego bać. Będzie dobrze, przepisał Ci go neurolog (najprawdopodobniej) z doświadczeniem. W połączeniu z rehabilitacją, zabiegami i tzw.' blokadą powinien działać cuda.

Bierzesz go jako lek z czymś skojarzony w leczeniu, czy solo? Bo to też ma wpływ, niektóre leki działają synergicznie, niektóre w ogóle nie mają wpływu, a niektóre osłabiają ten pierwszy.
  • 73 / 4 / 0

Na kręgosłup mam tylko baclofen przepisany i rehabilitację ( prawdopodobnie będę czekać na operację do listopada 2019). Nie biorę poza tym nic na kręgosłup.
Biore natomiast nasennie zolpidem już od wielu lat. Ale lekarz mówił, że nie będzie kolidował, a wrecz zasugerował że może biorąc baclofen uda mi się wyjśc z uzależniena od zolpidemu albo przynajmniej ograniczyć dawkowanie,
Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za zainteresowanie i wesołych świat życzę:-)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Zrelaksowani po winie, agresywni po wódce? Badanie potwierdza

Jak wynika zbadań opublikowanych w British Medical Journal nasz nastrój po wypiciu zależy od rodzaju alkoholu, po jaki sięgnęliśmy.
  • 1520 / 295 / 0

[mention]kasiulka8555[/mention] ja baclofenem wychodziłam z uzależnienia od klonazepamu, dwucyfrowych dawek dziennie, to Ty z zolpidemu nie dasz? Oczywiście, że dasz! baclofen w żadnym razie z zolpidemem nie koliduje. Bądź dzielna przez te pierwsze dni, a może nawet uda Ci się rzeczywiście coraz częściej sypiać bez udziału gorzkich tableteczek.

Dużo zdrowia, cierpliwości (z naszym NFZ... :-( ) i wesołych kolejnych dni Świąt! :*
Proszę bardzo, jestem tu po to, by pomagać. :grin:
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Jak bardzo pomaga w uzal. psych. od alkoholu? Da się od rodzinnego? Jak tak, co mówić?
  • 73 / 4 / 0

Dobra, więc ja dzisiaj pierwszy raz wezmę wieczorną dawkę i spróbuję przeżyć:-) Może mój kręgosłup przestanie mi tak dopierniczać...
Dark mi przepisał neurolog, ale ostatnio yłam u rodzinnego i chciałam receptę na to i mówiła babka ze bez problemu, wypisze
  • 3913 / 445 / 11

25 grudnia 2018darksoul pisze:
Jak bardzo pomaga w uzal. psych. od alkoholu? Da się od rodzinnego? Jak tak, co mówić?
Obniża poziom głodu alkoholowego i tolerancję. Szybciej się upijesz po tym. Pomaga zasnąć, lekarz wypisze. Ale powiedz też, że chodzisz do AA.
  • 135 / 9 / 0

Ludzie ja mam jakiś koszmar. Bralem rok czasu z 7x25mg baclo i z pół roku xanax na wieczór 1mg. Pociągnąłem parę dni na krysztale i ecstasy. To teraz jak biorę baclo to czuję się jak niedoj...bany po dwoch pigulach. Przestałem brać baclo to się znalazłem na pogotowiu tak mnie telepie. Jakiś dramat jak biorę baclo to źle jak nie to jeszcze gorzej ja pierd... Jak dawali kroplowe realanium to było ok. Mam brać diazepine?
  • 3913 / 445 / 11

Tak. klona najlepiej.
  • 73 / 4 / 0

Ja już po wzięciu kilku dawek i jedyny skutek uboczny jaki mam to taki, że mnie goni na kibel strasznie..
Po pierwszej dawce nie powiązałam tego z lekiem, a raczej z niewłaściwym obiadem, ale potem znowu i znowu ;/
Po zażyciu mam dziwne uczucie że tak to nazwę "fajności" tego świata. Wszystko jarzę, kojarze etc ale jakoś tak świat staje się bezproblemowy.
Biorę z wskazań neurologa, ale spróbuję niejako przy okazji ucieć od dużych dawek zolpidemu .
Co jednak zaradzić na biegunkę:D Czyżby trzeba było brać coś na kształt bakterii ?
  • 1507 / 208 / 0

w rzeczy samej, baklofen u niektórych potrafi nadać życiu pluszowy smak. i subtelność empatii, z drugiej tryb hardego zawodnika, namiętne to się robi bardzo. efektem nadużywania jest beznamiętność długotrwała

na układ trawienny w przeciwieństwie do GBL u mnie nie wpływał wcale. ale komuś tam statystycznie pewnie takie rzeczy się zdarzają.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata