Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1407 / 62 / 0

sniff baklo ok, ale tylko na dojebkę.
  • 722 / 94 / 0

baklo+ prega i ewentalnie trochę flubro/rolek na podkład i wchodzi bania 10x lepsza niż na tym cienkim forumowym gieblu. Dzisiaj myślałem, że będe zdychał po tygodniowym ciągu na g, a czuje się dużo lepiej niż jak polewałem.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...
  • 1407 / 62 / 0

^jakie dawki?
  • 525 / 3 / 0

Mam pregabaline 150 mg , brakuje mi tylko baklofenu, ale z receptą nie będzie problemu, jakie dawki?
  • 722 / 94 / 0

Wczoraj na noc wrzuciłem 8mg flubro. Rano jak zwykle 150mg pregabaliny, pod wieczór 300mg. baklo od rana poleciało 125mg.
baklo nie jest wcale tak łatwo wyrwać.
  • 1407 / 62 / 0

Znajomy wyrywa bez recki zazwyczaj, oczywiscie spotyka sie z odmowami, ale nie jest ciężko.
Był kiedys w warszwie to schodził z 8 może więcej aptek i tylko w jednej dostał, pewnie boją się prowokacji jakiejś. W mniejszych miastach raczej nie ma wiekszego problemu, tylko trzeba być zdeterminowanym heh i nie poddawać się.
Od rodzinnego tez zdarzyło mu się zdobyć reckę.
Ogólnie baklo nie jest w zaden sposób "podejrzany".
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

13 lipca 2018jabolman pisze:
baklo+ prega i ewentalnie trochę flubro/rolek na podkład i wchodzi bania 10x lepsza niż na tym cienkim forumowym gieblu. Dzisiaj myślałem, że będe zdychał po tygodniowym ciągu na g, a czuje się dużo lepiej niż jak polewałem.
Dlatego tak zajebiście Cię porobiło bo skończyłeś ciąg na GBL.
Ja miałem to samo.
Teoretycznie po ciągu na g, powinniśmy po takiej dawce iść spać i odsypiać bezsenne noce, a tu taka faza wjeżdża.
  • 322 / 4 / 0

czy dorzucenie baclo do fenibuta coś daje ? czy raczej marnacja towaru
  • 5 / / 0

Czy baklofen jest odpowiednim środkiem na ataki paniki/derealizacji w zaburzeniach typu borderline?
  • 223 / 8 / 0

(baklofen)Zagraniczne fora=brak rekreacyjnego użycia
Moje doświadczenia w specydikacji:
1. 100 mg brak działania
2. 50 mg brak działnia
3. 50 mg brak działnia
4. 50 słabe działanie
Fora w USA podważają te teorie
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata