Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 351 / 22 / 0

u mnie dawka >75mg powoduje dwudniowe zawroty głowy, ale ja mam z tym większy problem. Dziwne, bo rok temu wrzucałem dobowo dawki 300/400mg i po prostu wyrywało mnie z kapci, na dzisiaj udało mi się z tego zejść, 25mg daje mi już fajny luz, którego kiedyś wcale bym nie wyczuł, 50mg to idealna dawka rekreacyjna. W 2 lata zjedzone około 100 paczek 25mg i tolerka wciąż ta sama
  • 359 / 54 / 0

[mention]KapitanAizen[/mention]
na GABA nie mam tolerancji, ostatnio wrzucam trochę mniej, 150 i w sumie jest też jest ok

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Lubaczów: 14-letni uczeń schował marihuanę w pistolecie na kulki

Policjanci ujawnili trzy woreczki z marihuaną w pistolecie na kulki, który do szkoły przyniósł 14-latek.
  • 2 / / 0

Ja brałem dwa miesiące
3x25 co drugi dzień, po zażyciu fajna empatia i chęć do działania, dzień bez baklo lekko zawirowany, utrzymywał się jeszcze trochę podniesiony nastrój, ale momentami mi błędnik nawalał i bolały mnie lekko plecy. Odstawiłem totalnie bezboleśnie. Aa baklo u mnie całkowicie eliminowało zjazd z amfy - 50 po nocce działa rewelacyjnie. Nie wiem czy pomagałby po dłuższych feceniach, bo nie robiłem ostatnio takich.
  • 3188 / 266 / 0

Musze to znowu okielznac, jednak fajny to jest substytut giebla . giebel nie nadaje sie do ciagow, ale i tak mimo tej wiedzy sie czlowiek wpierdala w polewanie.
W niektorych aspektach baklo ma nawet przewage ( dluzszy i stabilny czas dzialania, mozliwosc wyspania sie bez kombinowania)

Wpadl mi do lba szatanski pomysl :D baclo i jak sie rozkreci dzialanie to wtedy dojebac giebla. Probowal ktos ? Bedzie nokaut?
  • 1181 / 92 / 0

Ciekawe czy baklo podbija wpływ opoidów? Trzeba nie długo spróbować.
  • 1425 / 64 / 0

baklo i G to przekombinowany pomysł i zdecydowanie nie polecam.
kiedys poleciał standard wrzut baklo > 125mg i jakos tak sie zlozylo ze spotkalem goscia co miał G. No to co wiadomix > poleciało 2ml.
Efekt był taki ze tylko na wymioty zerwało, a tak sie właśnie dzieje jak jest za mocno pobudzony receptor gabaB.

Na pewno z opio baklo dobrze sie łączy.

baklo i DXM to jest też extra sprawa.
  • 30 / 1 / 0

Po baklofenie mam takiego grypowego kaca że huj. Nie rozumiem jak możecie to jeść
  • 1544 / 231 / 0

Jesz za dużo po prostu.
08 lipca 2018ledzeppelin2 pisze:
Wpadl mi do lba szatanski pomysl :D baclo i jak sie rozkreci dzialanie to wtedy dojebac giebla. Probowal ktos ? Bedzie nokaut?
Dla większości to połączenie to koszmarna zamuła w pakiecie w ewentualnym rzygankiem właśnie.
  • 2661 / 304 / 0

W końcu wysępiłem baklo 25mg od rodzinnego, kosztował 18zł ;) Może dziś przetestuje i dam znać jak wypada w porównaniu z fenibutem i GBL.
  • 4088 / 504 / 11

09 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
Jesz za dużo po prostu.
08 lipca 2018ledzeppelin2 pisze:
Dla większości to połączenie to koszmarna zamuła w pakiecie w ewentualnym rzygankiem właśnie.
Dla mnie wręcz przeciwnie. Dla mnie bomba.
Zajebiście euforyczny mix, ale rzadko stosuję go. Szkoda baclo bo baclo biorę na odstawce. A tak się budzisz na delirce po takiej imprezie.
Nawet dorzucam do tego alko i benzo.
Wszystko ładnie się komponuje, oczywiście wszystko w umiarkowanych dawkach.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata