Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 3928 / 447 / 11

baclofen biorę co trzeci dzień 100mg i zawsze jest zajeboza.
Nigdy dzień po dniu.
To nie giebel.
Ach ten giebel, wczoraj wypiłem wszystko, nawet popłuczyny z butli.
Jeszcze do niego wrócę, tylko zamówię 250ml, a nie więcej...
  • 838 / 66 / 0

Mi tolerka rosła nawet, gdy brałem raz na jakiś czas powiedzmy tydzień. Nie wiem jak co 3 dni może Cie tak samo klepać

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

"Miałem wybór: albo będę handlował, albo pogrzebią mnie żywcem"

Tak jest, na to czekaliście ;) Kolejny okołonarkotykowy odcinek "7 metrów pod ziemią".
  • 702 / 52 / 0

No przy braniu co 3 ci dzień (2 dni przerwy pomiedzy) to przy koncówce opakowiania 50x25mg czuć było słabsze działanie.
  • 3928 / 447 / 11

Jak dla mnie ten lek, to odkrycie roku 2017.
Dziś 100mg, i jestem jak Bóg.
  • 1177 / 92 / 0

baklofen działa na mnie bardzo subtelnie, nie biorę go regularnie , jednak trzeba przyznać że pomógł w odstawce benzo. Działania rekreacyjnego jednak na nim nie doświadczyłem.
  • 135 / 9 / 0

Witam. Jestem jestem uzależniony od baclofen biorę minimum 6 tabletek 25mg dziennie. Trwa to prawie rok. Wiecie jak to rzucic, czym zastąpić? Ogulnie czuje się dobrze po tym lepiej niż po GBL. Lepsza koncentracja itd trochę jak po fecie. Nie chcę żreć całe tyle pigułce. Nerki wątroba odczuwa . Do psychiatry? Pozdrawiam.
  • 1592 / 261 / 0

16 czerwca 2018josef pisze:
jak czytam dawki 50/100mg to się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie tak?
mam stałą ulubioną dawkę 225mg do której doszedłem metodą prób i błędów i mi pasuje :D
Bardzo dużo. Z tego co pamiętam to kumpel po identycznej ( 9 * 25) był na toksykologii. Bo usiadł na przystanku i go odcięło całkowicie. Znajomi nie mogli go dobudzić więc się wystraszyli i zadzwonili po pogotowie. Może trochę nadgorliwie ale z drugiej strony nikt tam nie wiedział czego można się spodziewać po przedawkowaniu baklo. Na karcie było zapisane, że miał migotanie przedsionków. Chociaż z tego co potem rozmawiał z innym lekarzem to możliwe, że od wymiotów. ( Podobno jak się wymiotuje to jest normalne ). No i on uważa, że dobrze zrobili dzwoniąc po pogotowie bo opowiadał, że po odzyskaniu świadomości czuł się strasznie źle.

Inny kumpel po 100 mg podjedzonych ode mnie ( 50 mg, 2 h przerwy, 50 mg ) + jakiejś małej dawce alkoholu w międzyczasie ( rzędu 2 piwa 6% ) nie był w stanie chodzić. Chciało się jemu wymiotować to jak prowadziłem jego do łazienki to jak bezwładną pacynkę.

Ja osobiście najwięcej 75 mg jadłem jednorazowo z sporymi odstępami czasu (50mg, 4-5h, 25mg) i było ciężko. W sensie, że nie powtórzyłem więcej. A znam się z b. już z 3-4 lata. Może czymś innym sobie wyrobiłeś krzyżową tolerancję.
  • 6406 / 559 / 0

A mi psychiatra wciska akineton i za chuja nie che dać baklofenu.
Mowi, ze za stary lek :motz:
  • 838 / 66 / 0

[mention]KapitanAizen[/mention] [mention]josef[/mention]
Kolega, który jest podatny na GABA wziął na pierwszy raz 100mg i 3 dni leżał znokautowany w łóżku %-D .
Dla mnie przedział 75-100mg jest OK. Od 125 ledwo widzę na oczy więcej skończyłoby się na K.O. Oczywiście bez/z małą tolerancją.
  • 166 / 2 / 0

U mnie czasami 125mg powoduje stan podobny do tego po gieblu, a czasami po 125 nie czuję nic, dorzucam jeszcze 25 i odcina. xd
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata