Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 230 • Strona 23 z 23
  • 10 / / 0
22 stycznia 2022nicki pisze:
Kto teraz w Nydku prowadzi?
Po takiej akcji, to chyba ciężko..
Trojden 1 rok 3 mies. temu+9
Czeska policja aresztowała dwójkę Polaków - "groźnych przestępców", którzy przez kilka lat organizowali i prowadzili w Czechach ceremonie ayahuaski.
Miałem przyjemność poznać ich osobiście. Bardzo pozytywni ludzie, przy okazji uzdolnieni muzycznie (a Karolina również plastycznie). Szkoda, że teraz mają bardzo poważne kłopoty.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pol ... t9GAyGbAfA
- według tego tekstu, grozi im nawet do 18 lat więzienia. Mimo że społeczna szkodliwość tego co robili, była zerowa.
https://www.wykop.pl/wpis/53044325/czes ... -groznych/
  • 4 / / 0
  • 6 / 5 / 0
Aby podsumować powążny temat Ceremonii w Polsce
Wiele osób pyta o ceremonie w Polsce są takie ale nikt Wam tu nie poda adresu ani telefonu. Prawdziwi curandero potwierdzeni Szamani są również u Nas jednak nie reklamują nachalnie swoich spotkań. Aby sie na nie dostać najczęściej trzeba znać juz kogoś kto był na takim spotkaniu aby zaoszczędzić sobie czasu na osobiste sprawdzanie. Jest tu kilka naprawdę kilka osób godnych polecenia jednak przez szacunek dla Ich ciężkiej pracy jak również ich bezpieczeństwa nie wymienię ich Imion. Cena jest wysoka jak widać w poście wyżej 8,5 roku pozbawienia wolności. Dlatego jeśli szukasz dobrej ceremonii nawet w polsce to cvzytaj uważnie szczególnie posty z doświadczeniami osób, które były. Patrz na owoce na zmiany jakie dokonały sie w tych ludziach po ceremoniach. Cena też jest ważna noc za 200 zł brzmi trochę jak zaproszenie na surwiwalową wyprawę jednak nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Koszt takiej ceremoni naprawdę nie jest mały około 10 osób miejsce kilka tysięcy medycyna zależy czy ruta Jurema czy Jungla kilka tysięcy i dwie doby minimum na przygotowanie jesli Szaman gotuje sam. Rape swieczki woda instrumenty materace oświetlenie to ciągłe uzupełnianie ale także w skali roku to kilka tysięcy. Praca własna SDzamana to bardzo cenny czas a czasem to kilka tygodni przed taką ceremonią. Dlatego cena w widełkach 1000 -1800zł ma swoje realne uzasadnienie. Ceremonie indywidualne to słuszny koszt minimum 2000 zł za noc to dopiero praca.

Jak widzicie są ceremonie i ceremonie ich jakość widać po wpisach istot, które doświadczyły ich działania na sobie. Zatem szukajcie a znajdziecie takiego Prowadzącego na jakiego jesteście gotowi. Dla śmiałków którzy próbują sami podróżować z medycyną pamiętajcie o stopniowym podnoszeniu dawki zaczynajcie od małych uwierzcie wiem co mówię. Patrzcie sercem i Zrozumcie przykład Jarka i Karoliny Kochanych Istot dzięki, którym Jestem dziś tu gdzie Jestem Namaste
Uwaga! Użytkownik EwaSzamanka73 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 255 / 40 / 0
02 lutego 2022buckley pisze:
Jest wyrok w sprawie J. i K.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/czechy ... 83d5oP9h74
Wyrok jest wprost okrutny.
  • 6 / 6 / 0
Wyrok jest okrutny, bo chcą odstraszyć innych, tak dla przykładu.
To pierwsza taka akcja w Czechach. Mnie wysokość tego wyroku poraziła. Władze (najróżniejsze) muszą się psychodelików bardzo bać (jak w czasie wojny wietnamskiej) skoro zaangażowały służby innych państw w sprawę i wydały tak kuriozalnie wysoki wyrok! Dobrze, że nie ma kary śmierci, bo z tego posrania kazali by ich rozstrzelać!

EDIT;
I jeszcze jedno miałam napisać o ceremonii, na której byłam ostatnio. Było to spotkanie z niezwykłym i szalonym Szamanem. Jego wybrałam już na stałe. Przeprowadza ludzi "na drugą stronę" jak KURWA MAĆ! Było kameralnie, barwnie, smacznie i nastrojowo. A co najważniejsze Szaman nie jest świętojebliwy :) klnie i jest sobą czyli człowiekiem baaardzo pozytywnie zakręconym. Tylko cena od teraz nieco wzrosła i jest 1200 PLN ale to i tak nisko w porównaniu ...
  • 1 / / 0
Cześć!
Był może ktoś na tej ceremonii http://ayahuasca.net.pl/ ?
Pytam bo kurcze nie wiem czy jechać tam na pierwszy raz
  • 94 / 16 / 0
21 października 2020Lirria pisze:
Podbijam temat jakby ktoś coś miał wiarygodnego.
Tak, tutaj w Czechach sa ceremonie. http://ayahuasca.net.pl/
Heja jestem nowy i chę spróbować ayahuaski , czy ktos pomoże jak przyżądzić ayahuaske mając takie składniki jak 50g Psychotria, oraz 100g Banisteriopsis caapi, byłbym bardzo wdzięczny.
No Pain No Game
  • 6 / 5 / 0
Witajcie Kochani po raz ostatn w tym roku, tydzień przed świetami zapraszamy na spotkanie z Babcią rutą Ayą. 16-18 grudnia wiecej info tylko priv
Uwaga! Użytkownik EwaSzamanka73 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 490 / 59 / 0
  • 255 / 40 / 0
Bardzo dobra
ODPOWIEDZ
Posty: 230 • Strona 23 z 23
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.