Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 230 • Strona 20 z 23
  • 1130 / 389 / 0
No i po co piszesz jak chuja wiesz :cojest: aya to dobre narzedzie dla tych , co umieja z niego skorzystac . Potrafie odroznic DMT od meskaliny a tak sie sklada , ze teraz ceremonie odbywaja sie niemal wszedzie w Europie tylko nie wszyscy umieja to zrobic poprawnie .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2 / / 0
Osobiście bardzo chciałbym spróbować ale nie chcę się nadziać na jakieś oszustwo albo podróbę, także jak ktoś może kogoś lub coś polecić to będę wdzięczny :)
  • 1 / / 0
Podbijam temat. Ma ktoś informacje na temat ceremonii, w Polsce, Czechach, najlepiej ciągu najbliższego miesiąca? Znalazłem parę stron, ale wpisy kończą się w 2017r.
  • 490 / 59 / 0
@trzyk89 na fejsie masz grupy, np. "aya uzdrowienie", "aya medytacja", na których znajdziesz informacje na ten temat. jeśli nie będzie postu z aktualną rozpiską, to pytaj bezpośrednio admina.
  • 3 / 2 / 0
05 lutego 2020trzyk89 pisze:
Podbijam temat. Ma ktoś informacje na temat ceremonii, w Polsce, Czechach, najlepiej ciągu najbliższego miesiąca? Znalazłem parę stron, ale wpisy kończą się w 2017r.


Niecałe 2 lata temu byłem a ceremonii w Nydku (Czechy). Płaciłem 1500pln i w cenie były 2 albo 3 ceremonie (nocne), wyżywienie i nocleg. Ogólnie bez zastrzeżeń. Po wpisaniu w duckduckgo frazy "tribu nydek" powinna wyskoczyć ich strona i znajdziesz tam wszelkie informacje.
Pozdro 💪
  • 2 / 1 / 0
Jestem tutaj nowy, więc na wstępie chciałbym się przywitać.

A więc... Witam ! :D

Od dłuższego czasu interesuje mnie temat ayahuaski. Niestety, nie stać mnie w obecnej chwili, żeby odbyć wyprawę "do źródeł".
Czy gdzieś w naszym kraju, lub jego granicach istnieje możliwość (najlepiej legalnie) uczestnictwa w ceremonii?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)
  • 364 / 194 / 0
Jak legalne, to nie w PL niestety. Czechy to dobra opcja, szczególnie jak mieszkasz na południu.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 1 / / 0
Ma ktoś z Was pojęcie, czy Szamani w Czechach podczas tego "wirusa" świadczą dalej usługi? Jeśli tak to kogo polecacie. Znacie cenę? Ceremonia jest grupowa, cxy indywidualna?
  • 2 / / 0
Podbijam temat jakby ktoś coś miał wiarygodnego.
  • 4 / / 0
ODPOWIEDZ
Posty: 230 • Strona 20 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.