Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 24 z 24
  • 2430 / 560 / 155
[mention]athlete[/mention] Wiesz, też jestem wierząca i też od pewnego czasu zastanawiam się poważnie nad wypiciem ayahuaski, między innymi w celach religijnych. Są osoby, które uważają, że aya zbliżyła je do Boga, w niektórych latynoamerykańskich Kościołach jest też praktykowana ceremonia ayahuaski w celach religijno-mistycznych.

Ja z kolei przy psylocybinie otworzyłam się na Boga, modlitwę, zobaczyłam w otaczającym mnie świecie cud dzieła Bożego.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 5 / 0
Medycyna pokaże Ci to tak jak Jesteś gotowa przyjąć zawsze zależyJej na Twoim Szczęściu i zmianach które są konieczne aby Twoje Życie właśnie takie się stało. Jeśli Boga odnajdujesz jeszcze w religii w taki też właśnie sposób Babcia Ci go pokaże. Jeśli będziesz gotowa na kolejny level to tak właśnie się to Tobie pokaże.
Uwaga! Użytkownik EwaSzamanka73 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 6 / 0
Z Panią Ayą spotkałam się po raz pierwszy kilka lat temu. Wygrzebywałam się wtedy z życiowego baardzo trudnego zakrętu, byłam tak poobijana zyciowo, że byłam jedną wielką raną. Nie pracowałam, byłam tuż po rozwodzie, straciłam WSZYSTKO co kiedykolwiek zarobiłam, (było tego bardzo dużo; nieruchomości, domy, mieszkania, samochody) a wszyscy najbliżsi mnie opuścili. Byłam w obcym mieście z dwójką dzieci i 3 kotami, których musiałam utrzymać. Kiedy zaczęła wzywać mnie Święta Roślina byłam już nieco ustabilizowana tzn utrzymywałam rodzinę z dorywczych acz systematycznych prac i alimentów. Tak wegetowałam w wynajętym mieszkaniu nie widząc zupełnie perspektyw na poprawę losu.

Do dzisiaj nie wiem jak wygospodarowałam niebotyczną dla mnie wówczas kwotę 1600 PLN na wyjazd do Czech na ceremonię z Ayą.
Co tu będę ukrywać- było potwornie, strasznie jak w horrorze! Czyściłam całe moje życie od dnia poczęcia!!! Łzy, rzyganie, potworny lęk, bezdenna czerń, ból, rozpacz, gniew, bezradność.......ale na koniec udało mi się znaleźć drogę do światła. MNIE tak, ale nie wszystkim się to udaje. Niektórzy rezygnują z walki o siebie i odchodzą.

EFEKT;
na ceremonii byłam 6 października
5 listopada założyłam ze swoim partnerem firmę!
30 stycznia odebrałam z salonu mój nowy samochód (leasing)......

Każda następna ceremonia była lżejsza, spokojniejsza, barwniejsza a efekty w realu coraz bardziej spektakularne.
Ostatnio byłam kilka dni temu na spotkaniu z niezwykłym i szalonym Szamanem. Jego wybrałam już na stałe. Przeprowadza ludzi "na drugą stronę" jakby tylko po to się urodził. Zapewne tak właśnie jest! Zwiedzanie z nim innych wymiarów to świetna i na pewno nie nudna podróż.
Poznaję więc Światy i Wszechświaty, atomy, kwarki, archetypy, symbole, rośliny, wodę, heliksy, cuda, miłość, moc, światło, mrok, Atlantydę, Lemurię, gwiazdy i ..............nieskończoność
  • 1 / / 0
Witam grupę bardzo dużo czytałem tutaj o ayahuasce, dziś odbyłem swoją 3 podróż. Była to piękna podróż i bardzo pouczająca trwała 6 godzin. Co 5min miałem wejście w mocna fazę tak jakby wchodziło za 1 razem. Tutaj zaznaczę że należy bardzo uważać na dawkowanie tej rośliny jest to bardzo wielki i mądry nauczyciel ale bezlitosny.
3 godziny były piękne spotkanie z różnymi istotami pozbycie się ego itd
Natomiast 3 kolejne godziny to było przepracowanie bólu i cierpienia od którego uciekałem.
W pewnej chwili już tak tylko ledwo dychalem i myślałem że pewnie za chwilkę umrę. Naciągalo mnie na wymioty co pół godziny ale nie było czym więc piłem wodę i sama woda wymiotowałem.
Użyłem 15g mimozy i 7,5 go ruty ( nie polecam nie doświadczonym oraz doświadczonym tak mocnego wywaru)
Lepiej jest zrobić słabszy i pić częściej po prostu
Przerobimy mniej ale będziemy w pełni bezpieczni.
Fizycznie byłem tak wykończony zwijalem się z bólu i te ciągłe nawroty tej mocnej fazy szczerze to była okropność ale dla mnie konieczna abym docenił swoje życie,
Wszystko gotowane pod nakryciem - to najlepszy sposób na zrobienie mocnego wywaru.( Nie bać się że będzie bulgotać)
Były to wielkie lekcje pokory oraz odsłonięcie w mojej świadomości rzeczy które sam przed sobą zataiłem.
Byłem zamknięty w sobie tak bardzo, że już sam siebie nie potrafiłem ogarnąć. Wielki Duch ajahuaski wyleczył mnie jestem mu bardzo wdzięczny.❤️ Kochani uważajcie na dawki, bo można wylądować w psychiatryku nawet.
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.