Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1072 • Strona 108 z 108
  • 6 / 2 / 0
15 stycznia 2023aloevera pisze:
Siemka. Mam trochę liści z DMT i drugie z MAOI sprzed 12 lat. Próbowałem uwarzyć ponownie Ayę i niestety nie zadziałało.
Samo słowo "warznie" niewiele mówi. Niektóre składniki Ayi gotuje si nawet do 8-12 godzin. To nie zupa ogórkowa. To bardzo specyficzny rytuał, który wymaga wiedzy i uważności.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2023 przez Maax, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1 / / 0
Siema, od dłuższego czasu zbieram sie na aya, mam taki polecony przepis:
"50g Psychotria viridis i 100g Banisteriopsis caapi.
Zalewasz liście oraz korzenie 3 litrami wody i gotujesz na bardzo małym ogniu. Kiedy woda prawie się wygoduje i zostaje mokra pulpa w garnku, wyciągasz na szmatkę i wyciskasz dokładnie do osobnego naczynia. Potem wyciśniętą pulpę spowrotem do gara, znowu zalewamy 3 litrami wody i gotujemy na małym ogniu. Robimy to 3 razy więc w sumie wygotowujemy 12 litrów wody. Kiedy już trzy razy wyciśniemy pulpę, przelewamy do garnka wyciśniętą esencję i gotujemy jeszcze raz na małym ogniu tak aby otrzymać około 250ml wywaru. Całość wymaga od nas bardzo wiele uwagi i skupienia, tak aby nie przypalić produktów."
I czy ilość składników jest ok, jak na pierwszy trip? Czy byście coś zmienili w przepisie? cut*

*Na temat źródeł dyskutujemy w dziale Sprzedawcy+ — CAF
ODPOWIEDZ
Posty: 1072 • Strona 108 z 108
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.