Ayahuasca - wątek ogólny

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 37 / 2 / 0

W najblizszym czasie planuje wziąć udział w zorganizowanej ceremonii, ale biorę moklobemid 2x 300 mg i zastanawiam się czy to bedzię w 100% bezpieczne. Rozmawiałem z szamaką, która zapewniła mnie, że tak ale wolałbym się jeszcze upewnić. Może ktoś ma wiedzę w tej kwestii ?
  • 1 / / 0

22 stycznia 2018Crystal_Dragon pisze:
W najblizszym czasie planuje wziąć udział w zorganizowanej ceremonii, ale biorę moklobemid 2x 300 mg i zastanawiam się czy to bedzię w 100% bezpieczne. Rozmawiałem z szamaką, która zapewniła mnie, że tak ale wolałbym się jeszcze upewnić. Może ktoś ma wiedzę w tej kwestii ?
Też biorę moklo, paliłam DMT freebase i wszystko było ok, ale ayahuasca zawiera inne iMAO, więc na logikę zdaje mi się, że to niebezpieczny mix. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Pracownik apteki Farmville zignorował normy dotyczące opioidów

Farmaceuta z apteki Farmville zlekceważył powszechnie przyjęte normy dotyczące wydawania leków opioidowych. Zapłaci za to wysoką karę.
  • 3 / / 0

Jak wyglada swiatopoglad religijny po wypiciu aya? Jak to jest z wierzacymi w Boga, chrzescijanami?
  • 7235 / 740 / 0

@up
A jak ma byc ?
Byc moze faza byc skierowana ku religii, doznania religijne etc.
  • 37 / 2 / 0

@C_Phantoma dzięki za odpowiedź.
Ceremonie się odbyły, wziąłem w nich udział. Opiszę jak wyglądała sytuacja z połączeniem iMao z ayahuasci i moklobemidu, może ktoś będzie w podobnej sytuacji.

W porozumieniu z szamanami przestałem brac moklo na 2 dni przed ceremonią. Pierwszego wieczora wypiłem połowę dawki wywaru z ruty stepowej, następnie piłem aye, którą nazywano ‘dżungla’ i zawierała w sobie także inhibitor. Prawie nic nie czułem poza lekkim nieogarem i delikatnymi ruchami świateł i cieni przy zamkniętych oczach, po trzeciej dopitce zasnąłem i coś tam mi się śniło.

Kolejnej nocy zdecydowałem się na aye, którą określano jako ‘słowiańska’ i była pozbawiona inhibitora. Na początek wypiłem normalna dawke ruty, a po jakimś czasie wywar z DMT. Pierwsze efekty jakie się pojawiły, to były prady w końcówkach palców, z czasem przesuwające się w górę rąk, powodując uczucie drętwienia przedramion. Podobne nieprzyjemne doznania czułem w stopach. Zacząłem słyszeć lekkie brzęczenie i odczuwać zawroty głowy. Pojawiła się chyba gorączka, bo było mi bardzo zimno, cały się trzęsłem, a do tego pociłem. Przez około godzinę towarzyszyły mi wizje, to były jakby projekcje wypłowiałych fotografii ludzi o złych wyrazach twarzy, a kiedy otwierałem oczy błyskało mi intensywne niebieskie światło. Teraz wiem, że to był trip wynikający z działania samej rutu. Nic przyjemnego. Ze względu na złe samopoczucie nie dopijałem DMT przy 2 kolejnych okienkach.

W grupie było około 15 osób, poza mną wszyscy byli zadowoleni.
  • 58 / 15 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=UQwZv8iwzBM

przenosze do wątku ogólnego /bg
  • 111 / 8 / 0

Jak myślicie czy wypicie wywaru przygotowanego z 50 g Banisteriopsis caapi może być niebezpieczne przy jednoczesnym stosowaniu moklobemidu?
  • 37 / 2 / 0

Może być niebezpieczne, a co najmniej nieprzyjemne. Może lepiej wziąc 600 mg moklobemidu na godzine przed DMT?
  • 111 / 8 / 0

Właściwie to źle zadałem pytanie, bo że to jest niebezpieczne to wiem.
Crystal_Dragon mi zależy na tym żeby się upaćkać samym inhibitorem bez DMT. Nieprzyjemnie bo mdłości itp.?
Tak sobie myślę że jedna i druga substancja są bardzo podobne, bo to inhibitory selektywne i odwracalne o ile się nie mylę. Ale czy na tej podstawie można wywnioskować że substancje zadziałają bez żadnych rewolucji dla organizmu? Najwyżej będę pierwszym który przetrze szlak.
  • 37 / 2 / 0

Jak chcesz przecierać szlak to zacznij od 10 gramów, bo mdłości to minimum co może Cie spotkać. Spodziewaj sie raczej ostrych wymiotów, gorączki, sztywności mięsni, bólu głowy, niepokoju, tychakardii i innych tego typu doznań. Ja miałem trip na rucie stepowej, która zawiera podobne alkaloidy i nie było to warte moich nerwów (w tym czasie też przyjmowałem moklobemid) , krótko mówiąc bałem sie o swoje życie.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 597 uczestników Wejdź na czata