Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 3 z 4
  • 178 / 23 / 0
Tego typu choroby zmieniają profil dragów na pewno. Skojarzyło mi się z leczeniem pacjentów z ADHD aderalem w USA. Pobudzeni już od urodzenia, a leczeni amfetaminą (zakładam, że je uspokaja).
W tym przypadku może być podobny paradoks;)
Uwaga! Użytkownik kaneshiro jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 904 / 159 / 0
Owszem jest ale trochę w inna stronę, nie zwrot o 180 stopni ale tez jest coś na rzeczy. Na dniach stratuje medikinet (lek na ADHD ) by sobie poćpać oraz ostatecznie potwierdzić jak dzialaja stymulanty. W Grecji miałem okazje próbować kokainy. Tym razem było zupełnie inaczej, podziałało na mnie zupełnie typowo jak na resztę ludzi. Żadnego zapętlenia. Jedynie nie czułem tego euforycznego pierdolniecia, ale może to kwestia dawki.

14 września 2018hval pisze:
Czy łatwiej uzależnić się mając aspergera?
Dużo trudniej próbuje się nowych substancji. Często nie podchodzą bez żadnego powodu, ale gdy już coś ci posmakuje jesteś wjebany dożywotnio.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 2430 / 560 / 155
kaneshiro, autyzm to nie choroba ;-) Ale z moich spostrzeżeń wynika głównie, że przede wszystkim jesteśmy wrażliwsi na większość substancji psychoaktywnych.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8048 / 1456 / 2
  • 904 / 159 / 0
Raka, padaczkę, alkoholizm, ogólnie na wszystko.
Spoiler:
Po prostu THC oddziałuje z tyloma różnymi receptorami ze na upartego podepniesz to pod wszystko.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 8048 / 1456 / 2
Nie spróbujesz nie przekonasz sie.
Generalnie mj mocno odwraca dzialanie wszystkiego.
  • 914 / 199 / 1
Polecam odnośnie tematu filmy łysego youtubera: https://www.youtube.com/channel/UCn8V3K ... ery=autism
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 904 / 159 / 0
@Stteetart dość dużo paliłem marihuane, zwłaszcza ostatnio. Wyjazd Grecja i codziennie byłem zjarany. Fajnie śmiesznie ale mnie zamula. Zdecydowanie palenie marihuany nie może być leczeniem. Nie ma szans.
Sądzę że chodzi co o modulacje funkcjonowania cyklazy adenylanowej kanałów jonowych. bo nawet nie przejrzałem tego badania ale to jest jedna z konsekwencji palenia THC. Przy autyzmie, ADHD, rożnego rodzaju padaczkach właśnie modulowanie tych kanałów jest forma leczenia. Jednak THC ma jeszcze dużo, bardzo dużo działań nieporządanych* które zdecydowanie wykluczają THC jako lek. Zwłaszcza przy dzisiejszej technologii gdzie na cząstkach cykloheksanu można uzyskać praktycznie dowolny wymarzony efekt. THC owszem coś nieco i pomoże ale myśle ze zrobi więcej szkód niż pożytku.


*zwykle Porządanych

@dajmon
Jebac wszystkich jutuberow!

NIECH ŻYJĄ WOLNE BAZY NCBI !!!

Edit: ten youtube’r jest okej, nie kopiuje cudzej własności tylko stara się tworzyć coś sam. Mało wiarygodnie ale ujdzie. Plus za to. Dzięki. Jest nawet film LSD i autyzm.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 6 / / 0
Ja mam zdiagnozowane ADHD od 7 roku życia. Zdiagnozowane zaburzenia osobowości mieszane spowodowane przewlekłym nadużywaniem opioidów i benzodiazepin, oraz CHAD od wielu lat.
Za młodu podejrzenie lekkiego autyzmu, ale dalsze badania przez psychologów nie potwierdziły tego.
Od ponad 10 lat uzależniony od opioidów (na substytucji buprenorfina od wielu lat , wcześniej na programie metadonowym), benzodiazepin, ziółka w jakimś stopniu i stymulantów - co ciekawy nigdy wcześniej nie podobało mi się po jakichkolwiek stimach, medikinet na przykład jak dostawałem to udawałem że połykam i wyrzucalem kapsułkę /tabletkę.
Dopiero na opioidach razem z benzodiazepinami odkryłem magię stymulantów (głównie najbardziej dopaninergikom) - metylofenidat zacząłem w końcu wciągać a wreszcie przerabiać do podania i.v i tak lecę już od kilku w sumie już wielu lat... Może z 5-6 lat.
Na początku straszne psychozy, jednak to kwestia wpierdalania w siebie ogromnych ilości metylofenidatu. Skutkowało to zawsze zatruciem organizmu.
Niesamowite a zarazem niezbadane i wręcz przedziwne, nieopisany dotąd nigdzie skutki uboczne które pojawiają się zawsze w korelacji: conajmniej 1-2 noce bez snu + duże dawki MPH powodują u mnie takie efekty uboczne psychosomatyczne,reakcje alergiczne,z badań krwi wynika jakiś stan zapalny organizmu , zajebiscie mocno zaniżony poziom witaminy D3 (biorę tzw dawki uderzeniowe teraz l, tj. 3-4x 2.000 j. (6-8 tysięcy jednostek na dwa razy), prawdopodobnie co jest moim wnioskiem zmiany metaboliczne, reakcje alergiczne, skórne:
Pojawiająca się mocna opuchlizna l, obrzęk nóg, stopy oraz łydki. Nadprodukcja łoju, skóry, tak jakby wszystkie gruczoły produkowały wszystko jak zwariowane:
Przedziwna wynikająca z tej korelacji braku snu z metylofenidatem reakcja orfanizmu:
Dosłownie schodzi mi skóra ze stop i łydek, oprócz obrzęków wręcz dziwnie sine, fioletowo-rozowe przebarwienia, dochodzi do tego podwójna reakcja wykluczającą się nawzajem: z jednej strony przesuszona skóra, z drugiej strony która w kontakcie z wodą, kremem, czy tłuszczem, mydłem - nagle niewiadomo zupełnie skąd pojawiają się na jej powierzchni żółte, białe grudki jakby seru, zdarzało się że wychodziły mi również jakby brud ; brązowe a nawet czarne grudki, kropki, które sanemu ciężko mi w to wierzyć, ale nie tylko ja to widziałem a halucynacji nie mam łani nie jest to psychoza - te czarne kropki i grudki któregoś razu wziąłem i ugryzłem z ciekawości i próby znalezienia odpowiedzi co to KURW×××× JEST w ogóle - smakuje to jak małe ziarnka piasku po prostu i dosłownie. Trzeszczy Pod zębami. Taki "ziemisty", piaskowy a najtrafniej powiedziane - glinkowaty nalot pokrywa moje cale stopy oraz dłonie i mniej łydki. Co dziwne - takie rzeczy dzieją się tylko po podaniu IV Przy braku snu metylofenidatu (niezależnie od dawki, czy to 5mg nawet czy 40, 80mg) taka glinka i te grudki dosłownie wychodzą mi ze skóry, wewnetrznej strony warg, policzków, pod jeżykiem itd. - jak przegryze wtedy wargę lekko lub przycisnę jak pryszcza lekko wychodzi ta glinka właśnie czuję w ustach normalnie glinkę/piasek...
Jakiś czas temu wpadłem przez to w paranoje które trwała tydzień i prawie skończyła się pobytem w PSYCHIATRYku...
Do tego dodam, że jakiś czas temu jak zaczęły się pojawiać te wykwity skórne/błonowe - miały one nawet kolor niebieski !!! Dosłownie jak pelletki/granulki z kapsułek medikinetu SIC!! a nawet zielone. .
Jak wspomnialem w kontakcie z wodą lub np mydłem - mydlo w płynie na moich dłoniach momentalnie jak podam iv medi - zamienia się w lepka, ciągnąca ciecz. Tak samo nogi. Palce wyglądają jakby były od wewnętrznej strony po prostu brudne - szaro-zoltawe. Jak przegryze naskórek na palcach pod nim prawie wszedzie wyczuwam piasek !!?? Po zwilżeniu tak suchej skóry pojawia się na niej szaro czarny płyn - właśnie ta glinka czy tam piasek.
Analizowałem to pod różnym kątem i szukałem dosłownie wszędzie czegokolwiek oraz jakichkolwiek informacji na temat tego co się dzieje oraz co to w ogóle jest. natrafiłem na setki sprzeczności w tym choroba morgellonów itp. Nic niestety nie pasuje do tego co mi dolega.
Dzieje się tak tylko w korelacji wyżej wymienionych czynników.
Dodam, że po przespaniu 2 nocy pod rzad, zregenerowaniu się, najedzeniu wstaję z łóżka i nie ma śladów po opuchliźnie nóg, czy wykwitwch skórnych - wszystko znika.
Przeraża mnie po prostu to co znajduje się w moim organizmie, że chciała potrafią i mogą wychodzić takie kurwa dziwne rzeczy...
Próbowałem zasięgnąć pomocy lekarskiej to dostałem skierowanie na oddział psychiatryczny zonk.. ;) ale mogłem się tego spodziewać bo lekarze to kurwa są konowały jak nie wiem i tak naprawdę to gówno wiedzą i potrafią tylko wypisywać recepty za pieniądze.
Dlatego lekarzy sobie odpuściłem bo żaden mi nie pomoże i wszyscy odeślą z powrotem do psychiatry który też zresztą nie uwierzy w to że takie rzeczy mogą się dziać. W sumie to Zresztą sam bym w życiu nigdy w to nie uwierzył gdybym sam nie przekonał się na własne oczy...vbo jakby ktoś mi to wszystko opisał to uznałbym że naprawdę ma przychodzę ostrą.

Co więc robić?
  • 193 / 33 / 0
Zdjęcia nie podziałały?
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 3 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.