Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
  • 1 / / 0
Siemka, a jak wygląda sytuacja przy astmie i MDMA?
  • 1 / / 0
Próbowane przy dość mocnej astmie. Jakiś kwadrans przed wrzuceniem Asaris 500 mcg + Singulair 10 + Contrahist 5 mg, tak jak każdego wieczoru.
Bez negatywnych skutków.
  • 81 / 4 / 0
Od 3 roku życia mam Astmę oskrzelową kiedyś była bardzo ostra,aktualnie (mam 20 lat) znikła ale aktualnie lekko powróciła przez palenie papierosów. Ogólnie odkąd biore mam przy sobie zawsze inhalator fluticomb 25uq. brałem opioidy czy to heroina czy kodeina oprócz spłyconego oddechu lekko nigdy nie miałem problemem z oddychaniem, 2 razy mi się zdarzyło że na wszelki wypadek zaaplikowałem inhalator przy maku. po LSD lepiej się mi oddychało,przy DXM też nawet spoko mam oddech najgorzej jest przy paleniu,alkoholu oraz metkacie, aczkolwiek na amfetaminie oddycha mi się naprawdę przyjemnie sama przecież była jednym z pierwszych leków na astme. Oczywiście każdy musi indywidualnie podjąć decyzje ponieważ każdy organizm jest inny logiczne nasilenie choroby i jej obiawy tak samo są indywidualne. Mogę dać rady żeby zaopatrzyć się od pulmonologa w inhalator na wszelki wypadek oraz zaczynanie od małych dawek substancji których się nie przyjmowało
Uwaga! Użytkownik Astraldusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 58 / 2 / 0
Co do astmy oskrzelowej to radziłbym uważać przy diagnozie.
Lekarze mogą wam wypisać inhalatory i tabletki na podstawie samego wywiadu!
Nie ma nic w spirometrii ani w testach skórnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.