Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 6 z 7
  • 8050 / 1458 / 2
23 października 2018DexPL pisze:
Pytanie dlaczego?
Czyli jak w przypadku imao-b i ssri.
11 pacjentow na kilka tys przedstawialo objawy niepożądane i musieli odbic od testow.
Tutaj zapewne tych ludzi było 3/50 000 i ostrzezenie w ulotce musiało sie znaleźć
  • 190 / 19 / 2
Miałem astmę oskrzelową która z wiekiem jakoś przeszła, obecnie mam bardzo rzadko napady astmy, teraz jedynie mam coś w rodzaju astmy wysiłkowej.
Poszukuję jakiegoś inhalatora na krótko działającym beta-2-mimetyku, i tu rodzi się pytanie.
Salbutamol czy fenoterol?
Jeden chuj i brać najtańszy preparat czy są jakieś plusy jednego związku nad drugim?
Uwaga! Użytkownik kacper791 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4581 / 2105 / 1
Jeżeli sąto napady okresowe i nie potrzebujesz na codzień, to bierz salbutamol. Cena to raz,natomiast w razie czego ventolin jest powszechniejszym lekiem i łatwiej go dostaniesz.
  • 190 / 19 / 2
Mógłbyś mi wypisać wady i zalety jednej i drugiej substancji?
Która substancja wywołuje najmniej interakcji z innymi lekami + najmniej uboków?
Na śniadanie zjadam garść tabletek w tym TLPD.
Uwaga! Użytkownik kacper791 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4581 / 2105 / 1
Poczytaj ulotkę jednego i drugiego i zrób sobie research. Sorki,ale mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż porównywać dwa leki, szczególnie, że jak pisałem wyżej, wybrałbym jeden kosztem drugiego.
  • 7 / 2 / 0
Mam astmę i w zasadzie nigdy większych problemów nie miałem chociaż to zależy od pory roku i alergenów jesienia i zima łagodnie przechodzi, a najgorzej jak wszystko kwitnie na przelomie wiosny i lata. Jesli chodzi o drugi to powazniejsza depresje mialem 2 razy raz przez to ze dostalem inny towar niz mialem, alfe pvp zmieszana z jakims analogiem fentanylu, gdy zaczałem tracić dech i przytomność za pozno bylo po karetke uzylem epipena ktory prawdopodnie uratował mi zycie, a drugi raz kiedy bylem wciagi na fecie w pewnym momencie musalem 2 dni 2 lozku przelezec bo tak plytki oddech mialem, a sprobowalem naprawde duzo substancji i nigdy wiekszych problemow nie mialem, z zyciem
  • 1 / / 0
feta plus astma oskrzelowa jakies zastrzezenia odnosnie ilosci, powinno sie na coś uważac szczegolnie w polaczeniu z alkoholem? Sytuacja identyczna z emka.
  • 259 / 8 / 0
Stymulanty rozszerzają oskrzela przez noradrenalinę, dobrze mowie?
Uwaga! Użytkownik justrelax nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Istnieją przeciwwskazania przy astmie (od kilku lat bez napadów bardzo rzadko przy wysiłku) oraz uczuleniach przy kwasie ?
Pozdro
:liść: :lsd: :liść: :lsd:
  • 238 / 13 / 0
Laduj bez problemu.
Uwaga! Użytkownik Pompejszyn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 6 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.