Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 9 z 11
  • 47 / 10 / 0
Nie bralem duzo diso ale w kolejnosci od najgorszych..

DXM ~ czulem sie tak samo jak po citalopramie. Zdecydowanje pusta serotonina, a przy wiekszych dawkach dysforyjna psychodela z dziwnym paralizem ruchowym.

3meo-pce - odbior muzyki do bani tak samo jak mentalna imersja w filozficzne koncepcje. Bylo spoko jak palilem kadzidla i zywice jednak w polaczeniu z ald 52 dziwny mindfuck przez ok dobe.

keta- wiadomo, klasyk. Euforia, czas dzialania i psychodela na duzy plus. Euforia i imersja w muze na najwyzszym poziomie. Minusy to splyw i zjebane odczucie w paszczy do samego rana.

No i ulubione…
Mxipr - nigdy nie bralem MXE, ale czytalem o tym jak zjabiste jest i wlasnie ta substancja mi sie z tym kojarzy. Serotoninowe grzanie, pozytywny mindset i delikatnosc w dzialaniu. Takze male dawkowanie jest na wielki plus. Ogolnie chyba jeden z najlepszych rc w mojej opinii .
Uwaga! Użytkownik DraggingThroughHell nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3243 / 621 / 9
To kurwa propyl to jest chuj. Nie wiadomo czy nie jest przestrzał wibracyjny. Bo z alkiem dziwne desynchronizuje.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 47 / 10 / 0
keta
Domyslam sie ze jest to eska. Zajebiscie psychodeliczna, euforyczna i niskim progiem skutecznosci.
Podobno prosto z patelni od farmera😂
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik DraggingThroughHell nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3243 / 621 / 9
No propyl przy benzenie. Niby 3ch tylko ale wuhta różnica. Niby jak valeria ale zmienia w chuj farmakokinetykę.

Weź jakieś żółte gówno, ja bym tego nie jadł.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1432 / 70 / 0
Byliście po arylkach w kinie? Warto?
Myślę o średniej dawce 2-DCNEK (połowa białego serca, nie pamiętam ile w nich było dokładnie).
Chcę się wybrać z dziewczyną na Diunę, myślałem też o ćwiartce serca + odrobina Green Outa (napój z olejkiem konopnym), co wydaje mi się ciekawszym połączeniem.
Oczywiście powiem jej, że coś wrzucałem.
LSD - Piękna i Bestia
  • 3243 / 621 / 9
Ja myślę, że nie. O ile po dyso fajnie robi się coś w świecie rzeczywistym np. jeździ na nartch na alpejskim lodowcu po MXE jak ja w 2017, to wkręcanie się w inną rzeczywistość średnio jest ok wtedy. Zawsze jak zajebałem dyso to wyłączałem gry pamiętam. Ale możesz spróbować, a nuż Ci podejdzie.

Pamiętam jak byłem po DXM na remake'u To cz. 1. Dopalałem maczanę na bocznych fotelach co chwilę i wracałem na środek. xD Jak było coś przerażającego i cała sala dygała to ja wybuchałem smiechem.

Ogólnie kanna świetnie nadawały się do kina. Tak samo pierwsze nowe Star Wars 7 plaszczyłem w kinie na moim ukochanym AB-PINACA. Jeśli chodzi o kino kanna>dyso.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1432 / 70 / 0
No tak, wiadomo, że maryhuanen (kanna już nie tykam, może gdybym gdzieś znalazł JWH, ale to już raczej legendy) jest ideolo do filmów. Jednak palonto jakkolwiek daje "wczuwkę", to nie zatrze granic światów, a to mi się kiedyś udało.
Film "Samsara" + MXE oglądany na laptopie dość blisko oczu sprawił, że leżałem momentami "w scenie", naprawdę czułem się, jakbym się przeniósł do świata w filmie.

Myślę, że pójdzie mała ilość dyso + olejek, obym wyglądał wieczorem na trzeźwego, bo moja jest jednak cięta na dragi.
Trzymajcie kciuki za bezkolizyjne loty 😉
LSD - Piękna i Bestia
  • 3243 / 621 / 9
Samsara to akurat specyficzny film. Bez narracji, bez fabuły, niekonceptualny. Na taki film akurat dyso jest jak znalazł. Tak samo Baraka, Koyanisqquatsi cała seria. To są idealne filmy pod dawki takie póki półkule się nie zdesynchronizują i obraz z jednego i drugiego oka będzie oddzielny. Tak jak to dzieje się w przypadku dużych dawek alkoholu.
Kiedyś ukręciłem sobie na te sytuacje DIY piracką opaskę na oko. %-D Zawsze lubię wtedy patrzeć lewym okiem. Okiem prawopółkulowym.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2910 / 772 / 5
U mnie DCK króluje jeżeli chodzi o oglądanie czegokolwiek. DMXE też całkiem wporzo chociaż to bardziej pod trawkę podchodzi.
Po 3-MeO-PCE czułem "Swiss Army Man". Morską bryzę na nogach, piasek pod plecami. Zapach wszystkiego, krople deszczu uderzające o ciało, żar ogniska.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 24 / 1 / 0
Jakieś przeciwskazania łączyć moklobemid i 3 ho PCP?
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 9 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.