Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 8 z 11
  • 1698 / 284 / 0
@izopropylofenidat Zależy jaka muzyka. Jakiś rock, trap, czy instrumental BM brzmi średnio w chuj, choć ma to swój urok. Ja na dyso zawsze słucham ambientowych albumów Burzum, na wejściu w 90% przypadków odpalam Tomhet.
I brzmi to idealnie, jestem w stanie rozłożyć utwory na poszczególne części.
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3247 / 622 / 9
Muza w dyso ary w ogóle nie gra roli. Najważniejsze jest się wyjebać i mielić się w siedmiowymiarowych mechanizmach zębatkowych. To na dużych dawkach.

A na małych chyba najlepszy jest ten życiowy automatyzm.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1128 / 207 / 7
18 sierpnia 2021izopropylofenidat pisze:
Ktoś też tak ma że po dyso muzyka brzmi tragicznie? Jakby była w 32 kbps?
Miewam tak. Miałem takie tripy na MXE i 2oxo-pce i ketaminie że brzmiała tak jak opisujesz, metalicznie i bez emocji, niczego się nie dało słuchać. Miałem tak że brzmiała OK. Miałem tak że muzyka nie miała znaczenia. W hole jest ścieżką dźwiękową, raczej się nią nie zachwycasz ale buduje klimat.

Po DXM zawsze mi brzmiała co najmniej tak dobrze jak na trzeźwo, często lepiej.

Dyso wyczula na wady sprzętu odtwarzającego i formatów stratnych (mp3, youtube itp). Również niedoskonałości wykonawcze: fałszowanie, nierówne granie.
Odbiera emocjonalność, więc łatwiej zauważyć wady.

Zioło do dyso poprawia odbiór muzyki.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 115 / 9 / 0
Uwielbiam grać na cajonie i słuchać muzyki po dexie,a przy ketaminie fakt różnie bywa
  • 1432 / 70 / 0
Mi też po 3-MeO-PCE źle brzmiała muzyka, zwłaszcza niektóre utwory. Przede wszystkim brzmienie mi się nie podobało, było zniekształcone w mało przyjemny sposób. Oprócz tego kawałki, które były chaotyczne wywoływały we mnie nieprzyjemne wrażenie bezsensowności i przypadkowości, mimo, że na trzeźwo lubię tego typu aranżacje.
Próbowałem też tworzyć muzykę, ale nic z tego.
LSD - Piękna i Bestia
  • 149 / 7 / 0
Ta grupa to szczytowe osiągnięcie w temacie ćpania. Hi-Tec.
  • 3247 / 622 / 9
Delegal 3-MeO-PCP w NL. ;(
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 44 / 13 / 0
Czy mógłby mi ktoś wyszczególnić najsilniejsze w danej klasie arylki, bo niestety dla dużej części nie mogłem nigdzie w sieci znaleźć farmakokinetyki.
W sumie to proponuje stworzenie ankiety wg poniższego wzoru. Bardzo proszę o odpowiedzi starych wyjadaczy ale i osób które miały styczność, żeby pomóc sobie nawzajem wśród tej różnorodności.

1. Najbardziej opioidowa arylka
2. Najsilniej serotoninowa arylka
3. Najbardziej wizyjna arylka (MDMA?)
4. Najbardziej boska arylka (sigma)
5. Najlepsza do microdosingu arylka
6. Najprzyjemniejsza wg Ciebie arylka

PS.: czy warte zainteresowania są DCK, 3-MeO-PCE i 3-HO-PCP?
Czymże jest teraz, jak nie efemeryczną pianką zaległą na napięciu powierzchniowym oceanu.
  • 3247 / 622 / 9
1. 3-me-pcpy
2. DCK
3. O-PCE
4. j.w.
5. MXPr
6. MXPr
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 44 / 13 / 0
Dzięki @Zgienty za ankietę. Mógłbyś wyjaśnić skąd zamiłowanie do MXPr, czym się odznacza?
Na reddicie znalazłem takie podsumowanko, wstawiam bo może się przydać:

Most sedating to most stimulating: DCK>Ket>2F-DCK>HXE>3-HO-PCE>3-Cl-PCP>MXPr>EPH>O-PCE>MXiPr>MXE>DMXE>3-Me-PCP>PCP>3-HO-PCP>3-MeO-PCP>3-MeO-PCE

Most potent to least potent: 3-HO-PCP>3-Me-PCP>3-MeO-PCP>PCP>O-PCE>3-MeO-PCE>3-HO-PCE>DCK>MXE>MXiPr>DMXE>MXPr>EPH>2F-DCK=Ket>3-Cl-PCP>HXE

Fastest onset to slowest onset (This depends entirely on ROA, all of this is under the assumption of my main method of dosing, intranasal (with the exception of ephenidine, which I've only taken orally, and PCP, which I've only vaporized) : O-PCE>PCP>3-MeO-PCP>3-Me-PCP>3-MeO-PCE>3-HO-PCP>3-HO-PCE>DMXE>MXE>MXiPr>3-HO-PCE>2F-DCK>Ket>MXPr>3-Cl-PCP>HXE>EPH

Shortest duration to longest duration: Ket>2F-DCK>MXPr>DMXE>3-Me-PCP>MXE>HXE>MXiPr>DCK>3-HO-PCE>PCP>3-Cl-PCP>3-MeO-PCP>EPH>3-MeO-PCE>3-HO-PCP

Warmest feeling to coldest feeling (I find relative 'warmth' of an experience to be more tied to stimulation than purported 'opioid' effects. Most 'opioid' like effects felt from dissociatives are placebo or simply similar in nature to opioids but not in underlying action) 3-MeO-PCE>3-MeO-PCP>3-Me-PCP>3-HO-PCP>PCP>HXE>DMXE>MXE>3-HO-PCE>MXiPr>3-Cl-PCP>EPH>DCK>MXPr>2F-DCK>Ket>O-PCE

Most visual to least visual: 3-MeO-PCP>3-HO-PCP>3-MeO-PCE>3-Cl-PCP>MXE>DMXE>MXiPr>MXPr>EPH>DCK>2F-DCK>HXE>3-Me-PCP>3-HO-PCE>PCP>Ket>O-PCE

Most analgesic to least analgesic: 3-HO-PCP>3-HO-PCE>3-Cl-PCP>DCK>Ket>2F-DCK>MXE>DMXE>3-Me-PCP>O-PCE>EPH>HXE>MXiPr>3-MeO-PCE>PCP>3-MeO-PCP>MXPr
Czymże jest teraz, jak nie efemeryczną pianką zaległą na napięciu powierzchniowym oceanu.
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 8 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.