Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 1 z 11
 • 5804 / 387 / 10
Arylcykloheksyloaminy


[obrazek tymczasowo niedostępny]
Historia
 • Arylcykloheksyloaminy pierwotnie tworzone były w poszukiwaniu anestetyków, w latach 60.. Pierwszymi zsyntezowanymi przedstawicielami tej grupy były fencyklidyna (PCP) i ketamina. W latach 70. odkryto ich potencjał rekreacyjny, objawiający się w ich halucynogennych i euforycznych efektach. Od tamtego czasu rodzina arylcykloheksamin była rozwijana i obejmuje m.in. stymulanty, substancje znieczulające, mające właściwości neuroprotekcyjne, oraz tak zwane designer drugs.
Farmakologia
 • Arylcykloheksyloaminy wykazują działanie głównie poprzez antagonizm receptora NMDA, inhibicję wychwytu zwrotnego dopaminy i agonizm receptora μ-opioidowego. Odnotowane zostały przypadki agonistów receptora σ (sigma), antagonistów receptorów nACm, oraz agonistów receptorów D2. Antagonizm NMDA składa się na anestetyczne, antykonwulsyjne, neuroprotekcyjne i dysocjacyjne efekty, blokada transportera dopaminowego efektuje stymulacją, euforią i, w większych dawkach, psychozami. Na znieczulenie i euforię dodatkowo składa się aktywacja opioidowego receptora μ. Nie wszystkie te profile występują jednocześnie, definiowane są poprzez strukturę związku.
Lista arylcykloheksyloamin opisanych na forum
Źródło: by surveilled
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2014 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
 • 3277 / 630 / 9
Gdyby ktoś mnie zapytał: co najbardziej w życiu lubisz? Odpowiedziałbym: arylcykloheksaminy.
aryle.jpg
PCP Labirynt :retarded:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
 • 425 / 3 / 0
Czy wiecie coś o ewentualnych przypadkach śmierci w skojarzeniu z samymi arylcykloheksyloaminami? Podkreślam - bez innych środków odurzających, tudzież leków.

Zdarzało mi się podawać spore dawki takowych dożylnie (typu 180mg ketaminy, 200-250mg metoksetaminy, 35mg 3meopcp) i nie zauważyłem niepokojących objawów (tak samo jak i osoby przy których to robiłem - oczywiście mógłbym nie pamiętać, albo nie zauważyć przy takiej dysocjacji różnych rzeczy).

Oczywiście nie jest to żadnym wyznacznikiem - śmierć mogłaby przyjść niespodziewanie, bez uprzednich silnych efektów ubocznych.
"Sprawdź czy to 3meopcp, o ile potrafisz zrobic to inaczej niż poprzez walnięcie iv"
 • 776 / 246 / 0
Ma ktoś informacje, do których receptrów nikotynowych "przyczepiają się" nowe arylcykloheksaminy (difenidyna, MXP etc.)?
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
 • 3277 / 630 / 9
2-oxo-pcm. Bardzo fajna arylka. Coś nieco pod MXE ale bez tej cząstki boga powodującej szamanię. Czekamy na wersję w prochu

Post pod postem więc scalam. Inny wątek.
06 września 2016Zgienty pisze:
Gdyby ktoś mnie zapytał: co najbardziej w życiu lubisz? Odpowiedziałbym: arylcykloheksaminy.
https://s22.postimg.org/4idhzptld/aryl_AK.jpg PCP Labirynt :retarded:
Kiedy te rzeczy bedą dostępne?

---------------------------------------------------------------

url=https://www.youtube.com/watch?v=Ag4xxiPan1E]Hamilton Morris and Jason Wallach | Arylcyclohexylaminesurl

Bardzo ciekawa prelekcja o arylach. Po anglijsku ale są dobre napisy.

Scalono. taurinnn
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
 • 4465 / 664 / 0
Zawsze po arcylcykloheksolyaminach na zejsciu mialem taki posmak w gebie. Cos jak mydlo .
To jest jedno z ciekawszych wspomnien poza dzialaniem.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
 • 905 / 163 / 0
Kojarzy ktoś z was arylcykloheksyloamine z podstawionym benzylem prócz Benocyclidine ? Oraz jaki efekt może mieć benzyl. Jeden z prostszych heksyloamin była by pewnie 1-(1-Benzyl-2-cycloheksylo)piperidine czyli BnCP prawda?
Nie jestem pewien czy w BTCP benzyl odgrywa jakąś rolę, ale możliwe że taki dysocjant będzie tylko stymulantem jak np memantine.
Kosmita twierdzi że istnieje coś takiego jak 1-(1-benzyl-2-phenylethyl)piperidine właściwie to zupełni wygląda na stymulant a nie analog MXE. Jednak z powodu błędu może chodzić o np. 1-(1-Benzylcyclohexyl)piperidine jeśli istnieje... poświęciłem za mało czasu, jak myślicie?

Czymkolwiek jest Bcp jest stymulantem? Nawet jeśli jest dysocjantem to prawdopodobnie stymulantem.

Może już istnieje i została opisana, może występuje tylko na papierze i teorii ,a może kosmita się nie pomylił i to nieznany chemii związek.

@ledzeppelin2 To prawdopodobnie przez silne działanie antybakteryjne, kojarzę to z myciem zębów i antybiotykami. Jedzcie żywe kultury bakterii, jak no ten kobiety w czasie antykoncepcji...
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
 • 1616 / 53 / 0
Jaka jest wedlug was najlepsza arylcykloheksyloamina? A może wolicie DXM?
 • 218 / 14 / 0
 • 422 / 40 / 0
Czy ktoś łączył arylki z iMAO i może napisać konkretne informacje o takim stosowaniu?
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 1 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.