Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 340 • Strona 30 z 34
  • 160 / 17 / 0
Po mojej krótkiej przygodzie z tym lekiem nazwać mógłbym go Akatytizol - u mnie wywołał akatyzję nieprzyjemną. Fakt, że coś tam pobudzał i może lekko podnosił nastrój ale godzina chodzenia w kółko aby nie dostać pierdolca skutecznie mnie zniechęciła do tego leku.
Oczywiście nie musi tak być u wszystkich. Wierzę, że niektórym może pomóc.
Zdrowia!
  • 41 / 5 / 0
Kurde, muszę Wam powiedzieć, że ten lek zrobił ze mnie człowieka. Biorę najwyższą dawkę, bo 30 mg, ale całkowicie wygasił mi stany typu leżenie w łóżku i nieruszanie się z niego przez cały dzień. Łącze go z 300 mg wenlafaksyny i 200 mg kwetiapiny, to combo naprawdę dobrze działa na depresje. Myśli rezygnacyjne są dużo rzadziej, autodestrukcyjne nie zniknęły. Lęki oczywiście też wytłumione, dałem radę ostatnio nawet zjeść obiad w knajpie, gdzie wcześniej byłoby to dla mnie nie do pomyślenia. Sroga polecajka, dla mnie najlepszy lek, jaki mógł mi przepisać psychiatra.
rzeczy dzieją się tylko w twojej głowie
  • 37 / 5 / 0
Czy ktoś też tak ma po arypiprazolu, że nawet kilkanaście razy budzi się w nocy? Rano jestem wyspany, ale w nocy się często budzę. Jak przeciwdziałać temu? Melisa? Ashwagandha? hydroksyzyna?
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2022 przez hedowiec3, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 317 / 8 / 0
Czy 15 mg arypirazolu mozna odstawic od razu calosc?
  • 2385 / 345 / 0
Konkretny lek IMO. Bez ubocznych kłopotów, rano mam ustawione 15mg, ale za wiedzą lekarza prowadzącego łykam raz na jakiś czas dwie na wyczucie stanu psychiki , i tak mi to spowalnia radość z początku dnia że nawet niewielka ilość alkoholu ze 2 godziny pózniej nie koliduje z działaniem tego leku. polecam @luk098 ja kilka razy pominąłem porcję na dzień dobry raz nawet 3 dni nie zażywałem i syndromu odstawienia nie było. ale w moim przypadku lepiej nie cudować w odstawianiu.
@Luk890

@hedowiec3 posłuchaj muzyki na słuchawkach tudzież zajmij czymś myśli, a nie sufit obserwuj i powinno to skrócić wybudzanie
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 317 / 8 / 0
Wie ktos po jakim czasie zaczyna spadac stezenie arypirazolu w organizmie od momentu jego odstawienia?
  • 55 / 6 / 0
Czy bierze ktoś arypiprazol na zaburzenia depresyjno-lękowe? Czy arypiprazol robił coś z waszymi lękami? Osłabiał, nasilał, nic nie działał?
  • 856 / 345 / 6
Znajoma to dostaje i po tym literalnie wchodzi w ściany. Jak dla mnie nadaje się do brania tylko wieczorem/na noc.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 679 / 96 / 0
@LittleQueenie w jakiej dawce bierzesz? Mnie interesuje działanie aktywizujące, tutaj chyba już 5 mg wystarczy. Bierzesz też może jednocześnie jakiś antydepresant?
  • 856 / 345 / 6
@zburzony znajomy to brał. Zapytam się go jaka dawka, ale nie gwarantuję odpowiedzi. Obecnie nic nie biorę.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 340 • Strona 30 z 34
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.