Aripiprazol - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 7241 / 726 / 0

@up
NIE ! bo wróci psychoza.
Jak masz duzo skutków ubocznych to zmien lek a nie odstawiaj :finger:
  • 32 / / 0

Ale ja nie mam psychozy, czemu mam jej dostać po odstawieniu, biorę go na nerwice i derealizacje przecież pisałem. Dużo znajomych z nerwicy odstawiało po dwóch tygodniach i jakoś nic się nie działo. Biorę 6 dzień, nie czuje wpływu na podbicie dopaminy biorę 7.5. Po jakim czasie powinienem poczuć?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Kolor oczu a skłonność do alkoholizmu. Sprawdź, czy tobie grozi uzależnienie

Twój kolor oczu wpływa na to, ile alkoholu jesteś w stanie wypić — brzmi abstrakcyjnie, ale do takich właśnie wniosków doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych. Osoby o niebieskich czy brązowych oczach piją więcej? Naukowcy nie pozostawiają złudzeń.

brd

• 171 / 4 / 0

Bierz 2 tygi max, dłużej nie ma sensu. Jeśli nie zadziała - odstaw z dnia na dzień.
  • 7241 / 726 / 0

28 maja 2018brd pisze:
odstaw z dnia na dzień.
I wybierz sie do psychiatry po inny neuroleptyk.

brd

• 171 / 4 / 0

Na nerwicę i derealizację ewentualnie antydepresanty.
  • 32 / / 0

Chyba zaczyna działać, jeśli abilify działa tam gdzie potrzeba to u mnie chyba naprawdę jest deficyt dopaminy, czuć dzisiaj wyraźnie ingerencję leku na ten przekaźnik, czuję się trochę jak po MDMA, taka euforia wewnętrzna, aż nogi drżą.. Mam nadzieję że to początek i działanie się unormuje bo na dłuższą metę było by to bardzo męczące
  • 7241 / 726 / 0

[mention]pkarnia1[/mention]
Nie ciesz sie za mocno, moze podzialac tak kilka tygodni/miesiecy a pozniej wszystko sie unormuje :old:
  • 6 / / 0

Psychiatra zapisała mi aripriprazol + dodatkowo na sen hydroksyzynę (mam brać 15 mg ariprizolu rano, a hydroksyzynę 25 mg, gdy będę mieć problem z zaśnięciem), zastanawiam się, czy nie będzie tutaj żadnej interakcji? Niby psychiatra wie co robi, ale i tak się martwię
  • 2774 / 618 / 0

Możesz spokojnie łączyć arypiprazol z hydroksyzyną.
  • 1 / / 0

Witam

Choruję na schizofrenie paranoidalną, jak się ten lek ma do Haloperidolu i Rispoleptu, brał ktoś?
Brałem te leki wcześniej, na rispolepcie sztywniałem i byłem jak zombie a na Halo nie mogłem usiedzieć w miejscu i niczego obok nie było. Po prostu tak jak bym był ten jeden. nawet się chciałem zamknąć w szpitalu ale lekarz stwierdził że za dobrze się trzymam :D dostałem perazin 3 razy 50 mg. po perazinie chce mi głowę rozwalić. szukam dobrej propozycji dla psychiatry. Jak się ma ten lek na pozytywy, czy macie problem z pamięcią krótkotrwałą bo tak mi też perazin robi?? obecnie nie mam pozytywów ale głupie urojenia głowy się trzymają mimo że wiem, że nie jest to prawdą. Ma to ogromny wpływ na moje tętno hehe wariuje jak głupie.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata