Apteki za granicą PL - wątek ogólny

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 8 / / 0

Ciężkie tematy tutaj lecą.Nie znam sie zupełnie na lekach bo nigdy nie brałem żadnych dodatków.Mieszkam na co dzień we Francji i temat jest taki,że jak masz problem to lecisz do apteki ,pytasz o dostępność Subutexu i lekarza,który to wypisze.Jeśli nie to szukasz punktu ANPAA (w Italii odpowiednik to SERt) i tam nie ma wała,żeby nie pomogli w potrzebie.Nie to co u nas,jakieś programy,papiery trzeba zwozić,testy robić.Ja w życiu żadnego testu nie robiłem od kiedy jestem na Subutexie.
  • 745 / 81 / 0

Klon13, mozesz tez isc do jakiegos punktu dla narkomanow i tez dostajesz Suba albo metadon. Badanie moczu tylko i za free raz w tygodniu przychpdzis po tygosniowy zapas.
Tez we Francji mieszkalam. Raj lekowy -opio.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

11 pseudokibiców zatrzymanych. Zarekwirowano narkotyki (bonus: policyjne kino akcji)

– Policjanci zatrzymali 11 osób związanych z narkotykowym biznesem prowadzonym na terenie powiatu wielickiego (woj. małopolskie). Zabezpieczono około 2,5 kg środków odurzających – poinformował w piątek rzecznik małopolskiej policji.
  • 8 / / 0

[mention]Ivival[/mention] I o to chodzi w normalnym świecie.Poza tym chcę to schodzę,nie to zostaję na dawce.Nikt mnie nie zmusza do zejścia w dół bo budżet puchnie.No i dużo łatwiej kupić też poza punktem.Tutaj szukam już 4 dzień i kicha.Tylko jedna niedogodność.Jak jedziesz na długi urlop to więcej jak na 28 dni nie dostaniesz.Reszta leków jest mi obojętna,bupra mi wystarcza w zupełności.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Ostatnio zmieniony 26 października 2018 przez taurinnn, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wycięcie zbędnego cytatu - cytat posta bezpośrednio nad postem cytującego.
  • 3 / / 0

Kupię hydroksyzyne gdzieś w europie bez recepty ?
  • 4 / / 0

Co ciekawego w Austrii bez recepty?
  • 195 / 11 / 0

28 października 2018Dziki patyczak pisze:
Co ciekawego w Austrii bez recepty?
heroina, kwasy, kokaina w różnej formie, do wyboru do koloru. Recepty nie trzeba, nikt tego nie sprwadza, tylko papierki, banknoty tak zwane. Tyle, że nie jest to receptura apteczna. %-D

Poza tym rynek RC, jak się poszuka to sklepów w EU jest od zajebania, nie mówiąc już o torze bo jak chcesz to armate do T34 dostaniesz. Dla chcącego nic trudnego jak to mówią... A w takim wiedniu znalezienie dojśćia to pewnie dosłownie kwestia kilku minut...

A inna sprawa, co to za problem że na receptę, szczególnie za granicą, gdzie nie mają twojej karty. Idziesz pierwszy raz, mówiłeś co brałeś w Polsce, potrzebujesz, nazwa leku, dawkowanie i masz od ręki. Jeszcze łatwiej niż w PL... :-)
  • 4 / / 0

A inna sprawa, co to za problem że na receptę, szczególnie za granicą, gdzie nie mają twojej karty.
Taki problem, że będę tam jeden dzień i nie będę miał czasu na chodzenie po lekarzach.

Może jakieś poważne odpowiedzi na temat leków do stosowania rekreacyjnego bez recepty w austriackich aptekach?
  • 1 / / 0

Można coś kupić na ukrianie bez recepty?
  • 104 / 13 / 0

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z aptecznymi opio w Niemczech? Wyjeżdżam tuż po Nowym Roku do północnej Bawarii i będę musiał zorientować się w temacie jakiejś legalnej substytucji, bupra w zupełności mi wystarczy - pytanie czy jest osiągalna w tak prosty sposób jak np we Francji :rolleyes:
  • 1342 / 147 / 0

W krajach UE benzo bez recepty- dobre :-D . Nawet kode we Francji zareckowali a ktoś pyta o benzo w krajach Unii bez recepty %-D .

A jakie silne opioidy idzie dostać w azjatyckich krajach w aptekach bez recepty? Wie ktoś?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata