Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1694 / 425 / 0

26 marca 2020LolaNorth pisze:
alko + pseudoefedryna. Bardzo zły pomysł?
Po pseudoefedrynie samej to będziesz źle czuć, lepiej metkat z niej zrobić. :świnia:
  • 2051 / 243 / 0

26 marca 2020LolaNorth pisze:
alko + pseudoefedryna. Bardzo zły pomysł?
Bardzo zły pomysł ? To delikatne określenie to hujowy pomysł .. ja po samej pseudoefce nie bardzo się czuje a jeszcze dodać do tego alko to już wgl ..

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Plantacja marihuany okazała się nielegalną kopalnią bitcoinów

Brytyjska policja odkryła kopalnię bitcoinów, która była zasilana kradzioną energią elektryczną. Do ujawnienia nielegalnego procederu doszło podczas nalotu na miejsce, w którym miała być plantacja marihuany. Jak podaje policja z West Midlands, placówka ukradła energię elektryczną o wartości kilku tysięcy funtów.
  • 79 / 8 / 0

Witam chcę zrobić mix zeby jak najbardziej wzmocnić działanie kodeiny. Mam hydroksyzyne,DXM i grejpfruta. Ile powinienem zapodać wszystkich wzmacniaczy (jakie dawki)? Będę brał 300mg kody.
  • 6 / 1 / 0

@spaze

z DXM to zależy, wpływ ma na pewno też twoja tolerka, ja potrafię brać po 200-300mg i na to wrzucać potem kode tylko faza jest bardzo deksowa ale też zajebista, dla samego podbicia biorę 150mg przeważnie.

Weź 90mg deksa, po 1-1.5h kode tylko jedz ją bardzo szybko, grejpfruta(białego oczywiście) najlepiej sobie z 1h przed tym strzel. O hydroksyzynie to niech ktoś inny się wypowie ale miłego snu xD i pamiętaj, żeby nic nie jeść najlepiej a jak jesteś żądny fazy to weź dulcobis sobie dzień wcześniej wieczorem, żeby cię przeczyscilo solidnie to się szybciej wchłonie i jebnie lepiej

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 79 / 8 / 0

28 maja 2020destjkee pisze:
@spaze

z DXM to zależy, wpływ ma na pewno też twoja tolerka, ja potrafię brać po 200-300mg i na to wrzucać potem kode tylko faza jest bardzo deksowa ale też zajebista, dla samego podbicia biorę 150mg przeważnie.

Weź 90mg deksa, po 1-1.5h kode tylko jedz ją bardzo szybko, grejpfruta(białego oczywiście) najlepiej sobie z 1h przed tym strzel. O hydroksyzynie to niech ktoś inny się wypowie ale miłego snu xD i pamiętaj, żeby nic nie jeść najlepiej a jak jesteś żądny fazy to weź dulcobis sobie dzień wcześniej wieczorem, żeby cię przeczyscilo solidnie to się szybciej wchłonie i jebnie lepiej

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Powiem tak, testowałem mix z dexem i taki o był, a z hydroksyzyną i perazyną dosyć fajna sedacja była. Brałem dawki hydro od 25mg do 75 mg i perazyny tez gdzies tak wszystko razem oczywiście.
  • 6 / 1 / 0

ja się bardziej zastanawiam co zrobić, żeby przedłużyć fazę kody bo po dwóch latach już mnie na prawdę krótko trzyma i zaczyna to się robić irytujące, bo dorzucanie nie ma sensu tak na prawdę, nie ma tego wow, tak samo z DXM, trzyma dłużej niż koda ale już nie robi takiej sieki w głowie dlatego zacząłem brać dużo deksa i na to wrzucac kodę w odpowiednim momencie i jakies to tam rozwiązanie jest ale jednak euforia kody to najlepsza rzecz :)
  • 1 / / 0

Siemka, dzisiaj będę walić Majkę donosowo i chciałem zapytać czy 25mg pernazyny oralnie będzie dobrym pomysłem jako antyhistamina. Dawka majki to 30-40mg z ewentualną dorzutką, bo chcę wyglądać względnie trzeźwo.
  • 8108 / 896 / 0

@ReVity
Po pierwsze nie wal morfiny w nosa.Niska biodostępność.Najlepiej jak nie chcesz walić i.v. to podaj sobie p.r.
Dawka dobra i jestem przeciwny co do tego neuroleptyku.To nie antyhistamina, faza pójdzie w kierunku zamułki i stracisz na euforii i błogostanie.
  • 57 / 1 / 1

Cześć,

Normalnie biorę:
- Buprenorfin (Bunorfin)16mg na dobę
- Trazodom (Trittico): 3x75mg - na dobrę
- Tianeptine (Coaxil) 3x12,5mg - ma dobe
- Ponieważ buprenorfina mie się skończyła, lekarza z receptami Rpw będę miał za jakis czas, więc wymysłiłem sobie taki tymczasowy mic.

* clonazepam 2mg 3x3.3
* pregabalina 50mg (2x2x2 + diazepm 50 mg (3z dziennie razem x pregabaliną) +
* diazepam 5mg (4x2.2.2)
* propranolol ( jeźli "ok to 2-3mg. później 1 saszetke mte alfy czzy co to jest, mage dochodzic do konfrontacji po 1 tab. jesli cały czas wkursw, to zgodnie w instrukcja heal instantiae pronlemy , ktaktujut rodstxenniki i *nikgs** nir mnrm, kljk
* Taki kwiat a-la mj, za nic nie pamietam co to, palę non stop

Pytanin: Jak szkodliwy tem miks?
Pytanie: Co ze skretami? Ma razie mam słaby
Pytanie czy taki zgrubienia na nogach i inne takie na rekach to co poważmehogo i czyce się

Bedę musiał wachac się do donre muzie. Ale chyba sam to spropodowałem.

CO TERAZ MOGE KURWA ZROBIC
ZABI WSICH I NA OFORODOW ZRZUCIC

Mam nassza i ta

2020 sie 19, 06:01 / scalono - surv

Pewnie byłem pijany jak to pisałem.

Potwierdzam że najlepszy sposób wyjścia z ciągu opiatowego (najlepszy mi znany), to:

- clonazepam 2x2x2
- pregabalina 2x2x2 (bez tego wykreca nogi)
- apap noc (NOC a nie zwykły, bo chodzi nie o paracetamol a o Diphenhydramini hydrochloridum, po którym się śpi, ja to biorę 1x0x2, jest OK)
- antydepresant mocny i stary, idealny amitrypylina albo clomipramina, na sen, albo jak ktos wol w dzień
- normalne antydepresanty, które macie zamiar dalej brać, SSRI, SNRI, cokolwiek (dla mnie trazodone jest the best).

Po wyjściu z ciągu trzeba będzie jeszcze brać te "normalne" antydepresany, a nie amitryptyliny, clomipraminy i inne wynalazki połowy zeszłego wieku.

No i żeby było z kim pogadać. NIE BYĆ SAMEMU.
  • 10 / / 0

Witam, opowiem wam dzisiejszy mój misk a to jeszcze nie koniec bo dzień się nie skończył %-D Pobudka godz. 10 i od razu poszło 0,5mg klona, po tam 30 minutach 30mg Majki iv+ 1mg klona po godzince 90mg dexa na zbicie z toberki opio i po godzinie i 20 minutach poszło 450mg kody, zaraz pójdzie jeszcze ta reszta 0,5mg klona, potem poczekam a zacznie wszystko schodzić i wale znowu 30mg Majki iv i na to po jakimś czasie 2 mg klona tylko nie wiem czy pod język czy tez iv. Ogólnie miks taki całodniowy całkiem całkiem, ale takie pytanie bym miał czy by te 30mg Majki i 2 mg klona puknąć w jednej pompce ? Czy lepiej sama M a klon pod język ? %-D
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata