Aplikacja „hyperreal.info - talk” na Androida

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 374 Strona 38 z 38
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Jak chcę cokolwiek napisać to pojawia się komunikat że żądany temat nie istnieje czy coś w tym stylu. Da się to naprawić?
Rejestracja: 2017
  • 32 / 4 / 0


Faktycznie taki (wprowadzający w błąd) komunikat występuje w określonej sytuacji - Twoje posty trafiają do akceptacji przez moderacje i dopiero są publikowane (dlaczego tak jest przeczytasz więcej w regulaminie forum) i to jest przyczyną że dostajesz od aplikacji taki komunikat jak opisałeś.

BTW warto poprawić ten drobny bug bo użytkownicy dostając go i nie wiedzac o co kaman - najczęściej próbują wrzucić posta jeszcze i w efekcie moderatorzy mają więcej roboty

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Pomylił policjantów z dilerami

W poniedziałek późnym wieczorem w rejonie ul. Powstańców w Krakowie do policjantów, pełniących służbę w ubraniu cywilnym, podszedł mężczyzna, pytając, czy „mają coś dla niego”.
Rejestracja: 2019
  • 17 / 3 / 0


Bug - wpisuję w duckduckgo np. hasło "crack hyperreal". Wyświetla się wątek, strona X i klikając go otwiera się zainstalowana apka HR, ale nie otwiera ona wybranego wątka.
Rejestracja: 2001
  • 783 / 6 / 104


Musiałabym znać dokładnie nazwę wątku, aby się ustosunkować do błędu
Posty: 374 Strona 38 z 38
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości