Aplikacja „hyperreal.info - talk” na Androida

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 161 / 18 / 0

Komunikat dotyczył.
  • 783 / 6 / 104

OK sorry nie skumałam, też jestem debilką!!!

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."
  • 161 / 18 / 0

Teraz mi raźniej :D
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

Witam.Dlaczego nie mogę dodać komentarza ani założyć nowego wątku? Apka 'tapatalk" pokazuje że zadany temat nie istnieje lub "nie można dodać jednego posta po drugim". Coś robię nie tak ?
  • 8 / 1 / 0

serafinkaxoxo pisze:
Witam.Dlaczego nie mogę dodać komentarza ani założyć nowego wątku? Apka 'tapatalk" pokazuje że zadany temat nie istnieje lub "nie można dodać jednego posta po drugim". Coś robię nie tak ?
U mnie to samo
  • 331 / 27 / 0

Bo macie za malo postow i ida one do klepniaca przed moda i taki sie komunikat wyswietal.
  • 783 / 6 / 104

Uwaga, z dobrych wiadomości - od dzisiaj działa karma w apce.
  • 0 / / 0

Dlaczego aplikacja na ios nie działa?
  • 169 / / 0

Na Tapatalk’u forum działa bezproblemowo
  • 1752 / 214 / 0

Mi na aplikacji często nie aktualizują się treści wątków + lista powiadomień również. Korzystam z Android 7.1.2 Nougat
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata