ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 10 z 14
  • 1904 / 172 / 0
Skadze, doswiadczylem wgladu w swoja osobowosc zachowujac perspektywe obserwatora, jednoczesnie generujac pewne zachowania i stany emocjonalne wolicjonalnie, dzieki czemu ukazaly mi sie pewne skladowe mojego charateru, tendencje itp. Nie spodziewalem sie tego po tej substancji, ktora, kiedy czytalem wpisy jawila mi sie raczej jako niedorobiona wersja 6-APB, taki imprezowo-euforyczny drug. Niezapomniane doswiadczenie, choc nie do konca planowane.
  • 1988 / 103 / 0
a widzisz, to paranoidalnie zinterpretowałem Twe wielkie litery. miałem bardzo podobnie. http://talk.hyperreal.info/apdb-t36545-30.html#p1295721
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / / 0
Doświadczyłem lirycznego wyjebania z butów, dawka ok. 75mg oralnie nie podziałała zbytnio, dała lekki bodyload, po 3-4h dorzuciłem 125mg, wtedy to był już kosmos, euforia do ludzi, inna perspektywa na świat. Woodstock był idealnym miejscem do brania tego RC'ka. POLECAM WSZYSTKIM. Zero grypopodobnych objawów, przy bodyloadzie bardziej nieswoje uczucie siedziało w głowie, ale warto dla tego co się dzieje potem. Polecam również dorzucać 5f-akb-48, a gdy czujemy już efekt zejścia, nie jest on nieprzyjemny, wrzućcie benzo typu etizolam.
Uwaga! Użytkownik limitless_new nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 16 / / 0
Próbowałem ilości około 50 mg też na woodstocku, oralnie, miksując właśnie z 5f-akb-48 i było bardzo ciekawie, psychodelicznie i kolorowo, z tym, że nie wiem, czy nie była to zasługa samego kanna. Samo 6-APDB jadłem w ilości 100mg(też oral) i było przyjemnie na ciele, ale na umysł działa słabo, lekka euforia, empatia,cieszenie się magią chwili. Nie mam porównania do innych substancji z tej grupy, ale znajomy mówił, że do MDMA to jej daleko. Jedynym minusem, jak zauważyłem, był problem z wypróżnianiem; przed zaśnięciem musiałem iść 4 razy się odlać i 2 razy złamać w przeciągu 15 minut :D Na następny dzień lekki ból w cewce moczowej, który przypomina o sobie właśnie przy siku. Mimo wszystko substancja jest jak dla mnie na plus!
  • 1181 / 5 / 0
Co lepiej na disko kupić 6apdb, 5mapb czy 5apb?

Dopuszczam kombinację 2óch. Komments?
  • 1988 / 103 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: scr »
najlepiej to wg mnid 5-API
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / / 0
@tesseract

Zgadzam się z opinią, że w połączeniu z 5f-AKB-48 było ciekawie, chociaż starałem się w 100% wykorzystać empatogenową jazdę. Na sam koniec benzo i zero problemów z zasypianiem, na następny dzień czułem się świetnie.
Uwaga! Użytkownik limitless_new nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 195 / 2 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: slepy »
Ja się po tym czułem jedynie chory. Straszna senność mnie dopadła. Pod kocem było mi za gorąco, bez za zimno. Muzyka brzmiała raczej średnio i całość Tripa mógłbym porównać do stanu ostrego zalania się alkoholem. Jakieś dziwne przypadkowe rozkminy i otumanienie. CEV'y i lekkie OEV'y w postaci falujacego obrazu i odbieranie kolorów coś jak przy ładowaniu się 25C-NBOMe. Do tego doszły jeszcze problemy z równowagą, co przy całkowitym braku euforii i jakiejkolwiek stymulacji skreśla 6-APDB z mojej listy. Mam świadomość, że towar mógł być najgorszego sortu, bo dostałem w gratisie. Dawka to ok 120mg zarzucane praktycznie zaraz po posiłku. Nie odczułem, żadnych sensacji żołądkowych i czas do wystąpienia pierwszych efektów to 1-1,5h. Cały ten stan utrzymywał się z 3-4h po czym zjadłem kolację, wypiłem 3 piwa i bez problemu zasnąłem. Po 12h źrenice wróciły do normalnych rozmiarów.
  • 75 / / 0
Czy ta substancja ma duży potencjał uzależniający? Pytam szczególnie te osoby, u których gościły doznania empatii i euforii. Jak to ma się w porównaniu np. np 3-MMC? Może ktoś brał te substancje i jest w stanie dokonać jakiejś analogii i porównania. Pytam się gdyż z rodziny stymulantów brałem 3-MMC i znam jej potencjał uzależniający. Ciekawi mnie czy pod tym względem 6-APDB jest mniej wciągające.
  • 284 / 3 / 0
Myślę, że szybko budująca się tolerancja zniechęci Cie do nałogowego brania 6-APDB. Tego się w ciągach nie da brać właściwie.
There is no dark side in the Moon, really. Matter of fact, it's all dark.
Też boję się ciemności, chcę mieć przezroczystą trumnę!
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 10 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.