6-APDB

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

Kompetentny  Kompetentny
od września 2011
2334
Totalny leń kuchenny
90
93
» 26 maja 2013, 7:04
ta substancja jest niesamowita
od maja 2012
952
Totalny leń kuchenny
11
15
» 29 maja 2013, 20:58
Teraz przyszlo mi na mysl, ze dziala (na mnie przynajmniej) podobnie jak 5-API.
od lipca 2012
425
Totalny leń kuchenny
» 30 maja 2013, 0:47
Jeżeli czujecie się po tym jak po trypaminie, zmniejszcie dawkę co najmniej o 1/3. I macie ekstazę :)
Nie, naprawdę. Na większych dawkach empatia się zmniejsza, za to wizuale są lepsze niż po niejednym stricte psychodeliku, na pewno większe niż np. po 25Cnbome. Czemu? Nie wiem. Takie jest życie.
od września 2010
2
Totalny leń kuchenny
» 14 czerwca 2013, 14:14
Witam serdecznie,
Choć mam trochę doświadczenia z dragami i rc, to nie czuję się specjalistą.

Z tej "grupy?" związków miałem kontakt z MDMA ( było mocno ale dobrze )

6-APB - chyba trochę za duża dawka, bo nastąpiły wymioty, kręcenie w głowie, pocenie, OGROMNA euforia, prawie że nie do ogarnięcia, jakby przenikała przez każdy mój kawałek ciała, i pewnie inne bajery, których już teraz nie pamiętam bo było to już jakiś czas temu, po któych po prostu zgubiłem film i zasnąłem...

6-APDB - zdecydowanie mniejsza dawka, tym razem zwróciłem na to uwagę. Też wymioty, wizuale, kręcenie w głowie i ciężko mi powiedzieć co więcej bo wydaje mi się że chwilę później już zasnąłem.

Czy mój umysł nie może sobie poradzić z tymi substancjami? Odpuścić? Jakaś porada?
od maja 2012
952
Totalny leń kuchenny
11
15
» 14 czerwca 2013, 19:36
Wieksze niz po 25C? Ja pierdole, ja zadnych nie uswiadczylem, jezeli odjac jakies delikatne cevy - i to po przerobionym w 24h gramie z promocji. A juz po 1,5 kartona 25C zrobionym w pare godzin geba przed lustrem mi sie wyginala jak w gabinecie krzywych zwierciadel, blyski, wyostrzone kontury, zmienione pole widzenia, plus zajebisty stan wewnetrzny, ech duzo by gadac. Natomiast po 6-APDB nie dzialo sie za wiele, tez empatia jakos odczuwalnie nie wzrosla, byc moze wynika to z tego ze z natury nie jestem zbyt empatyczny, lub dlatego ze nie mialem mozliwosci ukierunkowac jej na jakas osobe w tamtym czasie. Ew. sort byl slaby - ten z wyprzedazy w znanym sklepie.
od czerwca 2011
688
Totalny leń kuchenny
» 19 czerwca 2013, 18:44
snag napisał:Witam serdecznie,
Choć mam trochę doświadczenia z dragami i rc, to nie czuję się specjalistą.

Z tej "grupy?" związków miałem kontakt z MDMA ( było mocno ale dobrze )

6-APB - chyba trochę za duża dawka, bo nastąpiły wymioty, kręcenie w głowie, pocenie, OGROMNA euforia, prawie że nie do ogarnięcia, jakby przenikała przez każdy mój kawałek ciała, i pewnie inne bajery, których już teraz nie pamiętam bo było to już jakiś czas temu, po któych po prostu zgubiłem film i zasnąłem...

6-APDB - zdecydowanie mniejsza dawka, tym razem zwróciłem na to uwagę. Też wymioty, wizuale, kręcenie w głowie i ciężko mi powiedzieć co więcej bo wydaje mi się że chwilę później już zasnąłem.

Czy mój umysł nie może sobie poradzić z tymi substancjami? Odpuścić? Jakaś porada?

Jak by to ująć prosto: zmniejsz dawki/odpuść?
od listopada 2011
1143
Totalny leń kuchenny
3
1
» 27 czerwca 2013, 9:32
probował ktoś i.m/i.v mógłbym prosić o dokładniejszy opis? Jaka dawka polecana (głównie iv) i czy nie przytłaczające?
od maja 2009
177
Totalny leń kuchenny
» 30 czerwca 2013, 19:52
Dołączam się do pytania: jak to ustrojstwo dawkować? sniff? oral? IV?

Jak bardzo różni się działanie w zależności od metody zapodania?

Kompetentny  Kompetentny
od września 2011
2334
Totalny leń kuchenny
90
93
» 01 lipca 2013, 23:46
ta substancja ma potencjał już przy paru mg podanych PR. jak ktoś chce próbować IV to bym radził zacząć od właśnie takich ilości.
co do potencjału to po prostu trzeba tę substancję poznać, parę mg bardzo ciekawie ożywia umysł, paręnaście mg potrafi zrobić już bardzo dużo w głowie, a dalej to już mocna psychodela.
generalnie jest to bardzo dobry materiał do psychoanalizy, miksów. jak ktoś lubi
od maja 2012
952
Totalny leń kuchenny
11
15
» 02 lipca 2013, 12:29
scr napisał:generalnie jest to bardzo dobry materiał do psychoanaliz

OJ TAK
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
Wróć do „MDxx, APxx”
Na czacie siedzi 10 uczestników Wejdź na czata

Awatarkkrycha  AwatarAlfaBot  Awatarsaf6  Awatarjak89  AwatarpiachaPCK  AwatarGanjaBot  AwatarMrRabbit  Awatarzod  Awatarmtp  AwatarOtoJestem