ODPOWIEDZ
Posty: 3251 • Strona 324 z 326
  • 962 / 108 / 0
Ja już chyba pisałem w tym wątku, ale nigdy nie przekraczałem dawki 2x125mg = 250mg. ZAWSZE było cacy i trzymało długo bo spokojnie ponad 8h, zawsze brałem w większej zaufanej ekipie (2 lub 3 sylwestry pod rząd) i raczej nikt nie przekraczał tej dawki, wiadomo mixowało się z amfą kiedy schodziło 6-APB, mj lub alko ale wszystko z głową, ale widziałem przypadki gdzie ludzie walili duże ilości 6APB, lub kilka dni pod rząd %-D no i później pretensje "dlaczego nie klepie?", "dlaczego jestem cały mokry, trzęsę się, a nie mam bani?" itp. Spokojnie przyjęcie 250mg szóstki wypieprza z nas sporo serotoniny i potrzebujemy parę tygodni żeby wszystko się "ustabilizowało", branie co parę dni lub przekraczając sporo dawkę można tylko narobić się uboków np. ZS.
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"
contact: PW / wickr: tentypwrb / hyperwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
  • 55 / 16 / 0
26 kwietnia 2022WRB pisze:
@pomarszczona i jak po 400mg? To zajebiście duża dawka jak dla mnie. Tak btw tęskno do szósteczki :extasy:
Wiesz, mam lekko zdeklasowanom banie. Nie zachecam do takich dawek, powyżej 400mg wkraczamy w overdose. Mi, takie dawki leżą, ponieważ mój metabolizm doznał szkod. Ichniejsze pierwsze razy powodowały mocarny peak przy 300mg, który trwał do 5,6h. Na ten moment, muszę zawyżać dawki by odlecieć. Peak o połowę się skrócił. Dowiodlam, że nastawienie psychiczne odgrywa główna rolę, a pozatym metabolizm nie może być pokaleczony.

Nie odczuwasz wewnętrznego szczęścia, nie tykaj narkotyków. Spłycone doznanie itd.
Mi wyparzylo neurony, nie polegajcie na moich przeżyciach.

6apb jest do dorwania z conajmniej dwóch sklepów 20euro/g
  • 33 / 1 / 0
Świetny odczynnik, w dawce 100mg oralnie zapewnia świetną euforie zbliżoną do emki :)
Uwaga! Użytkownik Epicaro jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Siemka, wracam forum po 6latach przerwy z nowym kontem niestety..

Pytanko - jakbyście porównali 6APB do 6APDB? Mam miłe wspomnienia z tym drugim a wnioskując po aktywności tego wątku da się jeszcze ogarnąć 6APB w przeciwieństwie do 6APDB :(

Pozdro dla wszystkich illuminati!
Ciekawość to nieposłuszeństwo w najczystszej formie.
-Vladimir Nabokov

Opłaca się mieć otwary umysł, ale nie tak bardzo, aby wypadł mózg.
-Carl Sagan

Życie niemal na pewno ma sens.
-Albert Einstein
  • 4 / / 0
24 maja 2022Epicaro pisze:
Świetny odczynnik, w dawce 100mg oralnie zapewnia świetną euforie zbliżoną do emki :)
Dla mnie 150mg jest idealnie, ale ja już mam tolerancje wyrobioną za bardzo, każdy ma inne predyspozycje
  • 3 / / 0
Mozna ladowac 5tke z 6stka w mixie ? Jakie proporcje, prawdopodobnie bedzie to dobrej jakosci sort.
  • 5036 / 887 / 40
Można bez obaw. Kupowałem w sklepie z RC mieszankę obu kiedyś.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1432 / 70 / 0
Ile byście polecili dla mnie i dziewczyny?
Ona koło 50 kg, drobna dziewczyna, ma doświadczenie i z emką i sajko, ale wrażliwa jest. Ja koło 70, w sajko duże doświadczenie, ale nie chciałbym się za bardzo wykręcić, żeby głównym motywem była nasza bliskość, a nie sama substancja.
Chciałbym wyraźną euforię, ale dającą możliwość na rozmowę i seks.

Celowałem w 75 i 90 mg. (W sumie więcej i tak nie mam, ale jestem ciekaw).

Czy ktokolwiek miksował to z jakimiś leciutkim edibles, albo paleniem? Myślę, o dorzuceniu na zejściu olejku Greenout który jest bardzo delikatnym edibles. Do grzybów wjechał przepięknie.
LSD - Piękna i Bestia
  • 8 / / 0
Ok 7 dni temu wziąłem 150 mg 6apb podzielone na 2 dawki w odstępie 7 godzin najpierw 100 potem 50 mg i do dziś mam wkurwiające ciężkie bicie serca i straszny chłód w stopach i czasami rekach szybciej się męcze i po kazdym wysilku dostaje palpitacji na jakis czas... krwa nie mowcie ze rozjebalem sobie permanentnie zawór serca jedną dawką tego gowna ... ja pierdole jednak kardiotoksycznosc to nie żart . jak myslicie rozjebalem sobie permanentnie serce czy to normalne i przejdzie za jakis czas?
  • 2 / / 0
Przejdź się do lekarza jeśli ma cię to uspokoić, może nerwica po dragach ci się uaktywniła. Dowiedz się czy ktoś z twojej rodziny ma jeśli tak to duże prawdopodobieństwo że dragami sobie nerwicę sprawiłeś
ODPOWIEDZ
Posty: 3251 • Strona 324 z 326
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.