6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 312 / 22 / 0

cóż, to miałeś pecha stary, bo to jedna z najlepszych substancji (IMO przebija MDMA).
Użytkownik zbanowany
  • 836 / 128 / 1

no ja tej zajebistości nie doświadczyłem

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.
  • 757 / 22 / 0

Witam szanownych, piszę za potrzebą. Zbliża sie qlimax na ktory idę i po raz pierwszy w życiu nie wiem, co zarzucic. fety i pigul mam dosc, ketonow wlasciwie tez, zainteresowalem sie wiec 6-APB. Nigdy nie bralem. Serotonine mam dosc skopana, piguly nie robia zbyt dobrze, ale tez nie zachowywalem przerw od innych rzeczy. Teraz tylko jaram. Czy jest sens zarzucic ta zabawkę po raz pierwszy w najblizszy weekend na 10godzinnej, 35tysiecznej imprezie hard-styleowej?
  • 312 / 22 / 0

@Magicien na takiej imprezie jak najbardziej jest sens, ale jeśli masz rozwalaną tolerkę, to nie zadziała. raz wziąłem po tygodniu od ketonów i było słabiutko, dopiero miesięczna przerwa (nie wiem, może 2-3 tyg. też by były ok) zrobiła swoje. no i w razie czego koniecznie oral, sniff nie ma już tak pięknego profilu działania.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 757 / 22 / 0

Serotoninergikow nie przyjmowałem w ostatnim czasie, beda ze dwa miesiace. Jak z miksowaniem? Planuje wrzucic i jesli okaze sie slabo, dowalic jakimiś stimami lub nawet ketonami, jesli mozna.
No i co lepsze, 6apb czy 5mapb?
  • 722 / 11 / 0

Jadłem to kilka razy za czasów świetności tego związku. Substancja bardzo mocna, bardzo siada na psychikę, mega paranojogenna i niebezpieczna przy dorzutkac. Mega euforia i empatia empatia. Lecz ja zapamiętałem tą substancje jak @DuchPL. Nigdy nie miałem większej psychozy i paranoii niż po tym ustrojstwie.Fakt, MDMA lize temu stopy. Miks 50na50 5apb plus 6apb najlepszy.Owy miks w ogromnej dawce ponad 200mg plus karton lub dwa 25c dały mi trip życia.Nigdy tego nie zapomnę - nic nawet w ułamku nie dało takiej euforii jaka wtedy miałem. Zrobiłem że 40km z buta po nocy z muzyką na słuchawkach. Wygladalem jak jakiś kurwa taran, a grupki ludzi schodziły mi z drogi na drugą stronę chodnika.
  • 67 / 8 / 6

15 listopada 2019DuchPL pisze:
Zakładam, że substancja wchodzi w reakcje z jakimiś specyfikami zielarskimi, ponieważ tylko ja miałem taka a nie inna reakcję. A w tamtym czasie testowałem wiele ciekawostek natury.
A radzili - nie pij ziółek ;)
Może Rhodiola albo Ginkgo. One są MAOI, więc nie zdziwiłaby mnie taka reakcja. Ja jak supliłam ginkgo kiedyś to strasznie mnie łeb rozbolał po pigule i się porzygałam. Potem jeszcze brałam odrobinę 3mmc i dłużej niż zwykle miałam jadłowstręt i bezsenność.
  • 19 / 1 / 0

Testowałem w sylwestra 2 miesiące nie ruszane nic czysta głowa i powiem szczerze KOZAK
  • 350 / 13 / 0

Temat z MDMA jak zwykle tętni życiem, a benzofuranowcy nic tu nie piszą... podczas gdy 6-APB przebija emkę pod każdym względem, moi znajomi też tak uważają ;) pozostaję wierny tej substancji od ponad roku, na festiwalach zawsze biorę ją + 2c/b lub kwas. 6-APB w tym mixie przeważa, nie ma psychodeli w głowie, więc nie ma możliwości złapania krzywej fazy, jedynie ładnie wszystko wygląda i faluje, co stanowi dodatek do 6-APB-euforii.

A, zapomniałbym o największej zalecie 6-APB. Działa na SSRI/SNRI :)

ZX

• 506 / 172 / 0

Pamiętajcie, że 6-APB uszkadza serce najbardziej ze wszystkich znanych substancji i powoduje miażdżycę tętnic sercowych do tego, a z SSRI czy MAOI można łatwo umrzeć przez zespół serotoninowy.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 606 uczestników Wejdź na czata