6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 223 / 14 / 0

• 222 / 12 / 0

17 marca 2019pampuk pisze:
Jakiej dawki użyć na początek? I ewentualnie czym doprawiać?
Lepsze efekty są w klamę czy po połknięciu albo są to zupełnie różne doznania albo czasu trwania?
Szukam jakiegoś empatogenu - jeśli macie jakiś namiar podrzućcie PMkę :-)
lepiej oral. sniff też działa, ale gorzej oraz krócej (a także jest nieprzyjemny, bo to jakbyś pył wciągał i chce się mocno kaszleć), więc nie warto w ten sposób. dawka 150mg zrobi dobrą robotę, ale trzeba tak ze 2-3 tygodnie przed być czystym od innych substancji (alko też obniża działanie 6apb).

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Mefedron czy Konfident? Ogłosili konkurs na nazwę dla gminnego drona

- Przed nami sezon grzewczy, więc będziemy go widywać na gminnym niebie - zapowiadają władze gminy.
  • 108 / 8 / 0

Genialny jest, ~ 100 mg P.O
Ładuję się długo bo około godziny, ale poźniej jest kozak 😋
  • 822 / 109 / 0

^Może coś więcej opiszesz? Swoje doświadczenia, set&setting, dawka i peełno innych różnych detali tworzących twoje "genialny".
  • 108 / 8 / 0

To był mój pierwszy raz z tą substancją, więc zrobiłem próbę uczuleniową. Sort koloru kawa z mlekiem o dóść mocno chemicznym zapachu i kwaśnym smaku. Na początek sniff około 20 mg, po którym myślałem, że się udusze - natychmiastowa reakcja żeby odkaszleć a do tego nieprzyjemnie poleciało do gardła. Po godzinie czasu i braku efektów wysypałem do szklanki coś około 90mg - 100mg (plus, minus) i zalałem wodą po czym na raz wypiłem nawet tego nie mieszając. Wszystko na pusty żołądek. No i czekam. Akurat był poźny wieczór i byłem w domu, nigdzie się nie wybierałem. Minęło 30 minut i zaczeły mi się pocić ręce a do tego czułem jak temperatura mojego ciała sie podnosi. Czekam nadal i nagle poczułem, że musze z tego wszystkiego iść do WC skorzystać więc udałem się do toalety, było jakoś 40 min od wrzucenia i gdy spojrzałem w lustro to zauważyłem rozjebane oczy ala 5 zł, a dodatkowo przy ostrym świetle w łazience obraz zaczął mi lekko falować, tak jakby kolory podbijały się też bardziej barwą. Skorzystałem szybko, wrociłem do pokoju i stwierdziłem, że położe się na łózku i zapuszcze muzyczke. Mineła godzina i nagle poczułem jak zalewa mnie fala euforii i takiego przyjemnego ciepełka, zęby zaczeły zaciskać mi się jak pojebane i czułem, że musze wstać i bawić sie do tej muzyczki którą własnie słuchalem :D Nie wiedziałem co robić czy leżeć czy stać, czy słuchać tej czy innej muzyki, obraz cały czas mi się przyjemnie rozpływał - zajebiste uczucie, dawno nie miałem takich efektów po niczym, aż mi sie przypomniało, że za czasów starego dobrego mefedronu odczyłem podobne wejście fazy. Mega ! Dotyk też kozacki ! Poźniej tak leżałem wstawałem sluchałem muzyki i chillowałem około 2-3 godzin, bo tyle trwał peak a poźniej już zaczeło wszystko schodzić, ale nawet nie wiem kiedy minał ten cały czas peaku, zajebiscie szybko :D Na samym końcu miałem dziwne psychodeliczne wrażenia typu nie mogłem ogarnąć wzroku, jakby się wszystko lekko kręciło - nie zbyt przyjemne. Zasnąłem po około 10 h od tej dawki przy użyciu benzo, myśle że bez benzo było by trudno. Jak dla mnie substancja kozak, nawet w takiej dawce. Wiem już jak na mnie działa i nastepnym razem użyje jej w dawce 120 mg w innych okolicznościach - pewnie wypad na miasto albo jakaś impreza :D Póki co jestem w trakcie 2-3 tygodniowej przerwy od tamtego razu, żeby zregenerować organizm, żeby ta zajebista faza i magia towarzyszyły mi jeszcze bardziej przy następnej próbie :D Polecam !
  • 124 / 26 / 0

Ja dziś pierwszy raz testowałam substancje. Co do jakości nie mam wątpliwości, bo od świetnego vendora który ma rzeczy najwyżej jakości. Poszło 120 mg na początek, potem jeszcze trochę dodałam w sumie całościowo 200 mg (sort kawa z mlekiem). No i ładowało się to ponad 3 godziny, dało ból brzucha (bez biegunki) a faza przypomina taką którąś z koleji dorzutke b-ketonów, która cos tam klepie ale to nie to. Najgorsze jednak ze poce się jak dzika świnia i cały czas sikam...
Tolerke mam taką średnią na 3mmc i MPH.
Mozliwe że moim błędem było wypicie tego jakieś pół h po zjedzeniu kanapki, na przyszłość jeśli będę próbować to pewnie na pusty żołądek, ale generalnie się nie zachwyciłam

Re: 6-APB

• 222 / 12 / 0

28 sierpnia 2019Rossana pisze:
Ja dziś pierwszy raz testowałam substancje. Co do jakości nie mam wątpliwości, bo od świetnego vendora który ma rzeczy najwyżej jakości.
możesz napisać jaki (jeśli tu nie wolno, to w temacie "gdzie kupić")?
Poszło 120 mg na początek, potem jeszcze trochę dodałam w sumie całościowo 200 mg (sort kawa z mlekiem). No i ładowało się to ponad 3 godziny, dało ból brzucha (bez biegunki) a faza przypomina taką którąś z koleji dorzutke b-ketonów, która cos tam klepie ale to nie to. Najgorsze jednak ze poce się jak dzika świnia i cały czas sikam...
Tolerke mam taką średnią na 3mmc i MPH.
Mozliwe że moim błędem było wypicie tego jakieś pół h po zjedzeniu kanapki, na przyszłość jeśli będę próbować to pewnie na pusty żołądek, ale generalnie się nie zachwyciłam
dziwne, ale z moich doświadczeń wynika, że przed 6apb dobrze mieć tolerkę całkiem wyzerowaną.
  • 266 / 46 / 0

Ja bym strzelał, że tolerkę podbiła sobie wrzucając 2-FEA całkiem niedawno.
Dlatego dziwi mnie, że zdecydowała się teraz na wrzucanie czegokolwiek.
  • 124 / 26 / 0

Właśnie tego 2-fea wzięłam wtedy malutko i reszte wywaliłam.
Po tym jak musiałam wziąć prysznic jakieś 4 razy i sikałam conajmniej 20 razy poszłam spać tylko przy uzyciu ziołowych tabletek i herbatek i spałam 8 godzin, jedynie Fitbit pokazuje ze miałam bardzo mało fazy REM.
Następnym razem spróbuje "na czysto" z długą przerwą od wszystkich innych substancji.
Co do sprzedawcy to sprzedaje niestety tylko na terenie Holandii więc raczej nie za bardzo pomogę
  • 13 / 1 / 0

Obecne 6APB odnosze wrazenie niema takiej mocy co to bezowe zprzed lat. Dzialanie slabsze i przyjemnosci mniej. Czy to juz popalone cos w glowie czy zwyczajnie gonia slabizne?
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata