6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 223 / 14 / 0

• 170 / 7 / 0

17 marca 2019pampuk pisze:
Jakiej dawki użyć na początek? I ewentualnie czym doprawiać?
Lepsze efekty są w klamę czy po połknięciu albo są to zupełnie różne doznania albo czasu trwania?
Szukam jakiegoś empatogenu - jeśli macie jakiś namiar podrzućcie PMkę :-)
lepiej oral. sniff też działa, ale gorzej oraz krócej (a także jest nieprzyjemny, bo to jakbyś pył wciągał i chce się mocno kaszleć), więc nie warto w ten sposób. dawka 150mg zrobi dobrą robotę, ale trzeba tak ze 2-3 tygodnie przed być czystym od innych substancji (alko też obniża działanie 6apb).

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Pościg za kobietą jadącą pod wpływem narkotyków. Padły strzały

Uszkodzonym pojazdem daleko nie uciekła. Okazało się, że kierująca była pod wpływem narkotyków.
  • 108 / 8 / 0

Genialny jest, ~ 100 mg P.O
Ładuję się długo bo około godziny, ale poźniej jest kozak 😋
  • 808 / 100 / 0

^Może coś więcej opiszesz? Swoje doświadczenia, set&setting, dawka i peełno innych różnych detali tworzących twoje "genialny".
  • 108 / 8 / 0

To był mój pierwszy raz z tą substancją, więc zrobiłem próbę uczuleniową. Sort koloru kawa z mlekiem o dóść mocno chemicznym zapachu i kwaśnym smaku. Na początek sniff około 20 mg, po którym myślałem, że się udusze - natychmiastowa reakcja żeby odkaszleć a do tego nieprzyjemnie poleciało do gardła. Po godzinie czasu i braku efektów wysypałem do szklanki coś około 90mg - 100mg (plus, minus) i zalałem wodą po czym na raz wypiłem nawet tego nie mieszając. Wszystko na pusty żołądek. No i czekam. Akurat był poźny wieczór i byłem w domu, nigdzie się nie wybierałem. Minęło 30 minut i zaczeły mi się pocić ręce a do tego czułem jak temperatura mojego ciała sie podnosi. Czekam nadal i nagle poczułem, że musze z tego wszystkiego iść do WC skorzystać więc udałem się do toalety, było jakoś 40 min od wrzucenia i gdy spojrzałem w lustro to zauważyłem rozjebane oczy ala 5 zł, a dodatkowo przy ostrym świetle w łazience obraz zaczął mi lekko falować, tak jakby kolory podbijały się też bardziej barwą. Skorzystałem szybko, wrociłem do pokoju i stwierdziłem, że położe się na łózku i zapuszcze muzyczke. Mineła godzina i nagle poczułem jak zalewa mnie fala euforii i takiego przyjemnego ciepełka, zęby zaczeły zaciskać mi się jak pojebane i czułem, że musze wstać i bawić sie do tej muzyczki którą własnie słuchalem :D Nie wiedziałem co robić czy leżeć czy stać, czy słuchać tej czy innej muzyki, obraz cały czas mi się przyjemnie rozpływał - zajebiste uczucie, dawno nie miałem takich efektów po niczym, aż mi sie przypomniało, że za czasów starego dobrego mefedronu odczyłem podobne wejście fazy. Mega ! Dotyk też kozacki ! Poźniej tak leżałem wstawałem sluchałem muzyki i chillowałem około 2-3 godzin, bo tyle trwał peak a poźniej już zaczeło wszystko schodzić, ale nawet nie wiem kiedy minał ten cały czas peaku, zajebiscie szybko :D Na samym końcu miałem dziwne psychodeliczne wrażenia typu nie mogłem ogarnąć wzroku, jakby się wszystko lekko kręciło - nie zbyt przyjemne. Zasnąłem po około 10 h od tej dawki przy użyciu benzo, myśle że bez benzo było by trudno. Jak dla mnie substancja kozak, nawet w takiej dawce. Wiem już jak na mnie działa i nastepnym razem użyje jej w dawce 120 mg w innych okolicznościach - pewnie wypad na miasto albo jakaś impreza :D Póki co jestem w trakcie 2-3 tygodniowej przerwy od tamtego razu, żeby zregenerować organizm, żeby ta zajebista faza i magia towarzyszyły mi jeszcze bardziej przy następnej próbie :D Polecam !
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata