6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 487 / 19 / 0

W moim przypadku po 6APB nie ma mowy o zamułce, cała faza mocno nastymulowana, podobnie jak po MDA właśnie.
  • 314 / 8 / 0

Też bym tak chciał %-D

Zasada która mówi, że każda substancja różnie działa na różnych ludzi sprawdza się.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

"Przybił piątkę" przed hotelem. Policjant dostrzegł w nim dilera

"Co prawda gest tzw. przybicia piątki mógł wyglądać na przywitanie, ale wiele wskazywało na to, że młody mężczyzna, który wyszedł z hotelu, coś przekazał drugiemu" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.
  • 93 / 5 / 0

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale dla mnie 6apb >>>>> MDMA

Chociażby przez to że pizda na szóstce trwała u mnie 8 godzin i była bardziej kolorowa niż MDMA, którego działanie mieściło się w 4 godzinach.
  • 2026 / 118 / 0

próbowałem tego kieeeedys, w takim rozowamym czy tam bezowym pudrze, pamietam ze niezłej sraczki dostałem i ogólnie nie byłem zadowolony

a 8h to MDA tez trzyma, kto próbował ten wie ze nie ma nic lepszego z takich substancji
  • 487 / 19 / 0

6-APB było jeszcze inne niż MDA, z pewnością nieco bardziej psychodeliczne. Dla mnie również 6APB przebijało molly. To dopiero była jazda :D Moja najlepsza używka!
I ciut lepsze niż MDA, lub na równi (bo MDA próbowałam tylko z jednego źródła)

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 25 / 0

Dla mnie 6-APB również lepsze od molly. Niezapomniane fazy na 6-APB miałem. MDA nie próbowałem ale myślę że tylko to mogło by pobić fazę na 6-APB.
  • 131 / 10 / 0

A te 6APB jest gdzies legal?

W Polsce nie, gdzieś na świecie pewnie tak, a gdzie to już sam musisz poszukać choć nie wiem po co Ci tam informacja. - dejvis
  • 640 / 22 / 0

Tak
w Hiszpani i Holandi
Chyba proste po co mu ta informacja
  • 430 / 38 / 0

Czy bylo to dostepne 6 lat temu w rozowy. Pudrze oraz rozwych dropsach? 8h jazdy non stop pompa ?? I niemoznosc wyslowienia wlasciwego?

Pamietam tez ze jak zjadlem puder to sraki i zatrucia dostalem
Do tejcpory zastanawia mnie sklad tych tabsow. Ktore kiedys szamalem.

Kurwa musze sobie zamowic, musze sprawdzic czy to to , pamietam ze nikt tych tabsow nie chcial jesc u mnie na miescie xd
  • 326 / 4 / 0

czy szóstka z cut jest legitna ?

albo piątka zcut ?

Do dyskusji na temat źródeł służy dział sprzedawcy+. whitealex
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata