6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 733 / 41 / 0

U nas jakiś czas temu na opolu sprzedawano HCl 'mdma' 80 zł za 1, ale ostatnio się dowiedziałem, że to właśnie 6-apb. Niestety teraz nawet to jest nieosiągalne póki co. :(
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2016 przez pletzturra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Stosuj zasady interpunkcji, bo trzeba się domyślać.
  • 6 / 1 / 0

synekpl pisze:
U nas jakiś czas temu na opolu sprzedawano HCl 'mdma' 80 zł za 1, ale ostatnio się dowiedziałem, że to właśnie 6-apb. Niestety teraz nawet to jest nieosiągalne póki co. :(
sorry ale smiac mi sie chce bo... pare lat temu na electrocity dalem sie namowic na wspomniane 6apb, podane doustnie po 40 minutach spaw i trzepot obrazu procz tego to nic wiec beke mam jak ktos ubolewa nam brakiem dostepu,,, wystarczy ruszyc dupe do DE tam mdma-molly jest dostepne prawie wszedzie na slasku ostatnio tez tego sporo wystarczy dobrze poszperac

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Kot przemytnik schwytany w więzieniu po brawurowej akcji strażników

Strażnicy kostarykańskiego więzienia w pobliżu stolicy San Jose udaremnili przerzut telefonów komórkowych na teren największego zakładu penitencjarnego w kraju; schwytanym przemytnikiem okazał się kot.
  • 314 / 8 / 0

Popieram przedmówce...
Miałem okazję raz testować ową substancje w postaci piguł (czerwone duchy) od razu wszamałem 2.
Po za mdłościami (poleciał paw po ponad godzinie) i falowaniem obrazu, empatii ani euforii jakoś nie doświadczyłem %-D
Może nie na każdego działa to tak jak powinno, ewentualnie mam inną definicję dobrej fazy :D
  • 683 / 7 / 0

6apb miażdzy MDMA i temu podobne. Euforia jest o klasę wyżej, natomiast zjazd i PARANOJE są okrutne, szczególnie po dorzutkach i/lub większych dawkach. Kiedys za czasów kartelu(B) były takie tabsy plaskie, dośc duże. Takie jak zajebałes 2 albo 3 to byłes taki - %-D
  • 93 / 5 / 0

Mnie sie tez bardziej benzofurany podobaly, chociaż może była to magia pierwszych razów. Na pewno na plus dłuższy o parę godzin czas działania (w porównaniu do emki) no i ta nutka psychodeli też mi się bardzo podobała. B-)
  • 4140 / 517 / 11

Bliżej temu do MDMA, czy MDA >?
  • 640 / 22 / 0

london5 pisze:
Raczej do MDA

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 25 / 0

Mi się 6APB podobało bardziej od MDMA. W ogóle lepsza pizdeczka i duużo dłuższa, ja zawsze brałem 250mg (125mg + 125mg) i byłem fchój zadowolony %-D Sporo bym dał teraz za ten super specyfik.
  • 314 / 8 / 0

vsvpboy pisze:
london5 pisze:
Raczej do MDA
Może bardziej rozwiniesz tą wypowiedź? :D
Ciekawi mnie dlaczego tak uważasz?
Mnie 6-APB strasznie zmulało, bardziej niż MDMA znacznie, MDA stymuluje znacznie bardziej od MDMA, coś tu nie pasuje.
  • 640 / 22 / 0

XTC9THC pisze:
vsvpboy pisze:
london5 pisze:
Raczej do MDA
Może bardziej rozwiniesz tą wypowiedź? :D
Ciekawi mnie dlaczego tak uważasz?
Mnie 6-APB strasznie zmulało, bardziej niż MDMA znacznie, MDA stymuluje znacznie bardziej od MDMA, coś tu nie pasuje.
Patrzyłem raczej na halucynacje które po MDA występują tak samo jak po 6-APB i czas działania a jak wiadomo MDA działa nieco dłużej niż MDMA w sumie pod względem stymulacji to masz racje bliżej temu do MDMA myśle że 5-MAPB ma bardzo podobny profil działania jak MDMA przynajmniej w moim przypadku :D
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata