Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 7 z 7
  • 756 / 52 / 0
Ja antyhistaminy stosuję, żeby poradzić sobie z reakcją alergiczną po opiatach. Stosuję je doraźnie, zażywam 1h - 20min przed przyjęciem opio w dawce 50mg, co by zdążyło się zmetabolizować. Używam preparatów OTC, jak np. difenfydramina w APAP Noc.
Parę lat temu próbowałem użycia rekreacyjnego dimenhydrynatu z Aviomarinu, nie pamiętam dawki. Pojawił się efekt deliryczny, upośledzenie pamięci krótkotrwałej, myliło mi się gdzie jestem. Nie powtórzyłem, nie polecam. Długo utrzymywał się efekt nadmiernego uspokojenia.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 7 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.