Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 4 z 7
  • 71 / 1 / 0
Brałem hudroksyzyne prawda iż można mieć stany lękowe od niej... A reakracyjne działanie W połączeniu z kodeina i GBL odjebane.
  • 606 / 8 / 0
Rozwinę temat nadmiaru histaminy, bo brzmi ciekawie

W wakacje wróciła mi, po 10 latach, alergia na prawie wszystko. O dziwo jedynymi czynnikami były: mieszkanie w warunkach namiotowych i.... trzeźwość od każdego gówna innego niż alkohol, który lał się strumieniami.


Pewnego dnia zarzuciłem od niechcenia Zyrtec, praktycznie nie wierząc że cofnie zaawansowany katar, opuchliznę i... lęki. No kurwa, jak ręką odjął. Im dłużej brałem tym lepiej było, aż w końcu zacząłem go brać codziennie i problem alergii, opuchlizny oraz dziwnego niepokoju prawie zniknął. Do czasuPo kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych, w każdym razie nie u każdego (u mnie specyficzne uspokojenie, ale nie wiem czy spowodowane efektami psychoaktywnymi czy nagłym ustąpieniem opuchlizny)


Znikają: bóle brzucha, spuchnięta twarz, spięcie całego ciała, dyskomfort i inne atrakcje które zna każdy alergik. Nawet spocone dłonie.

Polecam przebadać się pod kątem alergii i stosować te leki bo wracając do nich po 10 latach stwierdzam że poprawa jest znaczna
Blok tekstu mogący usprawiedliwić moje ćpanie, dodać mu ideologii, wnieść coś błyskotliwego albo po prostu być. To nadal blok. Przewijaj dalej
  • 2726 / 193 / 0
Philipos pisze:
Po kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych, w każdym razie nie u każdego (u mnie specyficzne uspokojenie, ale nie wiem czy spowodowane efektami psychoaktywnymi czy nagłym ustąpieniem opuchlizny)
Obstawiam to pierwsze, powiedziałbym że jest to antyhistamina 1,5 generacji - niby oficjalnie drugiej, ale właśnie działa trochę uspokajająco i jako jedyna dostępna bez recki podbija kodę (przynajmniej w moim przypadku) oraz pewnie inne opio.
23 sierpnia 2015Philipos pisze:
Po kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych
Inne antyhistaminy też nie powodują efektów psychoaktywnych, te I generacji potrafią zmulić w większej dawce jeśli to kryje się u ciebie w poście pod pojęciem "efektów psychoaktywnych".

Ciekawa rzecz mnie dzisiaj spotkała, otóż nie brałem difki ze 2 miesiące, a tolerancja jak stanęła przy 50mg* tak dalej stoi. Czyżby na antyhistaminy tolerancja spadała aż tak wolno ? W tym okresie dwóch miesięcy nie brałem żadnych innych antyhistamin ani nic gmerającego w niej samej.

*kiedyś tu na forum polecałem maksymalnie 25mg do podbicia kodeiny, bo po większych dawkach czułem się trochę jak warzywo na polu, teraz przy 50mg czuję się trochę słabiej niż kiedyś po 25mg (mowa o przyjęciu solo). Sporo tolerki na opio od tamtego czasu mi narosło, więc będzie to średnio odpowiednie, ale wydaje mi się, że moc podbijania opio również spadła. Czyli oprócz tolerancji na blokowanie receptorów histaminowych rośnie również tolerancja na blokowanie receptorów 5-HT2A, 5-HT2C, D2, mAChR.

Scalono.MrRabbit.
No one survived.
  • 987 / 37 / 0
Kiedyś myślałem o spożyciu Aviomarinu w dawce powodującej halucynacje i odrealnienie. Jednak sobie odpuściłem, szczególnie dlatego, że drogo by wyszło, no i z tego co czytałem to nic fajnego w tym nie ma.
Uwaga! Użytkownik Dextem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1923 / 480 / 0
05 lipca 2017Dextem pisze:
Kiedyś myślałem o spożyciu Aviomarinu w dawce powodującej halucynacje i odrealnienie. Jednak sobie odpuściłem, szczególnie dlatego, że drogo by wyszło, no i z tego co czytałem to nic fajnego w tym nie ma.
kiedys bedac gimbusem, ktory dorwal sie do neurogroove, wyczytalem, ze avio dziala psychoaktywniez i zjadlem 20 tabletek. powiem tak, po niczym nie mialem tak realistycznych i pojebanych halucynacji, natomiast samopoczucie po tym jest max chujowe i nie warte tych halunow. generalnie, nie polecam.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 987 / 37 / 0
[mention]blokowiska666[/mention], w końcu to deliriant, a tego można się po deliriantach spodziewać. Najwięcej tabletek ile jadłem, to 3, w celu podbicia fazy DXM, jednak strasznie usypiało i brałem później dwie tabletki. Jedną sporadycznie, dwie najlepiej pasowały. Później sobie odpuściłem, i wróciłem do brania DXM na czysto :) Ostatnio brałem Aviomarin w celu podbicia działania kodeiny. Ogólnie jako wzmacniacz faz działa bardzo fajnie, jednak po jakimś czasie efekty są już mniej widoczne.
Uwaga! Użytkownik Dextem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 600 / 106 / 0
Moim zdaniem antyhistaminy mają same w sobie słaby potencjał rekreacyjny, nadają się do: podbijania opioidów (ale nie Tramalu), zejścia po stymulantach I empatogenach, detoxie z benzo I neuroleptyków oraz na niewielką bezsenność. Ale w dzisiejszych czasach prawie połowa polaków ma alergie/uczulenie/atopie dlatego są bardzo łatwo dostępne I to jest ich najważniejsza zaleta. %-D
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 1279 / 124 / 0
Pierwszą generację antychistamin charakteryzuje mniejsza swoistość w stosunku do receptora histaminowego H1 . Druga generacja to działanie bardziej selektywne na H1.

Antyhistaminy poprzez takie działania nie mogą mieć i nie mają potencjału rekreacyjnego.
  • 1283 / 79 / 1
Czy cetyryznyna podbija działanie opioidów?Jakie leki bez repety robią to najlepiej, a jakie na receptę?Czy aviomarin podbija działanie opio?Słyszałem coś o hydroksyzynie.
action movie:gun:
  • 1279 / 124 / 0
Cetyryznyna jest pochodną hydroksyzny , ale działa słabiej nie podbije fazy opio może co najwyżej zadziała trochę sedatywnie , ma inne za zadanie zadziałać antyalergiczne przy opio.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 4 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.