Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1194 • Strona 116 z 120
  • 908 / 159 / 0
@Tomek91
Są roślinki, które może Ci coś pomogą😈🤓
Pewnie są na necie stacki po kilka naraz to efekty mogą być odrazu.
Tongkat Ali
Epimedium
Tribulus terrestris
johimbina.

Po phenibucie fajnie też, ale uzależnia🤖
Spoiler:
07 czerwca 2021Tomek91 pisze:
Nawet zrobiłem sobię zabieg obrzezania z nadzieją, ze bedzie poprawa, ale niestety na wydłużenie to nie pomogło.
Weź mi obrzezaj też.
I co to później nie szura?😤😝🤐
10 czerwca 2021Olaf420 pisze:
Czy łączenie fasoracetamu z wenlafaksyną, trazadonem i pregabaliną ma sens czy lepiej jakiś inny nootrop?
Ma, ale drogi jest trochę czy nie?
Pamięć krótkotrwała i tak może szwankować przez pregabę czasami.
02 sierpnia 2021Szakier pisze:
Znowu jestem przyjebany, nie mam ochoty na nic i jestem wiecznie wkurwiony.
%-D %-D
Jak odstawisz bupro to powinien wrócić efekt esci, ale jak nie jest tragicznie to brałbym jeszcze bupropion przez tydzień - może się rozkręci. Wkurwienie może powodować noradrenalina z bupro, której jest za dużo na początku, ale tolerka urośnie może trochę po czasie i będzie lżej.
02 sierpnia 2021Szakier pisze:
Czy moklobemid można łączyć z pregabalin?
W normalnych dawkach raczej ta, ale nie spotkałem się z takim połączeniem.
Może być ciekawa czapka😛
  • 1596 / 43 / 0
Mam takie pytanie biorę leki na depresje na uzależnienie i na padaczkę.
Ale zajmiemy się tylko wieczorem więc koło 22:00 biorę takie leki jak okskabamazepina 600 mg lewitracetam 1000 mg lit 500 mg mianseryna 60 mg chlorptotixen 50 mg metroformina 500 mg i melatonina 2 mg.
I teraz słyszałem, że lepiej jest brać te leki na padaczkę okskabamazepina i lewitracetam wieczorem koło 18:30 i moje pytanie jest takie czy będzie to lepiej działało i bezpieczniejsze to będzie niż całą wieczoną dawkę przed snem, czyli z dawki koło 22:00 zrobić sobie dawkę wieczorną(18:30) i dawkę o 22:00 ?
  • 895 / 9 / 0
Co mógłbym zaproponować lekarzowi w wtorek na wizycie z leków na zaburzenia depresyjno lekowe na brak aktywizacja motywacji co polecacie?
  • 895 / 9 / 0
Potrzebuje porady do dulo z takich dobrych mix co mógłbym dołożyć jeszcze przeciwlekowego lub neuroleptyki aktywizujace ?
  • 11 / 3 / 0
Zglosilem się na terapię alkoholową, dostałem rolki, Sertaline I Tianeptyne. Miałem 2 tygodnie brać rolki a potem zacząć brać pozostałe leki. Jednak po tygodniu od odstawienia alkoholu czuje się dobrze. Mogę zacząć brać któryś z leków wcześniej? mam teraz tydzień wolnego, boję się gdy zacznę pracę i zacznę brać dwa antydepresanty to mogę mieć skutki uboczne i podpaść w pracy
  • 10 / 1 / 0
Dobra spróbowłałem tego połączenia sertry z tianą. Regularnie u mnie przyjmowane 100 sertry. Wieczorem zapodałem na początek 7 tabsów tianeptyny (12.5mg). Długo dlugo nic. Potem zarzuciłem kolejne 5 i po łacznie 2h zaczely sie perwsze efekty. Przyjemny wyrzut histaminy, leciutka sedacja i delikatne rozluznienie. Absolutnie nic pozatym. Na drugi dzien zarzuciłem łacznie 20 tabsów i efekty takie same jak powyzej tylko wjechal delikatny blogostan ale naprawde delikatny. Teraz moje pytanie do was. Czy przyjmowanie sertry może obnizac dzialanie tiany tak jak to jest w przypadku kody? Dziala to na podobnej zasadzie? Tolerancji na opiaty nie mam duzej (raz na miesiac 500mg tramca o kodzie nie wspomne bo nie dziala na SSRI). Z góry dzieki za info
  • 3 / / 0
Hej mam pytanko czy można łączyć pregabaline z 50mg trittico ?
  • 4388 / 668 / 0
Można.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 895 / 9 / 0
Zazywam na zaburzenia depresyjno lekowe wenle 112,5mg wenli sulpiryd100mg i na noc kwrtapine 100mg potrzrbuje coś dodać na aktywizacja aby wspierało wenle oprócz bupropionu?
  • 26 / 2 / 0
a myślałaś o metylofenidacie?
raz dwa i siedem
ODPOWIEDZ
Posty: 1194 • Strona 116 z 120
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.