Antydepresanty - Odstawienie

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 347 Strona 32 z 35
Rejestracja: 2011
  • 59 / / 0


rodozz313 pisze:
Jak wygląda odstawka moklaru?
Ja z 600mg dziennie zszedłem do 0 w tydzień. Dwa tygodnie nie brałem tylko po to żeby przyjebać pixe. Dwa tygodnie po pigule znowu zacząłem od 300mg po 150mg dwa razy dziennie. W moim przypadku zero efektów specjalnych (ubocznych). Moclo działa na mnie zajebiście, na SSRI (Cito i Serta) miałem ostre jazdy przy odstawianiu.
Rejestracja: 2018
  • 1181 / 92 / 0


Ja jak schodziłem z moklo na drugi dzień zacząłem kurację paroksetyną bez jakiejkolwiek przerwy.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

3 na 5 londyńczyków za legalizacją marihuany

Londyńczycy zdecydowanie popierają legalizację marihuany w celach rekreacyjnych dla dorosłych - wynika sondażu zleconego przez dziennik 'Evening Standard' i niezależny ośrodek analityczny Volteface.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 707 / 0


Po około 30 dniach brania citalopramu odstawiłem bez problemu.Chyba za krotki czas jak niektórzy biorą to latami.Obyło się bez szwanku.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0


Będąc na 15 mg Escitalopramu, sam to odstawiłem - wiem, głupie. Najpierw przez kilka dni 10 mg poten raz czy dwa 5 i finito. Nic mi ten lek nie pomógł, ale to pewnie dlatego, że sam mu podciąłem skrzydła używkami.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


12 grudnia 2018wnc1964 pisze:
Jaki neuroleptyk i antydepresant bierzesz w jakich dawkach i jaką masz diagnozę?
Neuroleptyk solian, a jako antydepresanty - sulpiryd i miravil. Przy czym solian odstawiłem w listopadzie i w listopadzie zacząłem brać te antydepresanty, zażywałem je przez miesiąc. Na brak efektów po miesiąciu lekarz stwierdził, że dalej nie ma sensu ich brać. Odstawiłem je więc z końcem listopada. Od początku grudnia nie biorę żadnych leków. Na początku efektom odstawiennym towarzyszył silny ból emocjonalny. Potem to ustąpiło, ale depresja nie zniknęła. Ostatnie 10 dni to okropne stany i chęć odebrania sobie życia. Wczoraj jednak i dziś wróciłem do Solianu w dawce 200 mg i się ustabilizowało. Ale sądzę, że aby być w pełni szczęśliwym, żywotnym, trzeba pracować z odczuciami w ciele. Natomiast na lekach części tych odczuć nie ma.
Rejestracja: 2018
  • 1670 / 271 / 154


[mention]Florentczyk[/mention] Zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Masz przepisane naraz dwa leki o prawie identycznej budowie chemicznej, zbliżonej farmakologii i zbliżonym działaniu (amisulpryd + sulpiryd)?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 707 / 0


Po 6 miesięcznej kuracji citalopramem w dawce 20 mg.Odstawiłem spokojnie bez problemu.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


23 grudnia 2018taurinnn pisze:
@Florentczyk Zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Masz przepisane naraz dwa leki o prawie identycznej budowie chemicznej, zbliżonej farmakologii i zbliżonym działaniu (amisulpryd + sulpiryd)?
Ta. Miravil miał "dodać wigoru". [sertralina, a pytanie dotyczy sulpirydu i amisulprydu!]

/Używaj proszę nazw substancji a nie handlowych, Miravil to chyba najmniej popularny generyk. Nie czytałeś regulaminu działu a oczekujesz pomocy? Za następny post o "Miravilu" i "Solianie" WARN!/ misspill
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Psychiatra ostatnio przypisał mi ten właśnie lek, ale z tego co czytam jest to koszmar przy odstawianiu, nawet przy krótkim okresie stosowania. Podobno ludzie odczuwają jakby porażenie prądem w głowę przy najmniejszych ruchach. Stąd pytanie: brał ktoś i odstawił? Czy rzeczywiście jest tak źle? I czy gra w ogóle warta jest świeczki czy kombinować coś innego?

przeniesiono do odpowiedniego wątku/reisende
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


Cykl: 4 miesiace duloksetyna (działała zajebiście i przestała) 60mg, wenlafaksyna 140mg? przez 2 miechy, bupropion 1 miesiac, powrót duloksetyny 2 miechy.
Odstawione około 3-4 tygodnie temu, jak odblokować receptory bo zero przyjemnych uczuć?
Posty: 347 Strona 32 z 35
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DelArturo i 7 gości