Antydepresanty - Odstawienie

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 355 Strona 30 z 36
Rejestracja: 2017
  • 5132 / 700 / 0


Lekarze mowia, ze SSRI to 4-6tyg a tu mamy 4tyg.
I to serio to NIC?
Waz slowa ktorych uzyjesz.
I NIE interesuje mnie, ze np Ty nic nie poczules.

Brak odp - warn.
Rejestracja: 2018
  • 1188 / 94 / 0


Przepraszam pomyliłem się użytkownik chce wejść na escilopram ja żle zinterpretowałem jego wypowiedż.

Przepraszam jak pomyliłem że użytkownik chce wejść na escilopram to się zgadadza się 4-6tygodni ocenia się działanie leku jak lek nie działa wtedy podbija się dawkę do większej lub maksymalnej dawki leku .Potem czeka się następne kilka tygodni, jak lek nie pomaga to się zmienia lek.

Natomiast jak się odstawia lek to zawsze z zaleceniami lekarskimi, np escilopram 10mg potem 5mg potem 2,5mg lekarz odpowiednio rozpisze dawki, paroksetynę się zmniejsza 20mg potem 10mg potem 5mg na końcu czasami nawet 2,5mg zależy jak lekarz rozpisuje odstawienie leku.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Rodzice pod wpływem narkotyków „opiekowali się dzieckiem”

Zarówno mężczyzna jak i kobieta nie byli w stanie odpowiedzieć na pytania jak się nazywają, gdzie zamieszkują.
Rejestracja: 2017
  • 22 / / 0


Myślicie, że jak brałam przez niewiele ponad miesiąc sertralinę w dawce 150mg, to mogę ją z dnia na dzień rzucić, tak jak zalecił mi psychiatra? Lek odstawiam, ponieważ po przejściu na inny przeciwpsychotyk mam gastryczne objawy uboczne nie do wytrzymania.p
Rejestracja: 2018
  • 1739 / 284 / 154


[mention]nieziemskaprzygoda[/mention] Nie radzę. Miesiąc to już dosyć sporo, a 150 mg to duża dawka. Spróbuj przynajmniej chociaż ciąć o 25-50 mg co 3-5 dni. A jakie masz objawy? Może coś bym doradziła?
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Słuchaj lekarza. Antydepresanty mają to do siebie, że nie można ich odstawić z dnia na dzień. Mogłoby to mieć mieć zgubne skutki dla organizmu. Z dawki 150 mg należałoby zejść sukcesywnie. Powodzenia!
Rejestracja: 2018
  • 1188 / 94 / 0


Może na dawce 50mg gastryczne objawy przejdą , poczekałbym kilka -kilkanście dni na tej dawce, aby
zweryfikować działanie leku, większe dawki to większe sajdy.
Ja tak zwiększałem welafaksynę z 75mg do 375mg i do dziś mam uraz do tego leku.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 716 / 0


Czy po 3 tygodniach brania citalopramu mogę spodziewać się objawów absty ?
Rejestracja: 2018
  • 1188 / 94 / 0


Zależy co masz na myśli, może wystąpić dyskomfort psychiczny, a zarazem nie musi.
Rejestracja: 2014
  • 3732 / 633 / 0


18 listopada 2018UJebany pisze:
Czy po 3 tygodniach brania citalopramu mogę spodziewać się objawów absty ?
Już kiedyś pisałem o konsekwencjach odstawienia, a właściwie razem na forum doszliśmy, co to są za "wyładowania" w mózgu. Miałem brain zapsy. Mogą być, ale też niekoniecznie. Jeśli nie masz czegoś takiego jak brain zaps, znaczy, że na spokojnie przejdziesz okres odstawienia. Zmniejszałeś dawkę czy od razu zszedłeś?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 716 / 0


@blackgoku
Bralem 3 tyg. i zszedłem od razu.Upłynęło 3 dni i zero objawów absty.Sadze, ze już jak by miało coś się pojawić to by się pojawiło.
Posty: 355 Strona 30 z 36
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości