Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 287 z 288
  • 2162 / 207 / 210
Chodzi o podstawy suplementowania i jedzenie żarcia, które daje jakieś wartości odżywcze. Ryż, makarony, ryby, jeżeli jest możliwość. Nie mówię o kanapkach.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 2385 / 345 / 0
To tak w formie porównania, warzywa typu prozaiczny pomidor, sałata, ogórek, na chlebie to te same warzywa co bez chleba, i nie tracą wartości odżywczych bo są podane na pieczywie. Chodziło mi o zabawne porównanie skomplikowanej medycznej suplementacji związanej np z poprzedzającymi ją badaniami do spożycia zwyczajnej kromki chleba ale ze zdrowymi dodatkami, typu właśnie warzywa o czym wspomniałem wcześniej.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2162 / 207 / 210
Wiesz, ogólnie ja czasami też staram się dobijać kanapkami, ale najlepiej na dobre samopoczucie i solidnie jedzenie to wchodzą mi: makaron, ryż, jajka, pomidory, ogórki, mleko, jogurty naturalne, serki wiejskie, tortille itp.

Ogólnie staram się unikać tak prostych dań jak kanapka z serem i szynką, no ale czasami się zdarza. Jednym z podstawowych składników u mnie są m.in: ryż oraz jajka.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 2483 / 1374 / 34
Liście Curry pomagają czy herbata czy żute na anhedonie. Podbijają stymulację i nastrój oczywiście trzeba zjeść więcej tego ale no fakt czuć to ewentualnie grzyb M.A do tego plus thunbergia laurifolia razem zwiększają moc swoją.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 168 / 21 / 0
mnie tylko opio usuwają to gówno.
  • 2162 / 207 / 210
A robicie sobie okresowe badania na brak witamin, albo co musicie przyswoić, bo macie mało?
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 2483 / 1374 / 34
U mnie z roślin działa curry liście ekstrakt wodny i liście ekstrakt wodny z thunbergia laurifolia
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 2162 / 207 / 210
Heh. Polecam jeszcze sok z kiszonych buraków. Fajnie stawia na nogi i pobudza do działania. Ma jeszcze fajne działanie na przewodnictwo tlenowe, czyli poprawia całe ukrwienie i dostarcza więcej tlenu do obiegu naszego. Ogólnie bardzo fajny za niedrogie pieniądze dodatek do diety, który może fajnie poprawić nasze samopoczucie.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 189 / 16 / 0
Sok z buraka działa na przewodnictwo tlenowe itp itd dlatego bo wytwarza tlenek azotu w organizmie jest ciężkostrawny i smak pozostawia wiele do życzenia
O wiele lepszym wyborem będzie połączenie
AAKG + cytrulina = jedno i drugie wytwarza tlenek azotu i poprawiają ukrwienie a razem się dopełniają

Nitrogliceryna = podobno ma strasznie poprawiać dopływ krwi że po wzięciu dawki nawet twarz robi się czerwona, nie próbowałem, jedyny minus to taki że tylko jedna firma to produkuje megabol który ma bardzo zła opinię i nabijania klientów w butelkę innymi produktami.

Był taki okres gdzie interesowałem się suplementami typu nootropy właśnie na poprawę funkcjonowania mózgu tj. pamięci, szybszego myślenia po miesiącu stosowania chemix nootropics (bardzo dużo substancji naładowana ładnie minus cena) to nie powiem różnica była zauważalna, a co najważniejsze nie było żadnego uczucia zjazdu bo w składzie nie ma stymulantów (jeśli jakis nootrop na kofeine to nie jest do końca nootrop)
  • 2162 / 207 / 210
Czy ja wiem, czy smak pozostawia wiele do życzenia? Jak dla mnie bardzo dobry, zdrowy i do tego łatwo przyswajalne te azoty są. Pierwszy lepszy możesz kupić, np. w Żabce, którego Nutriscore waha się w skali 4.5 na 5, więc to świetny produkt uzupełniający niedobory w diecie, zwłaszcza ubogiej.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 287 z 288
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.