Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 286 z 288
  • 2910 / 772 / 5
amfetamina się nadaje idealnie. Chociaż spróbowałbym diety eliminacyjnej. Sam mam w planach, mimo tego że czuję się bardzo dobrze ostatnimi czasy.

Aha - jak ćpasz to przestań.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 27 / / 0
A oprócz amfetaminy? Wyczytałam że dobry jest metylofenidat, teamal, baklofen?

scalono - aire
  • 556 / 86 / 0
@Jadwiga6677 może fenibut?Tylko zaczynać od małych dawek,mega daje powera a jednocześnie uspokaja
  • 2168 / 208 / 210
Każdy strzela ślepakami odnośnie brania dragów. A zastanowiliście się czasem, że uboga dieta w niedobijanie makro i mikroskładników może być jedną z podstaw waszego "trwałego zmęczenia"? :)
deep mod
  • 27 / / 0
Bo leczę się na zaburzenia lękowe biorę paro 10mg I pregabalin 300mg czuje niska aktywizacje słaba motywacje zmęczenie co bym mogła dołożyć z sumplementow lub innych leków nie chodzi mi o cpanie aby zwiększyć energie i aktywizacje ?
  • 2388 / 345 / 0
Ja odczułem duży skok w procesach myślowych po INOZYTOLU, z tego co wiem dobrej jakości energetykach występuje, nie jest bezpośrednim stymulantem, ale rozjaśnił mi umysł ułatwiając zachętę do działania. Firmy OSTR..... kosztuje 4 dychy za 200 gram ale nawet na uderzeniowych dawkach styka na terapię.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2168 / 208 / 210
A jaki był okres działania tego Inozytolu? Odczuwałeś jeszcze coś po nim, czy tylko lepsze samopoczucie i jaśniejszy umysł, oraz możliwość szybkiego analizowania? Ps: w energolach? Masz jakieś info w jakich, bo pewnie w tych biedniejszych na bank się nie znajduje, jeśli już to w Redbull'u, albo Monsterach, tańsze ścieki pewnie tego nie mają i są totalnym syfem, jak się popatrzy na skład.
deep mod
  • 2388 / 345 / 0
Kurde badań przyrządami pomiarowymi sobie nie robiłem, a i też dawki brałem większe niż zalecane miarką przez producenta, przy pierwszych porcjach to nawet odczuwałem wjazd relaksoaktywny i stosując suplementację polepszenie parametrów zdrowotnych zbiega się z czasem rozpoczęcia spożywania inozytolu. Tak w redbullu oryginalnym jest.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2168 / 208 / 210
@Verbalhologram ja uważam, że przy jakimś trwałym zmęczeniu najpierw warto jednak zainteresować się tą dietą. Brak makro i mikro w organiźmie może powodować trwałe zmęczenie, a podbijanie tego cukrem, kawą czy innymi rzeczami tylko pogłebia ten stan, bo robi się sinusoida. Wykres jest wzrostowo-spadkowy, przez co po np. wypiciu kawy jest fajny lekki pick, ale potem i tak zjazd jeszcze niżej, a brak odpowiedniej diety powoduje właśnie to trwałe zmęczenie.

Na temat Inozytolu się nie wypowiadam, bo Redbulla rzadko piję. Totalnie odchodzę od energetyków, bo te picki tylko pobudzają na chwilę, a potem wjeżdża mocna zamuła, która trzyma do końca dnia i wjeżdża leń mocny.
deep mod
  • 2388 / 345 / 0
@IGotHigh909
Nie wypowiadasz się na temat INOZYTOLU, to ci odpowiedziałem bo zapytałeś, tak jak byś spytał dla podtrzymania bajery dla bajery, nie spożywam energetyków też, bo to jest anhedonia i zmęczenie z brakiem motywacji na własne życzenie, znajomy który ma doświadczenia z metamfetaminą mówi że po energetykach są zejścia i ogólnie ich nie lubi. Ja spożywam ten cały inozytol w prochu jako suplement osobny, a nie dodatek do składu innych produktów. Dobrze piszesz właśnie o mikro i makro składnikach, tylko trzeba wyczuć lub wiedzieć czego akurat brakuje w organizmie co powoduje zdrowotne uboki, nikt przeca nie będzie robił badań żeby zadecydować co dodać do chleba na kanapkę żeby uzupełnić jakieś braki odżywcze.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 286 z 288
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.