Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 285 z 288
  • 15 / 3 / 0
Kojarzysz ile mikrodawkować tego DXM?
  • 890 / 9 / 0
Witam proszę o poradę zażywam dulo 60mg I amisulpiryd 100mg i 25mg pirybedyl czuje ciągle zmęczenie, słabość do wykonywania czynności fizycznych , szybko się męczę, jakie sumplementy doradzilibyście aby zmniejszyło się zmęczenie I więcej Energi ?
  • 556 / 86 / 0
@pauleta1987 odpowiedz ale tak serio,Ty masz jakiegoś lekarza który nad tobą czuwa i ci te leczenie ustawia?Czy bawisz się tymi lekami na własną rękę?
  • 890 / 9 / 0
Mam lekarza już dulo biorę 9miesiecy a amisulpiryd 2miesiace tylko chodzi mi aby coś dodać od siebie aby to zmęczenie zmniejszyc i być bardziej energiczny niewiem czytałem na temat herbaty zielonej, yerba mata, guaranna co byście doradzili? Chodzi mi o to aby coś dołożyć aby nie było interakcji z tymi lekami.
  • 556 / 86 / 0
@pauleta1987 spróbuj herby,guarany ewentualnie gotu koli.
  • 890 / 9 / 0
Rano biorę 1g tyrozyny plus Wit b6 i tauryna 900mg plus popijam yerba mate

scalono

Czytalem że dobry jest miks gotu kola+yerba mate ?
spam, post pod postem, warn - ss
  • 21 / 5 / 0
14 października 2022pauleta1987 pisze:
Mam lekarza już dulo biorę 9miesiecy a amisulpiryd 2miesiace tylko chodzi mi aby coś dodać od siebie aby to zmęczenie zmniejszyc i być bardziej energiczny niewiem czytałem na temat herbaty zielonej, yerba mata, guaranna co byście doradzili? Chodzi mi o to aby coś dołożyć aby nie było interakcji z tymi lekami.
Ty już tak przeorałeś mózg tymi lekami, że kurwa ciezko będzie go poskładać do kupy naturalnymi specyfikami, z tego co ogarniam brałeś już chyba wszystko XDDDDD teraz lecisz na kolejnym chujostwie, amisulpiryd jeśli sie nie myle jest po prostu czymś w rodzaju neuroleptyku i leczy się nim schizofrenie więc tak naprawdę jeśli jesteś chory na schizo to okej jak ci pomaga spoko ale depresji to tym nie wyleczysz. Dulo? Duloksetyna w sensie? SNRI tak? pomogło ci to na depresje? SSRI unikaj bo sobie w głowie porobisz osrą jazde przy odstawce szczególnie XD leki kurwa ktore miały uleczyć świat, każdy psychiatra to wciskał swojego czasu, paroksetyna to jak mamba albo haribo było pisane, m.in mi kurwa 6 dni na tym wytrzymałem, na innych ssri nawet jak się przemogłem ten czas chujowy zgodnie z ulotką to chuj to dawało, cóż. Ale dulo to siostra wenli to chujostwo jak widać takie samo, nie brałbym tego ale ile razy pisałeś to nic na ciebie nie działało, wreszcie to podziałało? jestem pod wrażeniem w takim razie - odpowiedz bo jesteś ciekawym przypadkiem akurat tutaj na forum
  • 890 / 9 / 0
Dulo 60mg I solian 100mg I ketrel ba spanie 25mg ogólnie działa na mnie ten zestaw aktywizacja jest w miarę ok oraz lęki osłabły tylko jest duże zmęczenie w ciągu dnia, chciałbym cis dołożyć z sumplementow lub stymulantów co polecacie?
  • 2166 / 208 / 210
@pauleta1987 na łamach forum nikt nie może Ci zaproponować nic ze stymulantów, bo podchodzi to pod namawianie do brania narkotyków.

Z legalnych źródeł wątek poruszany był kilkukrotnie, na łamach forum odpowiadano Ci już kilka razy. Naturalne źródła, które pomogą Ci zwalczyć zmęczenie w ciągu dnia to kofeina: szukać jej możesz w yerba-mate, do tego guarana czy ashwaganda.

Ashwaganda jednak bardziej rozluźnia i uśpi do snu, niż pomoże, także z tego bym zrezygnował. Brałem tylko wieczorem, więc wysnuwam takie doświadczenia. Mniejsze ilości raczej pobudzająco nie zadziałają.

Yerba z lekkich odmian typu "lite" czyli łagodna powinna załatwić sprawę. Od 2 do 4 zalań kubka.
deep mod
  • 27 / / 0
Co polecacie z stymulantów lub sumplementow aby zlikwidowac anhedonie i zmeczenie ?
ODPOWIEDZ
Posty: 2879 • Strona 285 z 288
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.