Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Wychodze z majki... duze ilosci 200-400 na strzal...
Medikinet - 4 na dobe
Pregabalina 900-1200 - duzo
Xanax
klony
Wellbutrin
  • 1762 / 441 / 0

Jezu, ale kosa. Odstawienie wszystkiego to objawy z tytułu tematu gwarantowane. %-D

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Konopie na miejskim trawniku. Obok tabliczka ''Nie wpuszczać psów''

Straż miejska w Warszawie otrzymała zgłoszenie o hodowli konopi na jednym z trawników na Bemowie. Obok ktoś postawił tabliczkę z napisem: „Wysiana łąka, prosimy nie wpuszczać psów”.
  • 2435 / 540 / 155

@NegatywneWibracje, a raczej zagrożenie życia niemal gwarantowane - odstawianie naraz dużych dawek opio, do tego benzo, pregi i stimów najlepiej przeprowadzić w szpitalu, bo to już gruby politoksykomański ciąg, a nie chociażby tydzień na alprze. Ryzyko, że niebezpieczne objawy się skumulują, jest ogromne - trzeba zadbać o naprawdę solidną obstawę lekową, jeśli już, ale najlepiej - tak jak powiedziałam, szpital.
  • 21 / 1 / 0

Od 10 lat kodeina dzień w dzień. Od 6 lat różne stumulanty dzień w dzień (aktualnie Władek i meta) między czasie różne benzo. Do tego blanty z wieczora. Największą anhedonie czuję po przebudzeniu. Zmniejsza się wraz z kolejnymi dawkami. Kilka lat miałem 3 msc przerwy i był to koszmar. Nigdy więcej
  • 899 / 42 / 0

Wrocilem do selegiliny, sennosc z brainfogiem bardzo zredukowane, z anhedonią też poprawa, już nie czuje się jak robot skanujacy świat, tylko bardziej jak człowiek naturalnie go odbierający. Energia i motywacja troszkę lepiej, ale dalej słabo, no i najlepsze w tym leku jest to ze brak jakichkolwiek uboków, libido ok, trudno mi powiedzieć czy poprawia coś w tej kwestii, raczej nie, ale nie zaburza.
  • 8 / 1 / 0

16 października 2019Stteetart pisze:
16 października 2019The q pisze:
Badałem sobie cukier przez kilka dni i wszystko ok, więc szukamy dalej
Jakie wyniki?
Generalnie wydaje mi się, że jeśli nie masz podwyższonego/obmizonego cukru to i ze stresem może być ok.
Wartości mieszczące się w przedziale 80-100. Eh... gdzie tu szukać?!
  • 178 / 8 / 0

Czy ciągłe zmeczenie moze byc3 objawem lęku ? Lecze się od 4 lat na nerwicę lekowa, byłem na psychoterapii biorę prege 150 mg, sulpiryd 50 mg z rana i wieczorem ketrel lub opipramol na sen. Psychicznie jest dużo lepiej niż w zeszłym roku.Anhedonii nie mam, odczuwam przyjemność, jedynie odczuwam głównie zmęczenie, rozkojarzenie, senność , czasem zmulenie, dezorientacje.
Wyniki podst. Badań mam dobre , jedynie % neutrofile obniżone, eozynofile podwyższone. No i prolaktyna wyższa od sulpirydu.
Lekarz zlecił badania na pasożyty i wyszły jakies blastocitis , niby lekarze się spierają czy to w ogole leczyć ale mam brać metronidazol przez tydzień. Tak sobie śpię, budzę się w nocy 1-2 razy, idę siku im, palę pare buchow efajka i dalej ide spać.
Co można jeszcze zrobić?
Myślałem nad nofap , codziennie chociaż 30 minut ruchu, lepsza dieta ?
  • 58 / 5 / 0

@Up
Spróbuj szafran 50 mg dziennie antydepresyjnie, jak możesz to Kava Kava na stany lękowe, dawka według uznania. CBD-a, semen retention, spacery, więcej zdrowych tłuszczy w diecie (masło, żółtko, dziczyzna).
Pamiętaj jeszcze o dobrym i głębokim śnie.
  • 178 / 8 / 0

@adstrun depresji raczej nie mam ale rzeczywiscie szafran może być spoko.
kava lava chyba nielegalna już w Polsce , CBD kiedyś próbowałem i nie czulem nic.

Co do dobrego i głebokiego snu to jest problem bo właśnie budzę się w nocy...
  • 58 / 5 / 0

@Up
Szafran sprobuj i te tłuszcze. Jak potrzebujesz porady co i jak to chętnie pomogę na PW.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata