Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Wychodze z majki... duze ilosci 200-400 na strzal...
Medikinet - 4 na dobe
Pregabalina 900-1200 - duzo
Xanax
klony
Wellbutrin
  • 1630 / 334 / 0

Jezu, ale kosa. Odstawienie wszystkiego to objawy z tytułu tematu gwarantowane. %-D

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Załoga niszczyciela przejęła 11 worków metamfetaminy. "Narkotyki nie trafią na ulice"

Załoga brytyjskiego niszczyciela, patrolującego Morze Arabskie, przejęła z przemytniczej łodzi 11 worków metamfetaminy wartej w przeliczeniu ponad 164 miliony złotych. Sukces z walce z narkobiznesem oficer dowodzący oddziałem Royal Marines na pokładzie nazwał "najlepszym prezentem na Boże Narodzenie".
  • 2152 / 453 / 155

@NegatywneWibracje, a raczej zagrożenie życia niemal gwarantowane - odstawianie naraz dużych dawek opio, do tego benzo, pregi i stimów najlepiej przeprowadzić w szpitalu, bo to już gruby politoksykomański ciąg, a nie chociażby tydzień na alprze. Ryzyko, że niebezpieczne objawy się skumulują, jest ogromne - trzeba zadbać o naprawdę solidną obstawę lekową, jeśli już, ale najlepiej - tak jak powiedziałam, szpital.
  • 21 / 1 / 0

Od 10 lat kodeina dzień w dzień. Od 6 lat różne stumulanty dzień w dzień (aktualnie Władek i meta) między czasie różne benzo. Do tego blanty z wieczora. Największą anhedonie czuję po przebudzeniu. Zmniejsza się wraz z kolejnymi dawkami. Kilka lat miałem 3 msc przerwy i był to koszmar. Nigdy więcej
  • 888 / 38 / 0

Wrocilem do selegiliny, sennosc z brainfogiem bardzo zredukowane, z anhedonią też poprawa, już nie czuje się jak robot skanujacy świat, tylko bardziej jak człowiek naturalnie go odbierający. Energia i motywacja troszkę lepiej, ale dalej słabo, no i najlepsze w tym leku jest to ze brak jakichkolwiek uboków, libido ok, trudno mi powiedzieć czy poprawia coś w tej kwestii, raczej nie, ale nie zaburza.
  • 8 / / 0

16 października 2019Stteetart pisze:
16 października 2019The q pisze:
Badałem sobie cukier przez kilka dni i wszystko ok, więc szukamy dalej
Jakie wyniki?
Generalnie wydaje mi się, że jeśli nie masz podwyższonego/obmizonego cukru to i ze stresem może być ok.
Wartości mieszczące się w przedziale 80-100. Eh... gdzie tu szukać?!
  • 173 / 7 / 0

Czy ciągłe zmeczenie moze byc3 objawem lęku ? Lecze się od 4 lat na nerwicę lekowa, byłem na psychoterapii biorę prege 150 mg, sulpiryd 50 mg z rana i wieczorem ketrel lub opipramol na sen. Psychicznie jest dużo lepiej niż w zeszłym roku.Anhedonii nie mam, odczuwam przyjemność, jedynie odczuwam głównie zmęczenie, rozkojarzenie, senność , czasem zmulenie, dezorientacje.
Wyniki podst. Badań mam dobre , jedynie % neutrofile obniżone, eozynofile podwyższone. No i prolaktyna wyższa od sulpirydu.
Lekarz zlecił badania na pasożyty i wyszły jakies blastocitis , niby lekarze się spierają czy to w ogole leczyć ale mam brać metronidazol przez tydzień. Tak sobie śpię, budzę się w nocy 1-2 razy, idę siku im, palę pare buchow efajka i dalej ide spać.
Co można jeszcze zrobić?
Myślałem nad nofap , codziennie chociaż 30 minut ruchu, lepsza dieta ?
  • 57 / 4 / 0

@Up
Spróbuj szafran 50 mg dziennie antydepresyjnie, jak możesz to Kava Kava na stany lękowe, dawka według uznania. CBD-a, semen retention, spacery, więcej zdrowych tłuszczy w diecie (masło, żółtko, dziczyzna).
Pamiętaj jeszcze o dobrym i głębokim śnie.
  • 173 / 7 / 0

@adstrun depresji raczej nie mam ale rzeczywiscie szafran może być spoko.
kava lava chyba nielegalna już w Polsce , CBD kiedyś próbowałem i nie czulem nic.

Co do dobrego i głebokiego snu to jest problem bo właśnie budzę się w nocy...
  • 57 / 4 / 0

@Up
Szafran sprobuj i te tłuszcze. Jak potrzebujesz porady co i jak to chętnie pomogę na PW.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata