Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 2668 Strona 250 z 267
Rejestracja: 2018
  • 146 / 4 / 0


A branie rekreacyjnje w ciagu clonow,jakie ma skutki po zakonczeniu maratonu?
Mowa tu o 5 dniach i wrzucaniu codziennie po 5/6 pilssow,podobno,sie fajnie kumuluja, a po 5/6 dniach zajada jania sie goframi i sosem klonowym, ma sie wrazenie, ze jest sie zelkiem haribo, ktos zna sie i dopomoze?
Zmieniam troche repertuar :D
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 724 / 0


Polecam psychiatryczny oddział dzienny.Pozna się ludzi, zmusi się do robienia rożnych ciekawych rzeczy, wzrośnie motywacja.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Konopie rytualnie zbierane pod Wrocławiem. "To nie narkotyk, tylko lecznicze zioło"

Konopie w Polsce ciągle bardziej kojarzą się z kroniką policyjną niż ze zdrowiem. Powoli jednak to się zmienia, a plantatorzy biorą się za ich uprawianie. Mimo kontrowersji, albo dzięki nim, można na nich dobrze zarobić, a jak ma się szczęście, to również zmienić życie.
Rejestracja: 2018
  • 303 / 45 / 0


14 grudnia 2018UJebany pisze:
Polecam psychiatryczny oddział dzienny.Pozna się ludzi, zmusi się do robienia rożnych ciekawych rzeczy, wzrośnie motywacja.
Byłem kiedyś i faktycznie jest tam zupełnie inaczej niż na oddziałach zamkniętych. Więcej rozmów, a raczej ciągła rozmowa, terapia - idzie się zżyć z ludźmi tam, ale później rozmowa ze swoim hermetycznym gronem wchodzi do strefy komfortu i człowiek musi sobie radzić poza oddziałem. To może i dobre, przez te kilka miesięcy stopniowo zmieniamy swoje nawyki, stosunek do pewnych rzeczy i w konsekwencji leczenie przynosi skutek.

A co do tytułu tematu... Zaobserwowałem ostatnio że wszystkie te objawy zniknęły bo biperydenie, który dostałem na akatyzje po neuroleptykach przy wypisie ze szpitala. Jechanie na nim przez długi czas pewnie nasili objawy z odbicia także trzeba ostrożnie podchodzić do tego co piszę, załatwiam najważniejsze sprawy a nie siedzę przy kompie cały dzień, chociaż jakiś pożytek z tego uczynię. Pozdrawiam.

P.S avatar pierwsza klasa %-D %-D %-D
Rejestracja: 2015
  • 17 / / 0


Macie jakieś rady na niekończąca się anhedonię, chroniczne zmęczenie, i brak motywacji spowodowane rozregulowaniem gaba i dopaminy poprzez bardzo długie ciągi na GBL?

Minely prawie dwa lata, minęła depresja, anhedonia tez trochę zelżyla ale dwa ostatnie objawy ciągną się za mną jak koszmar.

I czy kilkurazowe odstawianie cold turkey mogło spowodować zespol otepienny?
Rejestracja: 2014
  • 2717 / 323 / 0


Suplementy na dopaminę, jak najmniej przyjemności, zero masturbacji, ruch i sport, witaminy.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0


Nie wiem, czy jak najmniej przyjemności będzie tu odpowiednie. Ja bym zalecała drobne, codzienne przyjemności. Mózg musi na nowo nastroić się na czerpanie radości z takich drobnostek, jak wypicie dobrej herbaty. Trochę to potrwa, ale w tej materii nie ma efektów błyskawicznych.
Rejestracja: 2014
  • 2717 / 323 / 0


No tak, chodziło mi o takie mocniejsze przyjemności - szczególnie chemiczne.

Naturalne to tak.
Rejestracja: 2013
  • 884 / 37 / 0


Obawiam sie ze mózg może juz nigdy nie wrócić do stanu gdzie czerpie radość z drobnych rzeczy, a jeśli nawet to zajmie mu to wiele lat, jak wytrzymać te wiele lat męczarni na trzeźwo, ruszać się gdy nie ma energii i motywacji żeby wstać z łóżka, codzienne zmartwienia i doły, z którymi jedyny znany sposób radzenia sobie to chemia...
Rejestracja: 2019
  • 542 / 96 / 0


Powiem tak po 7 miesiącach jest coraz lepiej są lepsze i gorsze dni są doły, depresja, prokrestynacja, achedonia do tego kurewsko chce się ćpać. No ale chodzę żyje robię rzeczy których normalnie bym się nie podjoł, prowadząc nałogowy tryb życia.
Możesz spróbować MPH mi pomagał jak
miałem masę rzeczy do zrobienia a brakowało mi motywacji.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0


ja napisze o cdp-cholinie
dziwna substancja
jak ktoś ma nadmierne libido to polecam, szybko się go pozbędzie, ale czy warto?
długoterminowo wzrośnie dopamina po tym

ale do nauki tez nie jest taka dobra(choć lubie na ogół chwalą), ja nie toleruje wszystkich substancji tykających receptor d2 powodują za dużo myśli naraz,
Posty: 2668 Strona 250 z 267
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości