Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 143 / 3 / 0

A branie rekreacyjnje w ciagu clonow,jakie ma skutki po zakonczeniu maratonu?
Mowa tu o 5 dniach i wrzucaniu codziennie po 5/6 pilssow,podobno,sie fajnie kumuluja, a po 5/6 dniach zajada jania sie goframi i sosem klonowym, ma sie wrazenie, ze jest sie zelkiem haribo, ktos zna sie i dopomoze?
Zmieniam troche repertuar :D
  • 5664 / 438 / 0

Polecam psychiatryczny oddział dzienny.Pozna się ludzi, zmusi się do robienia rożnych ciekawych rzeczy, wzrośnie motywacja.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Badania mózgu ujawniają w jaki sposób następuje powrót do kokainy

Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Południowej Karolinie odkryli, że specyficzne neurony w jądrze półleżącym napędzają poszukiwanie narkotyku podczas uwalniania się od nałogu.
  • 223 / 24 / 0

14 grudnia 2018UJebany pisze:
Polecam psychiatryczny oddział dzienny.Pozna się ludzi, zmusi się do robienia rożnych ciekawych rzeczy, wzrośnie motywacja.
Byłem kiedyś i faktycznie jest tam zupełnie inaczej niż na oddziałach zamkniętych. Więcej rozmów, a raczej ciągła rozmowa, terapia - idzie się zżyć z ludźmi tam, ale później rozmowa ze swoim hermetycznym gronem wchodzi do strefy komfortu i człowiek musi sobie radzić poza oddziałem. To może i dobre, przez te kilka miesięcy stopniowo zmieniamy swoje nawyki, stosunek do pewnych rzeczy i w konsekwencji leczenie przynosi skutek.

A co do tytułu tematu... Zaobserwowałem ostatnio że wszystkie te objawy zniknęły bo biperydenie, który dostałem na akatyzje po neuroleptykach przy wypisie ze szpitala. Jechanie na nim przez długi czas pewnie nasili objawy z odbicia także trzeba ostrożnie podchodzić do tego co piszę, załatwiam najważniejsze sprawy a nie siedzę przy kompie cały dzień, chociaż jakiś pożytek z tego uczynię. Pozdrawiam.

P.S avatar pierwsza klasa %-D %-D %-D
  • 17 / / 0

Macie jakieś rady na niekończąca się anhedonię, chroniczne zmęczenie, i brak motywacji spowodowane rozregulowaniem gaba i dopaminy poprzez bardzo długie ciągi na GBL?

Minely prawie dwa lata, minęła depresja, anhedonia tez trochę zelżyla ale dwa ostatnie objawy ciągną się za mną jak koszmar.

I czy kilkurazowe odstawianie cold turkey mogło spowodować zespol otepienny?
  • 2557 / 269 / 0

Suplementy na dopaminę, jak najmniej przyjemności, zero masturbacji, ruch i sport, witaminy.
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Nie wiem, czy jak najmniej przyjemności będzie tu odpowiednie. Ja bym zalecała drobne, codzienne przyjemności. Mózg musi na nowo nastroić się na czerpanie radości z takich drobnostek, jak wypicie dobrej herbaty. Trochę to potrwa, ale w tej materii nie ma efektów błyskawicznych.
  • 2557 / 269 / 0

No tak, chodziło mi o takie mocniejsze przyjemności - szczególnie chemiczne.

Naturalne to tak.
  • 839 / 36 / 0

Obawiam sie ze mózg może juz nigdy nie wrócić do stanu gdzie czerpie radość z drobnych rzeczy, a jeśli nawet to zajmie mu to wiele lat, jak wytrzymać te wiele lat męczarni na trzeźwo, ruszać się gdy nie ma energii i motywacji żeby wstać z łóżka, codzienne zmartwienia i doły, z którymi jedyny znany sposób radzenia sobie to chemia...
  • 75 / 7 / 0

Powiem tak po 7 miesiącach jest coraz lepiej są lepsze i gorsze dni są doły, depresja, prokrestynacja, achedonia do tego kurewsko chce się ćpać. No ale chodzę żyje robię rzeczy których normalnie bym się nie podjoł, prowadząc nałogowy tryb życia.
Możesz spróbować MPH mi pomagał jak
miałem masę rzeczy do zrobienia a brakowało mi motywacji.
  • 51 / 3 / 0

ja napisze o cdp-cholinie
dziwna substancja
jak ktoś ma nadmierne libido to polecam, szybko się go pozbędzie, ale czy warto?
długoterminowo wzrośnie dopamina po tym

ale do nauki tez nie jest taka dobra(choć lubie na ogół chwalą), ja nie toleruje wszystkich substancji tykających receptor d2 powodują za dużo myśli naraz,
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata