Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 11 / / 0

Dostalem recke na bupropion. Zaczynam jutro z rana. 30mg mitry na noc, rano 150mg bupropion i powoli zaczynam schodzic z benzo.. Jak to widzicie? Szczerze nie wiem co mam myslec i ile sobie czasu dac..
  • 38 / / 0

Dac czasu na co? na wyjscie z benzo? nawet 3 lata mozna schodzic. im mniejsza dawka benzo tym wieksze schizy, i nie zawsze inne leki wycisza poryte kwestie z braku benzo.

TRZYMAJ sie twardo i trwaj w tym ze dasz rade. najwazniejsze to zaczac wychodzic z benzo poznej bedzie juz tylko lepiej.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Google wesprze narkomanów

Cyfrowy gigant wprowadził na terenie Stanów Zjednoczonych nową usługę Recover Together, która ma pomóc uzależnionym od opioidów.
  • 11 / / 0

Biore benzo dopiero 2 tyg. Moze odstawie to od razu i przebieduje sie pare dni? Co sadzicie?
  • 2026 / 373 / 154

Nie, lepiej odstawiać stopniowo. Bezpieczniej i mniej nieprzyjemnie.
  • 155 / 22 / 0

To po 2 tygodniach można mieć objawy odstawienne od benzo O_o?
  • 89 / / 0

Pewno zależy od człowieka. Przykładowo - brałem 0.5-1mg alprazolamu przez 3 miesiące i bez konsekwencji odstawiłem z dnia na dzień.
  • 2759 / 611 / 0

2 tygi przecie brał, nie będzie miał objawów odstawiennych :D czytajcie ze zrozumieniem.
  • 11 / / 0

bupropion, odstawilem po 2 dniach bo myslalem tylko kogo by tu zabic by zbic cisnienie, wiec lek nie dla mnie. Chyba dam szanse samej mitrze 30mg na noc. Pytanie, jaki ma wplyw benzo na mirte? Rzucam sobie czasem polowke benzi bo lepiej mi sie robi i taka fajna lekko wyjebke mam. Brakuje mi takiego stanu odkad rozstalem sie, mj...
  • 5362 / 748 / 0

[mention]Preston[/mention] ten temat ma charaktedr nieco inny niz "jaki lek da mi wyjebke".
Masz caly dzial tzw lekow tutaj szuka sie prawdziwej pomocy.

A mirtazapina bardziej pasuje do top lekow ktore moga powodowac anhedonie czy brak napedu.
  • 11 / / 0

A gdzie ja napisalem, ze potrzebuje leku na wyjebke?? Zapytalem sie jaki wplyw ma benzo na mitre i jedyne co dodalem, ze brakuje mi ten wyjebki na mj(taka luzny przekminka i nic wiecej)

Mitra brak napedu to moze sie zgadzac ale powodowac anhedonie??? Ssri jak najbardziej poglebiaja ten stan lub go wywoluja. Twoim zdaniem jaki lek najbardziej pasuje do zmniejszenia anhedonii?
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata