Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 187 / 5 / 0

Wie ktos jak naprawic mozg od Tramalu? wiecej tego scierwa nie rusze. jakos tydzien temu po raz 1 od poltora roku czulem emocje Chęć do pisania z koleżanka ktora poznałem ostatnio[a mało ludzi poznaje raz na rok moze], ogolnie czułem swoje/czyjeś emocje co mi sie nie zdarza . ładnie mi sie pisało z kazdym wstawałem rano szcześliwy z dobrymi emocjami, dopóki nie przyjebałem Tramalu[akurat mialem ropien na zebie niewytrzymywalem z bólu to przywalilem tramal+ketonal+wódka mija tydzien i od tygodnia cały tydzien chodze jak warzywo, 0 emocji myślenia nie mam ochoty z nikim pisac nic nie czuje spowrotem, pierdolony tramal miesza w głowie/serotoninie, poradzi ktoś coś na to?
  • 246 / 63 / 0

@januszpe
Nasiona kolendry w rozsądnych ilościach można dodać do diety. Prawdopodobnie może to niestety nasilać lub wpływać na działanie leków. Przyprawa ma własności przeciwdepresyjne i zawiera wiele substancji czynnych o szerokim działaniu. Zwiększa łaknienie. Apetyt można wywołać dość łatwo za pomocą przypraw lub ziół.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Sejm na gazie. „Tu naprawdę można popaść w alkoholizm”

Zdarza się, że pod wpływem alkoholu uczestniczą w sejmowych posiedzeniach, a nawet udzielają wywiadu w mediach. O problemie alkoholizmu wśród polityków się nie mówi, ale to nie znaczy, że go nie ma.
  • 234 / 19 / 0

@wolakseak

Masz już poważny problem. Idź do psychiatry i powiedz mu o tym co się z tobą dzieje. Najlepiej do prywatnego, bo z NFZ-u da ci tylko jakieś leki, nie będzie dochodził co ci dokładnie dolega.
  • 7241 / 726 / 0

Po zajaraniu trawska, parę godzin fazy marihuanowej a później brak motywacji do czegokolwiek, senność, apatia, obniżenie nastroju.Nawet klon nie pomógł.
P.S.Następnego dnia wszystko wróciło do normy ( kuracja benzodiazepinami )
  • 744 / 29 / 0

Kuracja benzodiazepinami %-D %-D
  • 34 / 7 / 0

Cudowny lek na wszystkie dolegliwości. Nie ważne co Ci jest grypa, zjazd, czy może strata kota. Zawsze pomoże. Odstawka?
Jak chcesz emocje tak powiedzmy w mocno abstrakcyjny ale skuteczny sposób. Przypierdol grzyba, ale tak z 3g minimum. Znajdź trip sittera z jakimś uspokajaczem w razie w. Chociaż przy 3g przy dobrym s&s czyli nastawisz sie ze to przywróci Ci emocje, zdziała cuda. Ale to medycyna niekonwencjonalna niepopierana przez wielu.
  • 11 / / 0

Dawno mnie tu nie bylo.. Nie znalazlem sposobu na anhedonie wiec po jakims czasie wyladowalem szpitala, wiadomo jakiego.. Od 14 dni jestem na benzo, tavor 3x 0.5 do tego mitrazapina 30mg na noc. Strach minal, glupie mysli tez jakos to waszystko blokuje ale w kwesti anhedoni nic nie idzie do przodu. Zero motywacji, napedu do zycia, kompletnie nic. W SSRI juz sie nie pcham bo tylko gorzej jest. We wtorek mam termin u psychola i co mu zasugerowac?
  • 2032 / 375 / 154

[mention]Preston[/mention] Nie chcę straszyć, ale przez branie benzo w ciągach może być tylko gorzej… Jeśli SSRI nie działają, to warto spróbować czegoś innego, zwłaszcza celującego w noradrenalinę. SNRI próbowałeś? Dobrym pomysłem byłby też bupropion (NDRI). NDRI właśnie mają działanie zwiększające produktywność, energię, poprawiają też nastrój. No i efekt działania pojawia się dosyć szybko.
  • 11 / / 0

Dzieki za szybka odpowiedz. Z benzo bede powoli schodzic od wtorku bo wiem, ze to gowno tylko na chwile. citalopram SSRI tylko pogorszyl moj stan a do tego wykastrowal.. SNRI nie probowalem i z tego co wyczytalem tez sa nikle szanse, ze pomoze wiec ostatnia deska ratunku to twoj pomysl. Pytanie czy psychol mi przepisze. Wymadrzac sie nie chce, jedynie jakos lekko zasugeruje cos w tym kierunku. Bede sie meldowac co jakis czas. Jesli ktos jeszcze ma jakies pomysly to chetnie poczytam.
  • 2032 / 375 / 154

[mention]Preston[/mention] Akurat bupropion powinien przepisać, bo jest na zwykłą receptę, gorzej by mogło już być z silniejszymi NDRI, takimi jak metylofenidat. Jedyną większą wadą jest tu cena… Okej, trzymam kciuki, żeby w końcu Ci się udało z tego wyjść!
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata