Anglia

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / / 0

03 września 2018matylda_biala pisze:
Bristol obecny? ☺️ pm pls
Obecny :D chociaż z małym lagiem 😂
  • 5 / / 0

Ktoś pomiędzy Londynem a Brighton?
CRAWLEY się kłania :-)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Szybkie wymazanie wyroku za posiadanie marihuany

Prokurator stanowa w powiecie Cook Kim Foxx ogłosiła we wtorek partnerstwo z firmą technologiczną Code for America, której program będzie wykorzystywany po wejściu w życie legalizacji marihuany w Illinois.
  • 1 / / 0

@maxdevito Jestem z Woking. Nie moge wysylac pryw wiad.. Jakis kontakt?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1 / 1 / 0

Witam mój pierwszy post na forum chociaż czytam je dwa lata. Są na forum jacyś Polacy z okolicy Aberdeen dokładnie Inverue? Mam parę pytań..
  • 7 / 1 / 0

04 marca 2019Avanter89 pisze:
Jak w Londynie zapisac sie na program detox? Moj angielski nie jest zbyt dobry. Czy wogole biora pod uwage tramal?
Hej...wiesz co,ja akurat do Londynu miałam 2 godziny drogi,ale u siebie tj w Burton upon Trent należałam do kliniki w której dostawałam subutex.w Polsce stukalam majke,wyjechałam do UK i przeszłam na subo.ciesze się bo dzięki temu normalnie pracowałam.ale teraz,po 5 latach brania subo chciałam pójść na detox Bo zjeżdżałam do Polski na stałe.lekarka powiedziała mi że po co mi detox,że przy mojej dawce subo detox niepotrzebny.za to moj opiekun stwierdził że jeśli chce to jak najbardziej mi to załatwi.tetaz żałuję że nie skorzystałam,ale na pobyt w szpitalu musiałabym wykorzystać urlop,bo u mnie w pracy nikt absolutnie nie wiedział że mam problem z dragami.tak więc jest to możliwe,tylko musisz trafisz do odpowiedniej kliniki...a język-jak poszłam pierwszy raz to dostałam normalnie tłumacza,więc jest to do przeskoczenia.powodzenia!
  • 1 / / 0

W wakacje wybieram sie do uk do roboty i takie pytanie jak wygląda teraz z cenami za trawe za koks i inne i jak wypadają z jakościa w porównaniu z polską
  • 1 / / 0

Witam, tutaj londyn gdzie wszystko jest dostepne o kazdej porze dnia i nocy, wystarczy miec tylko kontakty. Ja poznalem pewnego czlowiek jak pracowalem w centrum- zaopatrywal bogatych ludzi w coco. Najbardziej niezawodny kontakt- 3 wiadomosci i w 40min masz co chcesz na dany adres, nawet o 4 rano.
  • 9 / / 0

Ktos z Bognor?
  • 3 / 1 / 0

Jak wyglądają kontrole graniczne jadąc Eurotunelem przez kanał La Manche? Jadę autokarem do UK i myślałem zabrać ze sobą gram mj i parę tabletek benzo. Czy mogą być jakieś problemy/jak je uniknąć?
  • 1 / / 0

Ktos z okolic Surrey??? Ewentualnie Londyn?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata