Analogi DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 25 / / 0

Witam, chciałbym zapytać pod jakimi nazwami kryją się analogi DMT (legalne, dostępne w rc warzywniakach)
Z tego co mi wiadomo (mogę się mylić) istnieją różnice działania specyfików w zależności od metody podania - oralnie, palone, i.v., i.m. . Na pewno kłucie się odpada, najlepszą opcją byłoby oralnie (chociaż coś co nie jest tak gorzkie jak bromo, bo tego w ustach trzymać się nie da) albo palone - już mogę wytrzymać smak palonego plastiku przez te kilka sekund :P

edit:
a ... jeszcze tak orientacyjnie, jakby ktoś znał cenę, żebym wiedział ile za dużo dostawcy zdzierają :D
  • 466 / 8 / 0

Jako ze DMT jest tryptamina, sugerowalbym zajrzenie do dzialu, uwaga,... Tryptaminy!

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.
  • 25 / / 0

Kurcze, faktycznie :P Dzięki za słuszne spostrzeżenie :D Napisałem tu, bo skoro to jest rc ... W każdym razie - mea culpa
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 53 / / 0

lol co za przychlast

może ktoś wyjebie ten topic?
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata