Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 1 z 26
  • 211 / 2 / 0
[ external image ]
α-metylotryptamina; 3-(2-aminopropylo)indol; 3-API
Opis w Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/%CE%91-Metylotryptamina

Ostatnio w łapy wpadło mi trochę aMT (alfa-metylotryptamina, IT-290, indopan). Jestem ciekaw waszych opini na temat tego związku. Czy ten drag dobrze nadaje się na dyskę, do klubu i spotkania towarzyskie?
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 4 razy.
  • 179 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: MrMeth »
Uwazam ze powinines najpierw sprobowac go w domu. Niektorzy uwazaja, ze jest to psychodeliczny empatogen, inni lapia krzywe jazdy. Podobno nie jest lekki dla ciala.
  • 191 / 1 / 0
Słyszałem od kilku osób, że działa bardzo przyjemnie i nie zakłóca społecznych interakcji :)
Sam nie miałem niestety okazji się przekonać.
Jak z legalnością w Polsce? Da się to kupić na jakimś RC?
Uwaga! Użytkownik pan wojtas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 211 / 2 / 0
W Polsce i Angli legalne. W sklepach z RC raczej nie kupisz, bo w niemal wszystkich krajach jest to nielegalne. Firmy tybu Aldrich, acros organic mają to w swojej ofercie. Zobacz w ich katalogu.
Uwaga! Użytkownik Chemman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 336 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: kapo »
legalne wlasnie tak mi sie wydaje ale gdy spytalem sie pewnego pana dokladnie o 5-MEO-AMT powiedzial mi ze nie legalne? Czy tu chodzi o samo AMT?
Uwaga! Użytkownik kapo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Zarówno AMT jak i 5-meo-amt sa legalne w naszym kraju, różnica jest duża w dawkowaniu. Te ostatnie jest aktywne już w okolicach 2 mg. Nigdy nie miałem okazji z żadną z tych substancji, ale z opisów jakoś mało są zachęcające.
  • 211 / 2 / 0
Ja słyszę wiele różnych, często sprzecznych informacji na temat AMT. Wiem że dawka powyżej 30 mg działa jak bardzo silny kwas, bardzo mocno pobudzający i wywołujący nieprzyjemne efekty fizyczne (nudności, drgawki, kołatanie serce). Natomiast w dawce do 20 mg działa dosyć przyjemnie, podobnie do mocnego speeda, euforyzuje. Dlatego nie chciałbym pracować z tą substancją w dawkach powyżej 20 mg.
Uwaga! Użytkownik Chemman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Mnie właśnie te fizyczne efekty uboczne zniechęcały do spróbowania. Samo AMT ponoć jeszcze nie ma takiego bodyloadu jak 5-meo-amt. Nie widzę jednak sensu jeść teoretycznie psychodelicznej tryptaminy tylko w celu uzyskania efektów speed'ujących, są lepsze do tego substancje :) Jednak na AMT pewnie wcześniej czy później się skusze.
  • 211 / 2 / 0
Nie chodzi o samego speeda, chodzi też o efekty przypominające MDMA.
Uwaga! Użytkownik Chemman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 849 / 36 / 0
AMT jest niestety dużo mniej empatogenna od AET, która jest nielegalna.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 1 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.