Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 26 z 26
  • 137 / 16 / 0
Drugi raz to jem, teraz 30 mg od razu na raz doustnie. Nieźle mnie wystrzeliło w kosmos. Na początku lekkie nudności, ale do ogarnięcia. Spora chęć do rozmowy, czuć taki pseudo-emkowy klimat, ale to zdecydowanie nie jest to. Co ciekawe po niczym nie mialem źrenic rozszerzonych tak bardzo jak po aMT. Mimo sporej stymulacji psychicznej to fizycznei racej jest sedacyjnie i przyjemnie sie spędziło tripa leżąc rozwalonym w fotelu i pisząc z ludźmi przez internet :) Długość tripa troche na minus. Po 5-6 godzinach już sie robi męczące, a on dalej trwa.. Teraz mija 8 godzin i zjadłem 1 mg klonazepamu żeby troche uspokoić te buzujące receptory w mózgu, bo czuje że to nie jest zbyt zdrowe. Możliwe że nawet bardziej wykańcza od samego MDMA i innych klasycznych empatogenow.

Podsumowujac: polecam sprobowac, ale na dłuższą mete raczej średniawe.

edit: zapomnialem dodać że te 30 mg było w formie bursztynianiu
edit2: aha i co do mojej subiektywnej oceny to uznaje te substancje za empatogen, bo do tej grupy mu najblizej. To nie jest żaden psychodelik.
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 26 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.