Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 24 z 26
  • 204 / 4 / 0
Re: aMT
Nieprzeczytany post autor: manciak13 »
Ziomek opowiadał jak dostał to coś, to najpierw rzygał pół godziny a potem biegał po mieście bo nie wiedział co ze sobą zrobić. Niezbyt dobrze wspomina tego tripa .. ;D
:yay:
  • 9 / / 0
Re: aMT
Nieprzeczytany post autor: retro »
Potwierdzam. Po malej dawce oralnie miałem największe problemy żołądkowe. Do tego dwa dni męczyła mnie zgaga. Chciałem wkrótce przyjąć większą dawkę aby zobaczyć jej możliwości psychodeliczne ale teraz poważnie się zastanawiam. Z tego co czytam to wiele osób podobnie reaguje.
  • 1181 / 5 / 0
Snortuj to, a nie będzie ognia w żołądku.
  • 3259 / 153 / 0
W jakich dawkach robi was aMT od obecnie jedynego vendora?
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 1475 / 24 / 0
Jak pod względem empati i afrodyzji np do 5-meo-mipt czy raczej rzeczywiście tryptamina amfetaminowa stymulująca :-) ?
  • 1904 / 171 / 0
Raczej to drugie
  • 766 / 132 / 6
Re: aMT
Nieprzeczytany post autor: Berig »
Przy czym jest to dosc abstrakcyjna stymulacja mentalna, troche empatii i psychodelii tez znajdziesz. Niemniej na pierwszy plan wysuwa sie jej dzialanie pseudo-amfetaminowe. Nikt nie mowi, ze do kontaktow wymagajacych glebszych uczuc substancja ta jest zla - co kto lubi. Uwaga, wbrew pozorom nie ma clear-headu, mozna sie zamotac (porownywalnie z 5-MeO-MiPTem).
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 1432 / 70 / 0
Mi też stymulacja intelektualna przypomina amfetaminę. Niestety przy dawce 60-80 mg nosem + 20 połknięte nie doświadczyłem efektów psychodelicznych, chociaż po dopaleniu czułem klimat podobny do początku działania jakiegoś lekkiego psychodelika.
Minusem jest to, że stymulacja - mimo, że nie jest jakaś bardzo natrętna, to utrzymuje się długo, w moim przypadku po wrzuceniu koło 15, jeszcze o 4 nie spałem i czułem lekko spiętą szczękę.
Moim zdaniem najlepsze przeznaczenie tej substancji to stymulujący składnik jakiegoś miksu, jeżeli chcemy podczas tripa cały czas coś robić.
LSD - Piękna i Bestia
  • 334 / 4 / 0
Re: aMT
Nieprzeczytany post autor: fabrykaklamstw »
Kiedyś bardzo mi przypadło do gustu palone. Nie było mocne, ale bardzo przyjemne. Fajne niezbyt mocne wizuale i ciekawy klimat. Dopalone maczaną robiło przedziwnie satysfakcjonująco.
Doświadczenie:
https://pastebin.com/zizrTMQq
  • 1904 / 171 / 0
Re: aMT
Nieprzeczytany post autor: Dersu Uzala »
Bez kary? Ogólnie kanna z tryptami to nie najlepszy pomysł ale może aMT to wyjątek. Wapo faktycznie bdb robi, jest nawet wjazd, przyjemna stymulacja z elementami psychodelii (słabymi, uświadczyłem "tryptamine giggles" jedynie gdy intensywnie wapiłem - buch - minuta przerwy - buch, fajny krótki euforyczny stan, śmiałem się do siebie, samozadowolenie i odprężenie w stylu "wyjebane na wszystko").
Najlepiej, najdłużej i najwydajniej aMT działa aplikowany per rectum. Wapo najkrócej i najintensywniej, ale nie odczuje się pełnego spektrum działania tej substancji (głównie pobudzenie).
Dawkować wg posiadanej formy (fb najwydajniej i najlepiej do wapo, HCl najłatwiej dostępne ale wydajność mniejsza).
Btw, jakie efekty wizualne najczęściej towarzyszą wam po spożyciu? Ja miałem rózne smugi, powidoki, rozbłyski, zakapturzone postacie siedzące rzędem na chodniku w zazen (?), różne przekształcenia przedmiotów.
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 24 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.